Semih Tufan Gülaltay Haberleri

Semih Tufan Gülaltay haber, Semih Tufan Gülaltay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Semih Tufan Gülaltay - 10.02.2017
Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava
Başka dosyanın müştekisi Daha sonra Ergenekon davası sanıklarından Semih Tufan Gülaltay, SEGBİS üzerinden dinlendi.
Semih Tufan Gülaltay - 12.10.2015
Ergenekon" Davası Temyiz Duruşması
Sanık Semih Tufan Gülaltay'ın avukatı Mustafa Kolenoğlu ise müvekkiline örgüt üyesi olmaktan ceza verilirken, çeşitli örgütsel bağlantılar içinde olduğunun gerekçe gösterildiğini kaydetti.
Semih Tufan Gülaltay - 18.12.2014
Yeşil" Hakkında, Akın Birdal'a Saldırıdan Açılan Dava
-İddianame İddianamede, sanık Yıldırım'ın, Semih Tufan Gülaltay ve Cengiz Ersever ile 1996'da Türk İntikam Tugayı (TİT) adlı teşekkülü kurdukları ve Birdal başta olmak üzere PKK'yla bağlantılı olduğunu düşündükleri kişilere yönelik eylem yapmayı amaçladıkları kaydedildi.
Semih Tufan Gülaltay - 18.09.2014
Yeşil" Hakkında, Akın Birdal'a Saldırıdan Açılan Dava
-Birdal'ın ifadesi Akın Birdal, talimatla verdiği ifadede, 12 Mayıs 1998'de Bahri Eken ve Kerem Deretarla adlı kişilerin Tunalı Hilmi Caddesi'ndeki İHD Genel Merkezine gelerek, kendisiyle görüştüklerini, hukuki ve insani yardım istediklerini belirtti. Bu kişilerden şüphelendiği için onları derneğin Ankara şubesine yönlendirmek istediğini aktaran Birdal, şu beyanda bulundu: "Bu kişileri kapıdan uğurladığım sırada ikisi birden silahlarını çıkararak, şarjörleri üzerime boşalttılar. Bu olay sırasında dernek genel merkezinde çalışan başka kişiler de bulunmaktaydı. Ancak bu kişiler ile yaptığım görüşme odamda birebir gerçekleşmiştir. Bu nedenle açılan davada 12-13 kişi sanık olarak yargılanmış ve bu kişilerin beyanları ile olayın asıl azmettiricisinin sanık Mahmut Yıldırım olduğu anlaşılmıştır. Savunmaları alınan 12-13 şahıs, kendilerini Semih Tufan Gülaltay adlı kişinin yönlendirdiklerini açıkça ifade etmişlerdir.
Semih Tufan Gülaltay - 03.04.2014
Ergenekon Davası'nda Gerekçeli Karar Açıklandı (10)
Bugün açıklanan Ergenekon Davası'nın gerekçeli kararında, sanıkların duruşmalar sırasındaki konuşma sürelerine de yer verildi.
Semih Tufan Gülaltay - 03.04.2014
Ergenekon Davası'nın Gerekçeli Kararı
İletis¸im tespit tutanaklarına bakıldığında, sanıklar Semih Tufan Gülaltay, Mehmet S¸ener Eruygur ve Hurs¸it Tolon'un savunmalarındaki beyanlarının aksine, aralarında sıkı ve hiyerars¸ik bir iritibat bulundugˆu anlatılan kararda, "Ulusal Birlik Platformu" adı altında örgütün amaç ve hedeflerine uygun kurulan sivil toplum örgütünde darbeye zemin hazırlama faaliyetlerini birlikte yürüttüklerinin anlaşıldığı kaydedildi.
Semih Tufan Gülaltay - 03.04.2014
Ergenekon Davası'nın Gerekçeli Kararı
"Osman Yıldırım, Arslan'a emir ve talimat verecek konumda değil" Gerekçeli kararda sanık Osman Yıldırım'ın Ergenekon silahlı terör örgütü üyesi olmak suçundan yargılanıp ceza alan diğer sanıklar Semih Tufan Gülaltay, Erhan Timuroğlu, İsmail Sağır, Tekin Irşi, Alpaslan Arslan ve Osman Gürbüz ile aralarında örgütsel irtibatın bulunduğu belirtildi.
