Şeyma Subaşı, estetik iddiaları hakkında ilk kez konuştu: Sadece küçük dokunuşlar var
Haberler » Magazin » Şeyma Subaşı, estetik iddiaları hakkında ilk kez konuştu: Sadece küçük dokunuşlar var - Magazin

Şeyma Subaşı, estetik iddiaları hakkında ilk kez konuştu: Sadece küçük dokunuşlar var

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, estetik iddiaları hakkında ilk kez konuştu. Herhangi bir estetik operasyonu geçirmediğini belirten Subaşı, "Sadece küçük dokunuşlar var" dedi.

Şeyma Subaşı, estetik iddiaları hakkında ilk kez konuştu: Sadece küçük dokunuşlar var

Sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaştığı gönderilerle dünyasının gündeminden düşmeyen , estetik yaptırdığı yönündeki iddialarla ilgili ilk kez konuştu. Estetik iddialarını yalanlayan Subaşı, "Sadece küçük dokunuşlar var" dedi.

"YÜZÜMDE ESTETİK YOK, CERRAHİ YOK"

Estetik yaptırdığı iddialarıyla sürekli gündeme gelen Şeyma Subaşı youtube kanalından paylaştığı videoda, "Herhangi bir estetik operasyon geçirmedim. Sadece burnumun üstüne dolgu koydurdum ve bazen de botoks yaptırıyorum. Onu da yüzümün fresh gözükmesi için. Yani yüzümde estetik yok, cerrahi yok. Küçük dokunuşlar var." açıklamasını yaptı.

KARNINDAKİ ÇİZGİ DİKKAT ÇEKTİ

Bu yılın başında Şeyma Subaşı'nın paylaştığı fotoğraf yeni bir tartışmaya neden olmuştu. Karnında çizgi fark eden sosyal medya kullanıcıları, Şeyma Subaşı'nın fit görünmek için karın estetiği yaptırdığı iddiasına bulunmuştu.

KALÇASINI KALDIRTMIŞTI

Şeyma Subaşı, bir süre önce de kalçasını kaldırtmıştı. Güzellik merkezinde kalça kaldıran Subaşı o anları, "30 dakikada 20.000 bin squat etkisi mi? Keşke her işimi 30 dakikada halledecek başka makineler de olsa" notuyla yayınlamıştı.


Haber Videosu

: Şeyma Subaşı, estetik iddiaları hakkında ilk kez konuştu: Sadece küçük dokunuşlar var
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler