Şeyma Subaşı, Paylaştığı Ultrason Fotoğrafıyla Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Başardı!

Şeyma Subaşı, Paylaştığı Ultrason Fotoğrafıyla Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Başardı!

Haberler.com - Haberler | Magazin

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı ile evliliğini bitiren Şeyma Subaşı, yeni kitabıyla ilgili yaptığı paylaşımda ultrason fotoğrafı kullanması takipçilerini heyecanlandırdı.

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından paylaştığı ultrason fotoğrafıyla takipçilerini şaşırttı.

"SANIRIM İÇİME DOĞMUŞ"

Son olarak kızı Melisa'ya hamile olduğu dönemde yazdığı günlükten bir bölüm ve Melisa'nın ultrason fotoğrafını Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşan Subaşı dikkatleri üzerine çekti. Subaşı, yaptığı paylaşıma İngilizce olarak, "Yıllar önce tuttuğum günlükten bir kaç sayfa... Yakında kitabımda yayınlanacaklar. Bir gün yaşadığım her şeyin Türkiye'nin en büyük yayıncısından bir kitap olarak ortaya çıkacağını nasıl bilebilirdim? Sanırım içime doğmuş ve bu günlük sayfalarını saklamışım." notunu düştü.

Şeyma Subaşı, Paylaştığı Ultrason Fotoğrafıyla Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Başardı!
Haber Yorumları (39)
94: sağ üste 18. 04. 2013 yazıyor :D
TC: BU MİLLET BUNDAN NEFRET ETTİ NEDEN HALA MİLETİN GÖZÜNE SOKUP HABERİNİ YAPIYORSUNUZ MİLLET GÖRMEK İSTEMİYOR
KÜBRA: Ya bu haberleri yapan kişilerinde bir zeka seviyesi olsun bizim de olduğunu düşünerek haber yapsınlar. Bana ne Şeyma Subaşı dan hiç bir vasfı olmayan bir mesleği olmayan kadından bize ne acaba ve gerçekten de her gün bir haberini yayınlıyorsunuz yeter artık lütfen ya pislikler kendi pislikleriyle boğulsunlar. . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title