Şerafettin Aslan Haberleri

Şerafettin Aslan haber, Şerafettin Aslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şerafettin Aslan - 09.08.2017
Kayseri'deki Fetö Davasında Tanıklar Dinleniyor (2)
Tanık Baktır'ın ifadesinden sonra söz alan tutuklu sanık Memduh Boydak, " Ben Erzurum'da Fethullah Gülen'in ağabeyinin cenazesine ağabeyim Hacı Boydak ile gittim. Bizim gittiğimiz zamanda Çalışma Bakanı Faruk Çelik, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve dönemin Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'da vardı. Bizim Erzurum'da bulunma sebebimiz baş bayiimiz olan ve kolon kanseri olan Şerafettin Aslan'ı ziyaret etmekti.
Şerafettin Aslan - 10.11.2016
Erzurum'da "Nitelikli Dolandırıcılık" Davası
Müdahil Adem Yıldırım ise konuya ilişkin hazırlanan bilirkişi raporunda yine sanığın yürüttüğü New City Projesi'ne 22 milyona yakın harcama yapıldığının belirtildiği aktararak, "22 milyona yakın harcama yapıldığı bildirildi ancak Şerafettin Aslan 130 milyon paranın toplandığından bahsetmişti.
Şerafettin Aslan - 14.07.2016
Erzurum Vergi Rekortmenlerini Açıkladı
GMSİ ilk 20 kişilik rekortmenler listesinde Gülseren Leblebici, Kürşat Genç, Ahmet Leblebici, Hüseyin Güney, Şerafettin Aslan, Bedri Amil, Ziya Amil, Bahri Güvhan, Namık Kılkıl, İsmail Arı, Orhan Düzgün ve Yaşar Feyzioğlu yer aldı.
Şerafettin Aslan - 09.07.2015
Erzurum'da 2014 Yılı Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi ve Gmsi Vergi Rekortmenleri Açıklandı
GMSİ 2014 Erzurum 2014 Yılı Gayri menkul Sermaye İradı vergisi rekortmenleri listesinde Mehmet Cengiz Erturan yılın rekortmeni oldu. GMSİ Rekortmenler listesinde Gülseren Leblebici 2, Ahmet Leblebici 3'üncü sırada yer aldı. 4 ve beşinci sırada yer alan rekortmenler isimlerinin açıklanmasını istemedi. Rekortmenler listesinde Namık Kılkıl 6, Bedri Amil 7, Ziya Amil 8, Mehmet Tavlaşoğlu 9, Ahmet Tavlaşoğlu 10'uncu sırada yer buldu. GMSİ' de ilk 20'de yer bulan diğer isimler ise İbrahim Topdağı, Şerafettin Aslan, Bahri Güvhan, Yaşar Feyzioğlu, Hasan Özdiçle, Ali Gürcan ve Kemal Budakoğlu olarak sıralandı.
Şerafettin Aslan - 08.12.2014
Karadayı'dan Aslan'a Cevap
İş adamı Şerafettin Aslan’ın açıklamalarına cevap veren Karadayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Metin Karadayı, 8 aydan beri çözüm için çaba sarf ettiklerini söyledi.
Şerafettin Aslan - 08.12.2014
Erzurum'daki "Ruhsat İptali"
Garanti Grup Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aslan, kentte ruhsatlandırma problemi olduğu gerekçesiyle çalışmaları durdurulan bir inşaat şirketinden 33 milyon 831 bin lira alacaklı olduklarını belirtti.
Şerafettin Aslan - 28.09.2014
Sokakta "Güven" Var
Savaş: kazanan tarafın olmadığı; kaybedenlerin ise her zaman masum, günahsız bebeklerin, çocukların, kadınların, gençlerin ve yaşlıların kısaca halkın olduğu, o karanlık oyun.Irakta, Suriye'de, Somali'de, Libya'da, Afganistan'da ve diğer yerlerde anlamsız savaş ve bedelini ödeyen masum insanlar, bedel ödetenler ise yine insanlar.
Şerafettin Aslan - 28.09.2014
Sokakta "Güven" Var
"Mesai saatleri yok" Asayişten Sorumlu İzmir Emniyet Müdür Yardımcısı Şerafettin Aslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada 2006 yılında ilk defa İzmir'de kurulan "Güven Timi" ekiplerinin 240 personelle hizmet vermeye devam ettiğini belirtti.
Şerafettin Aslan - 30.07.2014
288 Bin Kişiye Ceza Kapıda
"Hattı meşgul edenler cezalandırılacak"  İzmir Emniyet Müdür Yardımcısı Şerafettin Aslan, yaptığı açıklamada, hattı oyalayan, kasıtlı olarak asılsız ihbarda bulunanların emniyet birimlerince tespitinin yapıldığını kaydetti.
