Serenay Sarıkaya'nın Evlilik Sözleşmesi Teklifini Duyan Kerem Bürsin Deliye Döndü

Serenay Sarıkaya'nın Evlilik Sözleşmesi Teklifini Duyan Kerem Bürsin Deliye Döndü

3 buçuk yıldır aşkları dolu dizgin ilerleyen oyuncu çift Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'in arasının bozuk olduğu ve buna Sarıkaya'dan gelen evlilik sözleşmesi teklifinin neden olduğu iddia edildi.

3 buçuk yıldır aşkları dolu dizgin ilerleyen oyuncu çift Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'in arasının bozuk olduğu ve buna Sarıkaya'dan gelen bir teklifin neden olduğu iddia edildi.

"EVLİLİK SÖZLEŞMESİ" TEKLİF ETTİ

Üç buçuk yıldır birlikte olan ve birbirlerini çok seven çiftin ilişkisine nazar değdi. Kerem Bürsin geçtiğimiz yaz Los Angeles'ta röportaj verdiği Some Men dergisine, "Evliliğe karşı değilim. Evlilik yapısı bana göre daha önemli. Kaldı ki çocuk da istiyorum" demişti. Serenay Sarıkaya ile evlenmeyi çok isteyen Kerem Bürsin önceki gün sevgilisine evlenme teklifinde bulundu. Teklifi sevinçle karşılayan genç kadın sohbet sırasında 'Evlilik Sözleşmesi' yapmayı teklif etti. Buna çok şaşıran Kerem Bürsin sevgilisine tepki gösterdi.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Seranay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in tartıştıkları hatta zaman zaman seslerini yükselterek birbirlerine girdikleri kaydedildi. Evlilik teklifinin karşılığında hiç ummadığı bir karşı teklif alan ve olayın kavgaya dönüşmesi üzerine gururu incinen Kerem Bürsin'in büyük hayal kırıklığı yaşadığı öğrenildi.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.