SERKAN BARAN HABERLERİ

Serkan Baran haber, Serkan Baran son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serkan Baran

Serkan Baran

Doğum Yeri Niğde / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Serkan Baran Kimdir ?

Aslen Niğdeli olan Serkan Baran, Niğde Şehir Nuri Pamir Lisesi'ni bitirdi. Ardından Niğde Üniversitesi'nde İnşaat Bölümü okuyan Baran, bir inşaat şirketinde yöneticilik yapıyor. Serkan Baran, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde AK Parti'nin Sakarya Bor Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Serkan Baran - 22.02.2021
Son dakika haber... KOVİD-19 HASTALARI YAŞADIKLARINI ANLATIYOR - "İnsanın öleceğini düşünüp eşiyle vedalaşması çok zor geliyor"
Son dakika haberler: CİHAN DEMİRCİ - Tekirdağ'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) hastalığını yenen taksi şoförü Ozan Serkan Baran ile Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Acil Servis doktoru Celal Hüseyin, hastalık sürecinde yaşadıkları zorlukları anlattı.
Serkan Baran - 08.02.2021
Son Dakika | Bakan Kasapoğlu, şehit Astsubay Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret etti
Bir son dakika haberine göre Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret etti.
Serkan Baran - 21.09.2020
Niğde'de 5,1 büyüklüğündeki deprem
Emine Altunkaya ise deprem anında çok korktuğunu, evin duvarlarında çatlaklar oluştuğunu ifade etti. Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, AK Parti Niğde milletvekilleri Yavuz Ergun, Selim Gültekin, Bor Kaymakamı Mehmet Yavuz, Bor Belediye Başkanı Serkan Baran ve ilgili kurum müdürleriyle depremin meydana geldiği Obruk köyünde incelemelerde bulundu, vatandaşlarla görüştü.
Serkan Baran - 09.09.2020
Bor Karma OSB'ye 68 milyon lira ödenek
Niğde'de Bor Karma Organize Sanayi Bölgesinin altyapı eksiklerinin giderebilmesi için 68 milyon lira ödenek aktarıldı. AK Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergun, Bor Belediye Başkanı Serkan Baran ile Bor Karma Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulundu.
Serkan Baran - 11.02.2020
Niğde'nin Bor ilçesinde okullar tatil edildi
NİĞDE'nin Bor ilçesinde, olumsuz hava şartları nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.  Tatili Bor Belediye Başkanı Serkan Baran, sosyal medya hesabından duyurdu.
Serkan Baran - 31.08.2019
Dha yurt bülteni - 4
Arnavut sanatçı Saımır Stratı'nın, Niğde'nin Bor ilçesinde düzenlenen  2. Uluslararası NİĞ-BOR Sanat Günleri'nde 250 bin vida ile 15 metrekare boyutunda dünya barışını simgeleyen 'Atatürk ve Bayrak' çalışması, Guinness rekorlar kitabına girmeyi başardı. Bor Belediye Başkanı Serkan Baran, NİĞ-BOR Sanat Günleri Yetkilisi Serkan Haliloğulları ve  proje koordinatörü Necmi Pişkin'in katılımıyla Guinness Rekorlar Kitabına giren eser ile ilgili basın açıklaması düzenlendi.
Serkan Baran - 31.08.2019
Arnavut sanatçı 250 bin vidayla Atatürk portresi yaptı
"Sanatçının uzun saatler çalışarak 250 bin vidayla yaptığı eser, Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeye hak kazandı." diyen Haliloğulları, şunları kaydetti: "8 Ağustos'ta rekor, tasdik edildi. Amacımız bu tabloyu Anıtkabir'e taşımak. Strati, daha önce 10 dünya rekoru kırmış bir sanatçı. Bu 11'inci rekoru. Kısmet olur da bu tablo sergileneceği yeri bulursa o zaman sanatçının kendisi gelecek. Strati ile Kosova'da bir müzedeki sergide tanıştım. Kendisine Guinness Rekorlar Kitabı sunuluyordu. Kendisiyle yaptığım sohbette, bir rekoru da Niğde'de kırmasını istedim. Kabul etti. 'Tema olarak ne seçeceğiz' diye sorunca, ben de Atatürk dedim. Onun da Atatürk Caddesi'nde oturuyormuş ve onu çok seviyor. Seve seve kabul etti. Bu sayede Niğde'ye geldi ve bu rekor kırıldı." Bor Belediye Başkanı Serkan Baran ise Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeye hak kazanan eser sayesinde 20 binden fazla kişinin sergiyi gezdiğini dile getirerek, bu tür faaliyetlerin Niğde'nin ve Bor'un tanıtımına büyük katkı sunduğunu aktardı.
Serkan Baran - 27.07.2019
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Niğde'de