Semih Tufan Gülaltay - 12.03.2014
Ergenekon Davasında Tahliyeler
Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan Erkan Önsel, Turhan Özlü, Mehmet Bedri Gültekin, Hasan Ataman Yıldırım, Mehmet Zekeriya Öztürk ve Semih Tufan Gülaltay'ın tahliyelerine karar verildi İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi, Danıştay saldırısı ve Cumhuriyet gazetesine el bombası atılması dosyası sanığı Erhan Timuroğlu'nun tahliye talebini kabul etti.
Semih Tufan Gülaltay - 12.03.2014
Ergenekon'da 4 Tahliye Daha
Ergenekon davasında 4 sanığın daha tahliyesine karar verildi. Istanbul 4. Ağır Ceza Mahkemesi, tahliye talepleri daha önce reddedilen Mehmet Bedri Gültekin, Erkan Önsel ve Turhan Özlü’nün itirazlarını değerlendirdi. Mahkeme, 3 sanığın da tahliye edilmesine karar verdi. Sanık Levent Temiz hakkındaki yakalama kararının kaldırılması talebi ise reddedildi. Istanbul 20. Ağır Ceza Mahkemesi de önceki gün tahliye talebi reddedilen sanık Semih Tufan Gülaltay’ın itirazını değerlendirdi.
Semih Tufan Gülaltay - 11.03.2014
Ergenekon'da 5 Tahliye, 1 Ret
Ergenekon davasında emekli Orgeneraller Hurşit Tolon ve Tuncer Kılınç, emekli Korgeneral Mehmet Eröz, Durmuş Ali Özoğlu ve Boğaç Kaan Murathan tahliye edilirken, Semih Tufan Gülaltay’ın tahliye talebi reddedildi.
Semih Tufan Gülaltay - 11.03.2014
Hurşit Tolon Tahliye Kararı
ERGENEKON’DA BİR TAHLİYE BİR RED KARARI Ergenekon davasında mahkeme Boğaç Kaan Murathan’ın tahliyesine karar verdi. Semih Tufan Gülaltay’ın ise tahliye talebi reddedildi.
Semih Tufan Gülaltay - 11.03.2014
Ergenekon Davasında Tahliyeler
İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi, Cumhuriyet gazetesine molotofkokteyli atılmasına ilişkin dosyanın sanığı Boğaç Kaan Murathan'ın tahliyesine karar verdi Mahkeme, Semih Tufan Gülaltay'ın tahliye talebini reddetti.
Semih Tufan Gülaltay - 11.03.2014
Ergenekon'da Davasında 3 Tahliye 1 Ret
Aynı mahkeme, Semih Tufan Gülaltay'ın tahliye talebini ise reddetti.
Semih Tufan Gülaltay - 11.03.2014
Kaan Murathan Tahliye Edildi, Gülaltay'ın Talebi Reddedildi(1)
Cumhuriyet Gazetesi'ne molotoflu saldırı sanığı Boğaç Kaan Murathan tahliye edildi.  Ergenekon sanığı Semih Tufan Gülaltay'ın tahliye talebi reddedildi.
Semih Tufan Gülaltay - 10.03.2014
13. Ağır Ceza Mahkemesi'nden "Ergenekon'a Mahkumiyet Gerekçesi" Gibi Ret Kararı
Ergenekon Davası'ndan tutuklu bulunan aralarında İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Gazeteci Tuncay Özkan, emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün de aralarında bulunduğu 35 sanığın tahliye talebi oy birliğiyle reddedildi.
Semih Tufan Gülaltay - 10.03.2014
Ergenekon Davası Sanıklarının Tahliye Talepleri
Mahkeme heyeti, sanıkların tahliye talepleriyle ilgili kararında, hükmen tutuklu sanıklar Mustafa Levent Göktaş, Mehmet Fikri Karadağ, Özkan Kurt, Ulaş Özel, İsmail Sağır, Mehmet Demirtaş, Hasan Ataman Yıldırım, Levent Ersöz, Muzaffer Tekin, Sedat Peker, Boğaç Kaan Murathan, Semih Tufan Gülaltay, Veli Küçük, Fikret Emek, Kemal Kerinçsiz, Serdar Öztürk, Yalçın Küçük, Aykut Metin Şükre, Ergün Poyraz, İbrahim Şahin, Kemal Aydın, Doğu Perinçek, Mehmet Bedri Gültekin, Turhan Özlü, Erkan Önsel, Hikmet Çiçek, Mehmet Deniz Yıldırım, Hasan Atilla Uğur, Tuncay Özkan, Durmuş Ali Özoğlu, Memet Zekeriya Öztürk, İsmail Yıldız, Oktay Yıldırım'ın suçlarının sabit olduğu görülerek haklarında ağır müeyyideleri gerektiren cezaların tayin edildiğini, sanıkların psikolojik harekat, kara propaganda yapmak suretiyle görsel ve yazılı medyayı, milletvekillerini, kamuoyunu, yargılama mercilerini etkileme, yönlendirme ihtimalleri ile davayı itibarsızlaştırma ve kaçma şüphelerinin bulunduğunu kaydetti.
