SENA KALELİ HABERLERİ

Sena Kaleli haber, Sena Kaleli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sena Kaleli

Sena Kaleli

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1956

Sena Kaleli Kimdir ?

1956 yılında Bursa'da doğdu. Bursa'da, ilk, orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra, 1974-1975 yılları arasında, İsviçre'de bir yıl süreyle İngilizce ve Almanca dil eğitimi aldı. 1980 yılında, Uludağ Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sena Kaleli - 13.06.2019
Kadınlardan nafaka hakkı için imza kampanyası
Nafaka Hakkı Kadın Platformu'nca nafaka hakkına ilişkin yapılması planlanan düzenlemeye karşı imza kampanyası başlatıldı.
Sena Kaleli - 13.06.2019
Kadınlardan nafaka hakkı için imza kampanyası
NAFAKA Hakkı Kadın Platformu'nca nafaka hakkına ilişkin yapılması planlanan düzenlemeye karşı imza kampanyası başlatıldı.
Sena Kaleli - 17.11.2017
Bu Kahveye Gelenler "Şakayla" Karşılanıyor
Şaka yapılanların arasında gittiği dönem İnegöl Belediye Başkanı olan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile eski CHP Genel Başkan Yardımcısı Sena Kaleli de bulunuyor.
Sena Kaleli - 28.11.2015
CHP Mudanya İlçe Başkanlığına Batman Seçildi
CHP Mudanya İlçe Başkanlığına Ergül Batman seçildi.  Uğur Mumcu Kültür Merkezi'ndeki olağan kongrede 307 delegeden 239'u oy kullandı. Turuncu listeyle kongreye katılan ilçenin ilk kadın başkan adayı Ergül Batman 138 oy alırken beyaz listeyle yarışan Ceyhun Yıldırım 98 oy aldı, 3 oy da geçersiz sayıldı.  Eski Milletvekili Yahya Şimşek'in divan başkanlığını yaptığı kongreye CHP İl Başkanı Zafer Yıldız, parti meclis üyesi Sena Kaleli, eski milletvekilleri, il yönetimi, bazı ilçe başkanları ve partililer katıldı.
Sena Kaleli - 21.05.2015
Bursa'daki Otomotiv İşçilerinin İş Bırakma Eylemi
CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli, Bursa'da, OYAK Renault ve TOFAŞ ile iki yan sanayi kuruluşunda üretimin durmasına yol açan eylemlere ilişkin, "Bir an önce bu işin sağlıklı bir çözüme kavuşması gerekiyor.
Sena Kaleli - 14.04.2015
Genel Seçime Doğru
Kent merkezindeki bir düğün salonunda düzenlenen programa, CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli, Gümüşhane İl Başkanı Sait Özdamar, milletvekili adayları Mustafa Gültekin ve Eda Akagün Çubukçu ile partililer katıldı.
Sena Kaleli - 09.04.2015
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Açıklaması
Ziyaretin sonunda CHP Bursa Milletvekili adayı Dr. Ceyhun İrgil, toplu fotoğraf çektirme isteğinde bulundu. Bunun üzerine CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli, İrgil'i işaret ederek, "Zaten CHP iktidar olunca İrgil de sağlık bakanı olacak.
Sena Kaleli - 03.04.2015
CHP'li Kaleli: Elektrik Kesintisiyle İlgili Neden Aydınlatıcı Bilgi Verilmiyor
CHP Bursa Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Sena Kaleli, hafta başında yaşanan ve tüm Türkiye’yi karanlığa boğan elektrik kesintisi sonrası, hükümetin aydınlatıcı bilgi vermediğini söyledi.
Sena Kaleli - 04.03.2015
CHP'den Kadına Karşı Şiddeti Önlemek İçin Kanun Teklifi
CHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu; CHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, CHP Balıkesir Milletvekili Nedret Akova, CHP İstanbul Milletvekilleri Melda Onur, Ayşe Eser Danışoğlu, Binnaz Toprak, Sedef Küçük, CHP Manisa Milletvekili Sakine Öz ile CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli'nin de imzasını taşıyan Türk Ceza Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'ni, TBMM Başkanlığı'na sundu.
Sena Kaleli - 03.03.2015
CHP'li Vekiller Bizzat Gezdi, Amatem'in Toplam Yatak Sayısı 678