Şerafettin Aslan - 21.07.2014
Huzur İçin Dünyayı 133 Defa Turladılar
İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayişten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Şerafettin Aslan AA muhabirine yaptığı açıklamada, suç oranlarındaki azalmanın sağlanması için Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı çalışan güven timleri, resmi asayiş ekipleri ve motosikletli timlerin yanında emniyetin uzman kısımları (Hırsızlık, Yankesicilik ve Dolandırıcılık ile Cinayet Büro Amirliği) ve polis merkezilerinin de etkin çalıştığını söyledi.
Şerafettin Aslan - 26.06.2014
Bankada Kredi Cinneti (2)
POLİS MÜDÜRÜ YANINDA PARA GETİRMİŞ E.D.'nin etkisiz hale getirilmesinin ardından ilginç ayrıntılar da ortaya çıktı. Kendisine kredi vermediği gerekçesiyle banka şubesinin kadın müdürüne kızgın olan ve ona sık sık hakaret eden E.D.'nin, polislere de "İzmir CHP'ye oy veriyor. Tayyip Erdoğan'ın kıymetini bilmiyor. Bundan sonra ona oy verin" dediği öğrenildi. Geceden beri hem alkol aldığını hem de esrar kullandığını da yine polislere aktaran E.D.'nin, kendisine polisin yardım sözü vermesine rağmen ikna olmayıp, balık sattığı aracını polislerin trafikten men ettiğini söyleyerek tepki gösterdiği ortaya çıktı. E.D.'ye bu sırada Emniyet Müdür Yardımcısı Şerafettin Aslan, olay yerine geldiği sırada bankadan çektiği 3 bin 700 TL vermeyi teklif etti.
Şerafettin Aslan - 08.05.2013
Vergi Rekortmenleri Açıklandı
Diğer rekortmenler Ziya Amil, Muhammet Tevfik Gemalmaz, Nurten Karataş, Yaşar Feyzioğlu, Kemal Budakoğlu, Namık Kılkıl, Ali Gürcan, Mehmet Tavlaşoğlu, Ahmet Tavlaşoğlu, Şerafettin Aslan, Betül Turgut, Gülzade Fayat Orbay, isimin açıklanmasını istemeyen mükellef, Sabri Şengel ve Şamil Güney olarak belirlendi.
Şerafettin Aslan - 19.02.2013
Polisler, Bowling Turnuvasında Bir Araya Geldi
Hilton Oteli Fame City'de düzenlenen turnuvaya İPA üyeleri, yakınları, Rüştü Ünsal Polis Meslek Yüksekokulu ve Bornova Polis Meslek Eğitim Merkezi öğrencileri katıldı. Turnuvanın final karşılaşmaları oldukça çekişmeli geçti. Turnuvanın şampiyonu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Şerafettin Aslan oldu.
Şerafettin Aslan - 19.02.2013
İzmir Polisi, Bowling Turnuvasıyla Stres Attı
Turnuvada İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcısı Şerafettin Aslan birinci, Rüştü Ünsal Polis Meslek Yüksekokulu öğrencisi Yunus Emre Yelken ikinci, Karabağlar İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro'dan Başkomiser Taner Gökçe ise üçüncü oldu.
Şerafettin Aslan - 14.03.2012
"Mart Kazma Kürek Yaktırıyor"
Düzağaç Odun Ambarı esnaflarından Şerafettin Aslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kışın uzun sürmesi ve kar yağışı nedeniyle yakacak stoklarının tükendiğini, müşterilere ise odun yerine tahta satmaya başladıklarını kaydetti.
Şerafettin Aslan - 17.01.2012
Muhtardan Polise Plaket
Olay geçtiğimiz günlerde İzmir'in Konak ilçesinde bir bankaya giren şahısın kasaya yönelip paraları alarak kaçması ile bankadan 2 kilometre ileride emniyet güçleri tarafından paralarla birlikte yakalanması ile son bulmuştu. Plaket törenine katılan İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcısı Şerafettin Aslan; "Tüm ekiplerimizi tebrik ediyorum.