Semih Tufan Gülaltay - 10.03.2014
Ergenekon Tutuklusu 31 Sanığın Tahliye Taleplerine Red
Anayasa Mahkemesi'nin, Ergenekon davasından müebbet hapis cezasına çarptırılan eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Ilker Başbuğ hakkında verdiği karar ve Özel Yetkili Mahkemeler'i kaldıran 6526 sayılı yasanın kabul edilmesi, Ergenekon davasından çeşitli hapis cezasına çarptırılan sanıklara da umut olmuştu. Ilk tahliye talebi Anayasa Mahkemesinin, hakkında karar verdiği Ilker Başbuğ'un avukatı tarafından yapıldı. Başbuğ'un avukatı, ÖYM'lerin kaldırılmasını gerekçe göstererek tahliye talebini, Çağlayan'da bulunan nöbetçi 18. Ağır Ceza Mahkemesi'ne yaptı. Ardından da diğer sanıklar art arda bulundukları Silivri Cezaevi Müdürlükleri veya avukatları aracılığıyla tahliye talebinde bulundular. Tahliye talebinde bulunan sanık isimleri şöyle; Veli Küçük, Mehmet Demirtaş, Oktay Yıldırım, Doğu Perinçek, Tuncay Özkan, Mustafa Levent Göktaş, Özkan Kurt, Ulaş Özel, Ismail Sağır, Hasan Ataman Yıldırım, Levent Ersöz, Muzaffer Tekir, Sedat Peker, Boğaç Kaan Murathan, Semih Tufan Gülaltay, Mustafa Dönmez, Kemal Kerinçsiz, Serdar Öztürk, Yalçın Küçük, Aykut Metin Şükre, Ergün Poyraz, Ibrahim Şahin, Kemal Aydın, Mehmet Bedri Gültekin, Turan Özlü, Erkan Önsel, Hikmet Çiçek, Mehmet Deniz Yıldırım, Hasan Atilla Uğur, Durmuş Ali Özoğlu, Mehmet Zekeriya Öztürk ve Ismail Yıldız.
Semih Tufan Gülaltay - 10.03.2014
13. Ağır Ceza Mahkemesi Ergenekon Davası'nda 35 Sanığın Tahliye Talebini Reddetti (1)
"ERGENEKON SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNÜN ÇOK KARIŞIK BİR İLİŞKİLER YUMAĞINA SAHİP OLDUĞU GÖRÜLMÜŞTÜR" Kararda şu ifadelere yer verildi: "Yapılan yargılamada, Türkiye'deki derin devletin adı olan Ergenekon Silahlı Terör Örgütünün çok karışık bir ilişkiler yumağına sahip olduğu görülmüştür. Örgütün yargılanan ve mensuplarının cezalandırıldığı belli bir kısmı açığa çıkarılmış ise de, bazı hücrelerine ulaşılamadığı görülmüştür. Yine Ergenekon Terör Örgütü' nün bazı birimleri ve uzantıları hakkında dosya kapsamına göre isabetli yorum yapılabilmesi mümkün olsa da, bunlarla alakalı dosyada hukuki olarak yeterli delile ulaşılamadığı ortadadır. Bu yüzden bunların ayrı bir soruşturma ile ortaya çıkarılmasının mümkün ve gerekli olduğu düşünülmektedir." TAHLİYE TALEPLERİ REDDEDİLDİ Karar şu ifadelerle tamamlandı: "İzah edilen hususlar ve davanın henüz kesinleşmemiş olması dikkate alındığında, mahkememizin 27 Temmuz 2012 tarihli oturumunda tüm tutuklu sanıklar için belirtilen ortak gerekçeler ile birlikte her bir sanık için belirtilen özel