CHP Kadın ve Çocuk Hakları İnceleme ve İzleme Komisyonu üyeleri, CHP Parti Meclis Üyesi ve Bursa Milletvekili Sena Kaleli ile Tekirdağ Milletvekili Parti Meclisi Üyesi Candan Yüceer, Bursa, Trakya, İnsanbul Bakırköy Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi ve Eğitim merkezlerinde (AMATEM) çeşitli incelemelerde bulundu.
Sena Kaleli - 03.03.2015
CHP Pm Üyesi Kaleli, Aday Adaylığından Çekildi
CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi ve Bursa Milletvekili Sena Kaleli, 7 Haziran seçimleri için yaptığı aday adaylığı müracaatını geri çektiğini duyurdu.
Sena Kaleli - 02.03.2015
CHP'nin Amatem Raporu Açıklandı
TBMM Kadın ve Çocuk Hakları İnceleme ve İzleme Komisyonu'nun hazırladığı Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi ve Eğitim Merkezleri'ne (AMATEM) ilişkin raporda, "Türkiye'de bonzai kullanımının özellikle son 6 ayda arttığına işaret eden uzmanlar, etken maddesi değişen bonzainin ülkemizde de üretilmeye başlanmış olabileceği ihtimali üzerinde duruyor" denildi.  CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer ve Bursa Milletvekili Sena Kaleli, Türkiye'nin çeşitli yerlerindeki AMATEM'ler ile Bakırköy Çocuk ve Ergen Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi'nde (ÇEMATEM) incelemelerde bulunarak, rapor hazırladı.
Sena Kaleli - 23.02.2015
Sena Kaleli Bursa'daki Kamu Yatırımlarını Başbakan Davutoğlu'na Sordu
CHP Bursa Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Sena Kaleli, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun cevaplaması talebiyle TBMM'ye Bursa'daki kamu yatırımlarını sordu.
Sena Kaleli - 07.02.2015
Uludağ'daki Ölümlü Kazaları Başbakan Davutoğlu'na Sordu
CHP Bursa Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Sena Kaleli, Sömestr tatili için Uludağ’a gelen 8 yaşındaki Elif Uymuşlar ile 49 yaşındaki Necla Aladağ’ın, yaşamlarını yitirmeleriyle sonuçlanan kazaları TBMM gündemine getirerek, Uludağ’da sık meydana gelen, can ve mal kaybına yol açan bu kazaların sebeplerinin açıklanmasını istedi.
Sena Kaleli - 05.02.2015
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak Açıklaması
Öztrak, partisinin milletvekillerinden Ümit Özgümüş, Ali Sarıbaş, Gökhan Günaydın, İlhan Demiröz, Mehmet Ali Susam, Osman Kaptan, Sena Kaleli, Serdar Soydan, Vahap Seçer ve parti meclisi üyesi Sera Kadıgil'den oluşan "CHP İş Dünyası Grubu" üyeleriyle CHP Adana İl Başkanlığında basın toplantısı düzenledi.
Sena Kaleli - 01.02.2015
Tuncay Özkan, Mudanya'da Metal İşçileriyle Halay Çekti
Dayanışma gününe CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli, İl Başkanı Zafer Yıldız, İlçe Başkanı Selahattin Avcı, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, KESK Bursa Şubeler Platformu Dönem Sözcüsü Süleyman Ayyıldız, TMMOB Makine Mühendisleri Bursa Şube Başkanı İbrahim Mart, Peyzaj Mimarları Odası İl Temsilcisi Necla Özkaplan Yörüklü’nün yanı sıra çok sayıda sivil toplum temsilcisi katıldı.
Sena Kaleli - 23.01.2015
CHP'li Sena Kaleli, Bursa'da, Depreme Karşı Ne Gibi Hazırlıklar Yapılıyor
CHP Bursa Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Sena Kaleli ise birinci derece deprem bölgesinde yer alan Bursa’da deprem gerçeğini Meclis gündemine taşıdı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sena Kaleli Haberleri | Sena Kaleli Kimdir - Haberler - Sena Kaleli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sena Kaleli kimdir, hayatı ve biyografisi. 104 emekli amiralin imzaladığı Montrö bildirisinin yankıları sürerken bir bildiri de eski
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 17:25:44. #1.15#

title