Şenay Aydemir Haberleri

Şenay Aydemir haber, Şenay Aydemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şenay Aydemir - 11.03.2018
29. Ankara Uluslararası Film Festivali
Festival kapsamında düzenlenen "Ulusal Uzun Film Yarışması"na başvuran eserler arasından Aynur Çıray, Şenay Aydemir ve Şeyma Balcı'dan oluşan ön seçici kurulun değerlendirmesi sonucu 10 film belirlendi.
Şenay Aydemir - 19.05.2016
Atıf Yılmaz Kısa Film Festivali Ön Jüri Değerlendirmesi Sona Erdi
Öte yandan, filmler Altyazı Dergisi sinema yazarı Ayça Çiftçi, Birgün Gazetesi sinema yazarı Cüneyt Cebenoyan ve sinema yazarı Şenay Aydemir'in jüri üyeliğinde Sinema Yazarları Özel Ödülü için de değerlendirilecek.
Şenay Aydemir - 29.03.2016
Atıf Yılmaz Kısa Film Festivali'nde Almanya'dan İşbirliği
Animasyon kategorisinde Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Çizgi Film (Animasyon) Bölümü Başkanı Doç.Dr.Fethi Kaba, Yönetmen Kerem Kurtoğlu ve Yönetmen Mehmet Kurtuluş'un jüri üyeliğinde yarışacak. Filmler, Altyazı Dergisi Sinema Yazarı Ayça Çiftçi, Birgün Gazetesi Sinema Yazarı Cüneyt Cebenoyan ve Sinema Yazarı Şenay Aydemir'in jüri üyeliğinde Sinema Yazarları Özel Ödülü için yarışacak.
Şenay Aydemir - 28.03.2016
5. Atıf Yılmaz Kısa Film Festivali, Oberhausen Ortaklığıyla Düzenlenecek
Filmler; Altyazı Dergisi Sinema Yazarı Ayça Çiftçi, Birgün Gazetesi Sinema Yazarı Cüneyt Cebenoyan ve Sinema Yazarı Şenay Aydemir'in jüri üyeliğinde Sinema Yazarları Özel Ödülü için yarışacak.
Şenay Aydemir - 03.12.2014
Fatih Akın'ın Yeni Filmi "THE Cut" / "KESİK" 5 Aralık'ta Vizyonda
31 Ağustos'ta Venedik Film Festivali'ndeki prömiyerinin ardından Avrupa'da izleyiciyle buluşan ve dünya üzerinde dokuz ülkede vizyona girmesi planlanan, "The Cut/ Kesik", 5 Aralık'ta vizyona giriyor. Mardin'li bir demirci olan Nazarat'ın ailesini aramasını konu edinen filmin basın gösterimi dün gerçekleşti. Filmi izleyen film eleştirmenleri The Cut /Kesik hakkında şöyle konuştu: Fatih Akın'ın yeni filmi The Cut/Kesik'in basın gösterimi bu sabah Kanyon Cinemaximum sinemasında gerçekleşti. 5 Aralık'ta vizyona girecek olan film hakkında sinema eleştirmenlerinin yorumları ise şöyle oldu: Serdar Akbıyık: Bu filmi iki yönlü değerlendirmem gerek, bir sinemasal olarak bir de politik… Öncelikle filmi çok tek yanlı buldum. Filmin özellikle Türkiye'de geçen kısımlar, Ortadoğu'da geçen kısımları bu anlamda bana çok sert geldi. Daha sonra bir yolculuk filmine döndüğünde Fatih Akın'ın zekası ve sineması kendini belli etti. Şenay Aydemir: Çok çalışılmış, emek harcanmış ama yönetmenlik açısından ciddi sıkıntılar olduğunu düşünüyorum.
Şenay Aydemir - 23.10.2014
Dask Uluslararası Kısa Film Yarışması Sonuçlandı
Yarışmada dereceye girenleri oyuncu Mete Horozoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan, yönetmen Ozan Açıktan, sinema yazarları Mehmet Açar ve Şenay Aydemir, Prof.
Şenay Aydemir - 11.07.2014
Kehkeşan Dergi'nin Temmuz Sayısı Dopdolu
Kültür sanat, magazin, televizyon, sinema, reklam sektörü ve medya dünyasına dair en güncel haberlerin yer aldığı medya magazin dergisi Kehkeşan'ın son sayısında, ünlü sinema yazarı Şenay Aydemir, yazar ve TV programcısı olan başarılı reklamcı Ender Merter, dizilerin sevilen oyuncusu Elif İnci ve ünlü Türk doktor Murat Öncel'in yanı sıra birçok özel söyleşi ve röportaj bulunuyor.
Şenay Aydemir - 30.04.2014
Dask Uluslararası Kısa Film Yarışması İçin Başvurular Başladı
Mete Horozoğlu ve Ozan Açıktan jüride DASK Uluslararası Kısa Film Yarışması'nın kesinleşen jüri üyeleri arasında oyuncu Mete Horozoğlu, yönetmen Ozan Açıktan ve sinema yazarları Mehmet Açar ve Şenay Aydemir dikkat çekiyor.
Şenay Aydemir - 30.04.2014
Dask Uluslararası Kısa Film Yarışması İçin Başvurular Başladı
DASK Uluslararası Kısa Film Yarışması'nın bu seneki temasını belirlerken iletişim çalışmalarında kullandıkları "zorunlu misafirlik" konseptinden faydalandıklarını belirten Güngör, şunları kaydetti: "Zorunlu misafirlik konseptiyle konut sahiplerinde deprem risk algısını yükseltmeyi ve onlara depremden sonrasını düşündürmeyi amaçlıyoruz. Bu sayede çok geç olmadan gerekli önlemleri almalarını hedefliyoruz. Kısa film yarışmamızda katılımcılara depremden sonra nereye gideceklerini sorarak, depremden sonra zorunlu misafir olma riskini filmlerine taşımalarını bekliyoruz."   Jüride Mete Horozoğlu ve Ozan Açıktan yer alıyor   DASK Uluslararası Kısa Film Yarışması'nın kesinleşen jüri üyeleri arasında oyuncu Mete Horozoğlu, yönetmen Ozan Açıktan ve sinema yazarları Mehmet Açar ile Şenay Aydemir yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şenay Aydemir Haberleri | Şenay Aydemir Kimdir - Haberler - Şenay Aydemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şenay Aydemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Bir Film Bir Konuk... Doğu Yücel ile 'Barton Fink'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 06:19:36. #1.16#
title