Sevgilisi Hande Erçel ile fotoğrafını paylaşan Murat Dalkılıç, aşka geldi
Haberler » Magazin » Sevgilisi Hande Erçel ile fotoğrafını paylaşan Murat Dalkılıç, aşka geldi - Magazin

Sevgilisi Hande Erçel ile fotoğrafını paylaşan Murat Dalkılıç, aşka geldi

Bir süredir oyuncu Hande Erçel ile birlikte olan Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından sevgilisiyle fotoğrafını paylaşarak aşk dolu bir not yazdı.

Sevgilisi Hande Erçel ile fotoğrafını paylaşan Murat Dalkılıç, aşka geldi

Ayrılık kararının ardından kısa bir süre sonra ilişkilerine ikinci şansı veren şarkıcı ile oyuncu 'in aşkı dolu dizgin devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde konserinde sevgilisi için yazdığı şarkıyı okuyan Dalkılıç, bu sefer de Instagram hesabından Erçel ile birlikte çektirdikleri fotoğrafı paylaştı.

"İKİ GÖZÜMÜN ÇİÇEĞİ"

Sosyal medya hesabı Instagram'dan sevgilisiyle olan fotoğrafını paylaşan Dalkılıç, altına "Seni gördüğüm andan beri tüm güzel şarkılar sana söylenmeli, iki gözümün çiçeği... Sana yazdığım, yazacağım onlarca şarkıya selam olsun" notunu yazdı.

"MUTLULUĞUMSUN"

Sevgilisinin aşk dolu paylaşımına sessiz kalamayan güzel oyuncu Hande Erçel ise "Mutluluğumsun" yorumunu yaparak kalp emojisi koydu.

HANDE İÇİN ŞARKI YAZDI

Önümüzdeki günlerde çıkarmaya hazırlandığı yeni albümü 'Afeta'dan da 'Yabancı' ve 'Müjgan' şarkılarını Harbiye konserinde ilk kez müzik severlerle buluşturan Dalkılıç, yeni şarkısı Müjgan'ı Hande Erçel için yazdığını itiraf etti. Şarkıcı, yeni şarkısını da sevgilisinin karşısına oturup elini tutup, gözlerine bakarak söyledi.


Haber Videosu: Sevgilisi Hande Erçel ile fotoğrafını paylaşan Murat Dalkılıç, aşka geldi
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.