gerekçenin (g) bentlerinde ayrıntılı şekilde, Tutuklu sanıkların tutuklamayı gerektirir mevcut somut delillerin gösterildiği ve bu gösterilen gerekçeler doğrultusunda sanıkların suçları sabit görülerek haklarında ağır müeyyideleri gerektiren cezaların tayin edildiği, sanıkların psikolojik harekat, kara propaganda yapmak suretiyle görsel ve yazılı medyayı, milletvekillerini, kamu oyunu, yargılama mercilerini etkileme, yönlendirme ihtimallerinin bulunması, davayı itibarsızlaştırma ve kaçma şüphelerinin bulunması, hükümle birlikte haklarında yakalama kararı çıkarılan bir kısım sanıkların halen yakalanamamış olmaları, daha önce haklarında yakalama kararı çıkartılıp firari durumda bulunan ve dosyamızdan tefrik edilen sanıklarından henüz yakalanamamış olmaları, Sanıkların, halen hükmen tutuklu durumunda olmaları, almış oldukları cezaların miktarları, 19 sanık hakkında müebbet ve ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilmiş olması, daha önceki gerekçelerimizde dikkate alınarak sanıkların tutukluluk hallerinin Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi uygulamalarında tutuklama için makul suç şüphesinin dahi yeterli görüldüğünün AİHM içtihatlarında da kabul edildiği, bu nedenlerle atılı suçları işledikleri sabit olan tutuklu sanıklar haklarında daha hafif koruma tedbiri olan adli kontrol tedbiri uygulanmasının yetersiz kalacağı yönündeki 05 Ağustos 2013 tarihli kararımızda herhangi bir değişiklik bulunmadığından ve bu sanıkların AİHM kararlarından ve Yargıtay Genel Ceza Kurulu kararlarından da hükmen tutuklu statüsünde olup bu sürede geçen zamanın tutukluluktan sayılmadığı ve kanunen tutuklu olmadıkları anlaşıldığından, bu konuda kanunen bir karar verilmesi imkanı da bulunmadığından, sanıkların vaki taleplerinin reddine oy birliğiyle karar verildi" TAHLİYE TALEBİ REDDEDİLEN SANIKLAR ŞÖYLE: ------------------------------------------- 1-Levent Göktaş 2-Mehmet Fikri Karadağ 3-Özkan Kurt 4-Ulaş Özel 5-İsmail Sağır 6-Mehmet Demirtaşyin Öz 7-Hasan Ataman Yıldırım 8-Levent Ersöz 9-Muzaffer Tekin 10-Sedat Peker 11-Boğaç Kaan Murathan 12-Semih Tufan Gülaltay 13-Mustafa Dönmez 14-Veli Küçük 15-Fikret Emek 16-Kemal Kerinçsiz 17-Serdar Öztürk 18-Yalçın Küçük 19-Aykut Metin Şükre 20-Ergün Poyraz 21-İbrahim Şahin 22-Kemal Aydın 23-Doğu Perinçek 24-Mehmet Bedri Gültekin 25-Turhan Özlü, 26-Erkan Önsel, 27-Hikmet Çiçek 28-Mehmet Deniz Yıldırım 29-Hikmet Çiçek 30-Hasan Atilla Uğur 31-Ahmet Tuncay Özkan 32-Durmuş Ali Özoğlu 33-Mehmet Zekeriya Öztürk 34-İsmail Yıldız 35-Oktay Yıldırım Bu kararın açıklanmasından kısa süre sonra bu kez 21.