Şerafettin Aslan - 28.12.2011
Otomobil ile Motosiklet Çarpıştı 1 Yaralı
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde alkollü sürücünün kullandığı otomobille motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı.Kaza, dün akşam saatlerinde ilçe merkezindeki Cehennemağzı Mağarası Kavşağı'nda meydana geldi. 17 yaşındaki Muhammet Turgut yönetimindeki 67 LT 026 plakalı motosiklet, karşı yönden gelen 47 yaşındaki Ali Karagöz yönetimindeki 67 LT 877 plakalı otomobille çarpıştı. Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü, gelen 112 Acil Servis ekibinin olay yerinde yaptığı müdahalenin ardından Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kask takması nedeniyle kazayı yaralı atlatan ve sürücü belgesi bulunmayan Muhammet Turgut'un, hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.Kazadan yara almadan kurtulan otomobil sürücüsü Ali Karagöz, alkollü olması nedeniyle önce aracı kendisinin kullanmadığını söyledi. Yanındaki 3 kişiden Şerafettin Aslan da, aracın kendisine ait olduğunu, ancak kaza sırasında direksiyonda olmadığını söyledi.
Şerafettin Aslan - 28.12.2011
Otomobil ile Motosiklet Çarpıştı: 1 Yaralı
Kazadan yara almadan kurtulan otomobil sürücüsü Ali Karagöz, alkollü olması nedeniyle önce aracı kendisinin kullanmadığını söyledi. Yanındaki 3 kişiden Şerafettin Aslan da aracın kendisine ait olduğunu, ancak kaza sırasında direksiyonda olmadığını kaydetti.
Şerafettin Aslan - 27.12.2011
Motosiklet ile Otomobil Çarpıştı: 1 Yaralı
ŞOFÖR BİLMECESİ YAŞANDI Kazayı araştıran trafik ekipleri otomobil sürücüsünü aramaya başladı. Kısa süre sonra otomobilin sahibi olduğunu belirten Şerafettin Aslan isimli bir kişi, otomobilin kendisine ait olduğunu ancak sürücünün kendisi olmadığını belirtmesi üzerine polisler sürücünün kim olduğunu tespit etmeye çalıştı.
Şerafettin Aslan - 21.12.2011
İzmir Emniyet Müdürlüğü'nde Atamalar
İzmir Emniyet Müdürlüğü bünyesinde, bazı emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve ilçe emniyet müdürlerinin görev yerleri yeniden belirlendi.
Şerafettin Aslan - 20.12.2011
İzmir İl Emniyet Müdürlüğü'nde Çok Sayıda Görevlinin Yeri Değişti
Geçen kasım ayında yayınlanan kararnameyle İzmir İl Emniyet Müdürlüğü görevine getirilen Ali Bilkay, beklenen atamaları yaptı.
Şerafettin Aslan - 18.09.2011
80. İzmir Enternasyonal Fuarı
Asayişten Sorumlu İzmir Emniyet Müdür Yardımcısı Şerafettin Aslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, fuarda görev yapan polislerin tüm ilçe emniyet müdürlüklerinden özenle seçildiğini, 15 gün eğitimden geçirildiğini kaydetti.
Şerafettin Aslan - 08.07.2011
İzmir Emniyeti'nde Görev Dağılımı Yapıldı
İzmir İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli 26 müdür yardımcısı ve 42 şube müdürünün yeni görev yerleri ve alanları belirlendi. Konu hakkındaki yazılı açıklamada, 26 emniyet müdür yardımcısının sorumlu oldukları şube ve ilçelerin yeniden düzenlendiği belirtildi. Yeni düzenlemeye göre eski Asayiş Şube Müdürü Şerafettin Aslan Asayiş, Çocuk, Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit şubeleriyle Karabağlar İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı'na getirildi.
Şerafettin Aslan - 08.07.2011
İzmir Emniyetinde Atamalar
İzmir Emniyet Müdürlüğü bünyesinde 26 emniyet müdür yardımcısı ile 34 şube müdürünün yeni görev yerleri belirlendi. İzmir Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 26 emniyet müdür yardımcısının sorumlu oldukları şube ve ilçelerin yeniden düzenlendiği bildirildi. Buna göre Asayiş, Çocuk, Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit şubeleri ile Karabağlar İlçe Emniyet Müdürlüğünden sorumlu M. Şerafettin Aslan; Terörle Mücadele, Bomba İmha ve İnceleme şubeleri ile Bornova İlçe Emniyet Müdürlüğünden sorumlu Yaşar Aydın; Güvenlik, Radyo TV ve Foto Film şubeleriyle Dikili İlçe Emniyet Müdürlüğünden sorumlu Hadi Öztekin; Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Çiğli, Aliağa ve Foça ilçelerinden sorumlu Yüksel Türkal oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şerafettin Aslan Haberleri | Şerafettin Aslan Kimdir - Haberler - Şerafettin Aslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şerafettin Aslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Sarıgöl Galatasaray Taraftarlar Derneği Kongresi Yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 20:13:13. #1.16#
title