Şeyma Subaşı'dan Acun Ilıcalı'nın 30 yaş küçük sevgilisine ilk yorum: Çok küçük

Şeyma Subaşı'dan Acun Ilıcalı'nın 30 yaş küçük sevgilisine ilk yorum: Çok küçük

Haberler.com - Haberler | Magazin

Dünyaca ünlü bir markayla işbirliği yapan Şeyma Subaşı, tanıtım gecesinde muhabirlerle sohbet ederken eski eşi Acun Ilıcalı'nın şimdilerde aşk yaşadığı konuşulan Ayça Çağla Altunkaya için "Çok küçük ama" dedi.

Geçtiğimiz günlerde büyük heveslerle açtığı lüks kafesini kapatan Şeyma Subaşı, dünyaca ünlü bir marka ile işbirliği yaparak kendi ürünlerini çıkardı. Yeni işbirliğinin tanıtım gecesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Subaşı, Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı söylenen Ayça Çağla Altunkaya hakkında da konuştu.

ACUN'UN YANINDAN AYRILMIYOR

Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra adı birkaç kişiyle anılan Acun Ilıcalı, yaz ayından bu yana kendisinden 30 yaş küçük olan Ayça Çağla Altunkaya ile görüntüleniyor. Altunkaya son olarak Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye için hazırlattığı yılbaşı özel gecesinde görüntülendi.

"ÇOK KÜÇÜK AMA"

Eski eşinin yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuşan Şeyma Subaşı ise ilginç bir çıkışta bulundu. Ilıcalı ile arasında 21 yaş fark olan Subaşı, Ayça Çağla Altunkaya hakkında soruları yanıtsız bırakmak istedi. Sonra konuşan Subaşı ise Altunkaya'nın Ilıcalı'dan 30 yaş küçük olmasına değinerek "O konu hakkında yorum yapmayayım. Çok küçük ama galiba" dedi. Subaşı, Altunkaya'nın kendisine benzetilmesi hakkında da "Bilmiyorum, görmedim benziyor mu?" şeklinde konuştu.

ACUN'LA 19 YAŞINDAYKEN TANIŞMIŞTI

Şeyma Subaşı, yıllar önce Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı Var Mısın Yok Musun isimli yarışmaya katılmış ve ikilinin ilişkisini orada başlamıştı. Subaşı, Acun Ilıcalı ile tanıştığında ise henüz 19 yaşındaydı.

Şeyma Subaşı'dan Acun Ilıcalı'nın 30 yaş küçük sevgilisine ilk yorum: Çok küçük
Haber Yorumları (38)
YORUMCU: Sanki kendisi çok küçük değildi zamanında...
CEMİL NADİR ÖZGÜN: Şimdi git acun sana Hayır demez.
HA_KEAN: Sindikk once bu hatuna burun estetigi yaptiriyokk ondan sonra gogus silikonu ve son olarahtandaa bolbol takip edecek enayi buluyozzz oldu bittiiii artik seymamiz henuz bitmemiskene aycamizi gunlerce izliyoruzzzz afiyet olsunn
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title