Bir dizi ziyaretler ve temaslarda bulunmak için Niğde'ye gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ilk olarak Bor Belediyesi'ni ziyaret etti. Başkan Serkan Baran ile görüşen Kurum, tarihi sit alanlarını gezip, halkla sohbet ettikten sonra Akkaya Barajı ve Niğde Belediyesi İleri Biyolojik Arıtma Tesisi inşaatında incelemelerde bulundu.
Serkan Baran - 27.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ-16
Bir dizi ziyaretler ve temaslarda bulunmak için Niğde'ye gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ilk olarak Bor Belediyesi'ni ziyaret etti. Başkan Serkan Baran ile görüşen Kurum, tarihi sit alanlarını gezip, halkla sohbet ettikten sonra Akkaya Barajı ve Niğde Belediyesi İleri Biyolojik Arıtma Tesisi inşaatında incelemelerde bulundu.
Serkan Baran - 27.07.2019
Bakan Kurum'dan Niğde'ye millet bahçesi müjdesi
Kurum, Niğde'de ilk olarak Bor Belediyesini ziyaret ederek, Başkan Serkan Baran ile makamında görüştü.
Serkan Baran - 12.07.2019
Adalet Bakanı Gül, Niğde'de
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in, Çukurkuyu beldesindeki kabrini ziyaret için kente gelen Bakan Gül, Bor Belediyesini ziyaret ederek, Başkan Serkan Baran ile görüştü.
Serkan Baran - 01.04.2019
Niğde'de Beldelerde Seçim Sonuçları
Niğde'de yapılan mahalli idareler seçimleri sonrasında Niğde Belediyesi'ni AK Parti Adayı Emrah Özdemir, Bor İlçesini Serkan Baran, Çiftlik İlçesini Serkan Güzel, Ulukışla İlçesi'ni Ali Uğurlu, Çamardı İlçesini Yavuz Soylu kazandı.
Serkan Baran - 31.03.2019
Niğde Son
ALTUNHİSAR Açılan Sandık Oranı : % 77,78 Katılım Oranı : % 89,07 PARTİ ADAY OY ORANI OY SAYISI MHP VEDAT KİRAZCI % 47,36 753 AK PARTİ ABDULLAH ARIÖZ % 39,12 622 CHP ABDİ MERCAN % 8,3 132 İYİ PARTİ DURMUŞ ACER % 4,78 76 SAADET PARTİSİ CENGİZ SEVİNÇ % 0,31 5 BTP HİMMET GÖKTAŞ % 0,13 2 BOR Açılan Sandık Oranı : % 100 Katılım Oranı : % 85,53 PARTİ ADAY OY ORANI OY SAYISI AK PARTİ SERKAN BARAN % 43,95 10.
Serkan Baran - 31.03.2019
Niğde'nin Bor İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı Serkan...
Niğde'nin Bor ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Serkan Baran kazandı.
Serkan Baran - 31.03.2019
Niğde Son
ALTUNHİSAR Açılan Sandık Oranı : % 33,33 Katılım Oranı : % 87,16 PARTİ ADAY OY ORANI OY SAYISI MHP VEDAT KİRAZCI % 43,3 291 AK PARTİ ABDULLAH ARIÖZ % 41,07 276 CHP ABDİ MERCAN % 7,59 51 İYİ PARTİ DURMUŞ ACER % 5,51 37 DİĞER % 1,64 11 SAADET PARTİSİ CENGİZ SEVİNÇ % 0,6 4 BTP HİMMET GÖKTAŞ % 0,3 2 BOR Açılan Sandık Oranı : % 58,24 Katılım Oranı : % 85,06 PARTİ ADAY OY ORANI OY SAYISI AK PARTİ SERKAN BARAN % 44,95 6.
Serkan Baran - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Niğde'de 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Serkan Baran - 13.01.2019
AK Parti Niğde Aday Tanıtım Toplantısı
İlçelerde, Bor'da Serkan Baran, Altunhisar'da Abdullah Arıöz, Çamardı'da mevcut başkan Yavuz Soylu, Ulukışla'da mevcut başkan Ali Uğurlu, Çiftlik'te mevcut Başkan Serkan Güzel aday gösterildi.
Serkan Baran - 13.01.2019
AK Parti Niğde Aday Tanıtım Toplantısı
İlçelerde, Bor'da Serkan Baran, Altunhisar'da Abdullah Arıöz, Çamardı'da mevcut başkan Yavuz Soylu, Ulukışla'da mevcut başkan Ali Uğurlu, Çiftlik'te mevcut Başkan Serkan Güzel aday gösterildi.
Serkan Baran - 12.01.2019
Dha Yurt Bülteni -4
Haber: Berktuğ ÖNCÜ / BURSA, ============== Niğde'de AK Parti'nin başkan adayları belli oldu AK PARTİ Niğde İlçe ve Belde Belediye Başkan adayları açıklandı.  AK Parti İl Başkalığından yapılan açıklamaya göre, Bor'a Serkan Baran, Altunhisar'a  Abdullah Arıöz, Çamardı'ya mevcut Başkan Yavuz Soylu, Ulukışla'ya mevcut Başkan Ali Uğurlu ve Çiftlik'e mevcut Başkan Serkan Güzel aday gösterildi.
Serkan Baran - 11.01.2019
AK Parti Niğde'de İlçe ve Belde Adaylarını Açıkladı
Bor İlçesinde mevcut Başkan Sıtkı Erat'ın yerine Serkan Baran'ın gösterildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Serkan Baran Haberleri | Serkan Baran Kimdir - Haberler - Serkan Baran haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serkan Baran kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber... KOVİD-19 HASTALARI YAŞADIKLARINI ANLATIYOR - İnsanın öleceğini düşün
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 20:36:18. #1.14#
title