ŞERAFETTİN TURPCU HABERLERİ

Şerafettin Turpcu haber, Şerafettin Turpcu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şerafettin Turpcu

Şerafettin Turpcu

Doğum Yeri Zonguldak / Türkiye
Doğum Tarihi 20.9.1955

Şerafettin Turpcu Kimdir ?

Şerafettin Turpcu (d. 20 Eylül 1955, Dereli, Çaycuma, Zonguldak), Türk siyasetçi ve CHP Zonguldak milletvekili. Şerafettin Turpcu 20 Eylül 1955 tarihinde Zonguldak Çaycuma, Çaycuma, Dereli köyünde doğmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Şerafettin Turpcu - 21.05.2018
CHP'de Milletvekillerinin Yarıya Yakını Liste Dışı Kaldı
Aday adaylığı başvurusunda bulunup aday listelerine giremeyen milletvekillerinin isimleri şöyle: "İbrahim Özdiş, Zülfikar İnönü Tümer, Elif Doğan Türkmen, Aydın Uslupehlivan, Metin Lütfü Baydar, Mustafa Akaydın, Niyazi Nefi Kara, Devrim Kök, Mehmet Tüm, Gaye Usluer, Cemal Okan Yüksel, Akif Ekici, Mehmet Gökdağ, Mevlüt Dudu, Birol Ertem, Hilmi Yarayıcı, İrfan Bakır, İlhan Cihaner, Eren Erdem, Barış Yarkadaş, Didem Engin, Ali Akyıldız, Selina Doğan, Gülay Yedekçi, Sencer Ayata, Ali Özcan, Mustafa Balbay, Musa Çam, Zeynep Altıok, Ali Yiğit, Hüsnü Bozkurt, Tur Yıldız Biçer, Fikri Sağlar, Serdal Kuyucuoğlu, Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, Hayati Tekin, Haluk Pekşen, Emre Köprülü, Özkan Yalım, Şenal Sarıhan, Necati Yılmaz, Zekeriya Temizel." İnce'ye yakınlığıyla bilinen milletvekillerinden Namık Havutça, Rıza Yalçınkaya, Bülent Öz, Bülent Yener Bektaşoğlu, Mazlum Nurlu, Yakup Akkaya, Akın Üstündağ, Şerafettin Turpcu, Erdin Bircan tekrar aday gösterilmedi.
Şerafettin Turpcu - 26.03.2018
Dha Ankara- CHP'li Akın: 'Senin Dünyadan Haberin Yok Kılıçdaroğlu' Diyen Bakanın Kendi...
CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın,  Zonguldak milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Şerafettin Turpcu ile TBMM'de basın toplantısı düzenledi.
Şerafettin Turpcu - 26.03.2018
CHP Balıkesir Milletvekili Akın Açıklaması
Akın, partisinin Zonguldak milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Şerafettin Turpcu ile TBMM'de basın toplantısı düzenledi.
Şerafettin Turpcu - 17.03.2018
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 103. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Şerafettin Turpcu - 07.11.2017
Torba Tasarı" TBMM Genel Kurulunda
CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu ise maden sahalarına ilişkin düzenlemeyi eleştirdi.
Şerafettin Turpcu - 03.11.2017
Hakkari'deki Terör Saldırısı
Ardından belde meydanında düzenlenen cenaze törenine, şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Özcan Ulupınar, Faruk Çaturoğlu ve Hüseyin Özbakır, CHP Zonguldak milletvekilleri Şerafettin Turpcu ve Ünal Demirtaş, Kara Kuvvetleri Komutanlığı Lojistik Başkanı Tuğgeneral Sırrı Yılmaz, Zonguldak Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Zonguldak Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Gökhan İnan, kaymakamlar, belediye başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Şerafettin Turpcu - 27.10.2017
Kit Alt Komisyon Toplantısı
KİT Alt Komisyonuna AK Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, CHP Zonguldak Milletvekilleri Şerafettin Turpcu ile Ünal Demirtaş'ın yanı sıra, TTK yöneticileri ile ilgili bakanlıkların ve Hazine Müsteşarlığının temsilcileri katıldı.
Şerafettin Turpcu - 16.06.2017
Enis Berberoğlu'nun Tutuklanması
Milletvekili Çiçek, CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu ile Ereğli ilçesinde Bozhane mevkisinde düzenlediği basın toplantısında, ülkenin zor bir süreçten geçtiğini savundu.
Şerafettin Turpcu - 18.05.2017
Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkanı Demir Açıklaması
Bağlama kursiyerleri tarafından verilen konser ile devam eden şölene, CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu, Ereğli ve Alaplı ilçelerinin belediye başkanları, Alevi Kültür Derneği Ereğli Şube Başkanı Mehmet Taştan, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Şerafettin Turpcu - 18.05.2017
Kemer'deki Maden Ocağında Hayatını Kaybeden 2 Işçinin Cenazesi Toprağa Verildi
Cenaze törenine CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu, Kilimli Kaymakamı Hakan Özarslan, CHP İl Başkanı Ahmet Altun, Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlar katıldı.
Şerafettin Turpcu - 02.01.2017
Milletvekili Turpcu'dan Belediye Başkanı Demirtaş'a Ziyaret
CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu, Gülüç Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş'ı ziyaret etti.
Şerafettin Turpcu - 18.11.2016
CHP Milletvekili Turpcu'nun Sendika Ziyareti
CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci'yi ziyaret etti.
Şerafettin Turpcu - 06.10.2016
Zonguldak'ta Termik Santral Eylemi
Cankurtaran, şu görüşleri savundu: "Yetmedi mi bu kadar insanın sağlığının bozulması, bu kadar insanın ölümü? Daha mı fazla ölüm istiyorsunuz? Ama bilin ki, bizler Cumhuriyet Halk Partililer olarak üyelerimizden en üst yönetime kadar, sonuna kadar, dilimizin yettiği, ayaklarımızın tuttuğu kadar vatandaşımızla olacağız, yurttaşımızın sesi olacağız. Sizler ve bizler, mücadelemizi Kuvayı Milliye'den, sözümüzü birlikteliğimizden, bağımsızlık akdimizi Lozan'dan, kurucu irademizi Mustafa Kemal Atatürk'ten almış bir milletiz. Bizler asla yılmayacağız, direnmeye devam edeceğiz." "Hukuki süreci başlatalım" CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu da Kilimli ilçesinde geçen yıl yapılmak istenen Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) toplantısının halkın tepkisi nedeniyle yapılamadığını ancak ÇED sürecinin onaylanması için Ankara'da toplantılar yapılmaya devam edildiğini belirtti.
Şerafettin Turpcu - 08.06.2016
Zonguldak'ta Eylem Yapan Maden İşçileri
CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu ise, işçilerin en önemli sorununun iş güvenliği olduğunu söyleyerek, 245 işçinin Türkiye Taşkömürü Kurumu'nun bünyesine geçirilmesini istedi.
Şerafettin Turpcu - 08.06.2016
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Zonguldak milletvekilleri Ünal Demirtaş, Şerafettin Turpcu ve Zonguldak'taki bir grup madenciyle TBMM'de basın toplantısı düzenledi.
Şerafettin Turpcu - 06.02.2016
Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Odabaş'ının Acı Günü
Cenazeye, Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, CHP Zonguldak milletvekilleri Şerafettin Turpcu, Ünal Demirtaş, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan, Erdemir Sivil Toplum Kuruluşları ve Kamu Kurumları Müdürü Gülşin Yöney ile çok sayıda vatanadaş katıldı.
Şerafettin Turpcu - 27.12.2015
CHP Zonguldak İl Başkanlığı Olağan Kongresi
Kongreye CHP Zonguldak milletvekilleri Şerafettin Turpcu ve Ünal Demirtaş, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, eski milletvekilleri Harun Akın ile Ali İhsan Köktürk'ün yanı sıra partililer katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şerafettin Turpcu Haberleri | Şerafettin Turpcu Kimdir - Haberler - Şerafettin Turpcu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şerafettin Turpcu kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'nin Listesinde Son Dakika Değişikliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 12:07:54. #1.15#

title