Semih Tufan Gülaltay - 06.08.2013
Mahkeme, Cumhuriyet Çalışma Grubu Üyeleri Hakkında Suç Duyusuna Karar Verdi
ERGENEKON DAVASINDA TUTUKLULUĞUNUN DEVAMINA KARAR VERİLENLER Tutukluluk halinin devamına karar verilen 49 sanık: Oktay Yıldırım, Mehmet Demirtaş, Muzaffer Tekin, İsmail Yıldız, Ergün Poyraz, Fikret Emek, Mehmet Zekeriya Öztürk, Veli Küçük, Sevgi Erenerol, Sedat Peker, Semih Tufan Gülaltay, Doğu Perinçek, Hikmet Çiçek, Kemal Kerinçsiz, Mehmet Fikri Karadağ, Alparslan Arslan, İsmail Sağır, Erhan Timuroğlu, Aykut Metin Şükre, Özkan Kurt, Bedirhan Şinal, Boğaç Kaan Murathan, Hurşit Tolon, Levent Ersöz, Hasan Atilla Uğur, Mustafa Balbay, Tuncay Özkan, Durmuş Ali Özoğlu, Kemal Aydın, Fatih Hilmioğlu, Mustafa Dönmez, Mustafa Levent Göktaş, Hasan Ataman Yıldırım, İbrahim Şahin, Dursun Çiçek, Serdar Öztürk, Mehmet Deniz Yıldırım, Hasan Iğsız, Mehmet Eröz, Nusret Taşdeler, Fuat Selvi, Alaettin Sevim, Mehmet İlker Başbuğ, Ulaş Özel, Okan İşgör, Mehmet Bedri Gültekin, Erkan Önsel, Turan Özlü, Mahmut Güzel.
Semih Tufan Gülaltay - 05.08.2013
"Ergenekon Davası"Nda Karar
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, kararını açıkladığı "Ergenekon Davası"nda, 66 tutuklu sanıktan 17'sini tahliye etti, tutuksuz sanıklardan 13'ü hakkında ise tutuklama ve yakalama kararı çıkardı.  Buna göre, davanın bir numaralı sanıklarından Oktay Yıldırım, Ümraniye'deki gecekondunun sahibi Mehmet Demirtaş, emekli Yüzbaşı Muzaffer Tekin, İsmail Yıldız, yazar Ergün Poyraz, Fikret Emek, Mehmet Zekeriya Öztürk, emekli Tuğgeneral Veli Küçük, eski Türk Ortodoks Patrikhanesi Basın Sözcüsü Sevgi Erenerol, suç örgütü lideri Sedat Peker, Akın Birdal suikastinin azmettiricisi Semih Tufan Gülaltay, İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Aydınlık gazetesi yazarı Hikmet Çiçek, emekli Albay Fikri Karadağ, emekli Orgeneral Hurşit Tolon, Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, emekli albay Hasan Atilla Uğur, CHP Milletvekili Mustafa Ali Balbay, gazeteci Ahmet Tuncay Özkan, Durmuş Ali Özoğlu, eski Kızılay Müfettişi Kemal Aydın, Aykut Metin Şükre, Danıştay saldırısının faili Alpaslan Arslan, İsmail Sağır, Erhan Timuroğlu, Cumhuriyet gazetesine molotofkokteyli atılması dosyasının sanıklarından Bedirhan Şinal, Boğaç Kaan Murathan, Özkan Kurt, Ulaş Özel, Okan İşgör, Mahmut Güzel, eski İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.
Semih Tufan Gülaltay - 05.08.2013
"Ergenekon Davası"Nda Karar
Emekli Albay Arif Doğan 47 yıl 3 ay, davanın bir numaralı sanıklarından Oktay Yıldırım 33 yıl 10 ay, eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz 13 yıl 11 ay, eski MGK Genel Sekreteri Tuncer Kılınç 13 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı Cumhuriyet gazetesine molotofkokteyli atılması dosyasının sanıklarından Bedirhan Şinal 18 yıl 8 ay, suç örgütü lideri Sedat Peker 10 yıl, Ergün Poyraz 29 yıl 7 ay hapis cezası aldı
Semih Tufan Gülaltay - 05.08.2013
Ergenekon'da Kararlar Açıklanıyor
Ergenekon davasında kararlar açıklanıyor.
Semih Tufan Gülaltay - 05.08.2013
Ergenekon Davasında Semih Tufan Gülaltay 12 Yıl Hapis Cezası
Ergenekon davasında Semih Tufan Gülaltay 12 yıl, Ferda Paksüt 2 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Semih Tufan Gülaltay - 10.06.2013
Yurtkuran, Örgütsel İrtibat Suçlamasını Reddetti
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Ergenekon davasının 312'nci duruşmasında CHP milletvekilleri Mehmet Haberal ve Mustafa Balbay ile Veli Küçük, İbrahim Şahin, Tuncay Özkan, Semih Tufan Gülaltay ve Danıştay saldırısı faili Alparslan Arslan'ın da aralarında bulunduğu 46 tutuklu sanık hazır bulundu.
Semih Tufan Gülaltay - 30.04.2013
Ergenekon Davası 3 Mayıs'a Ertelendi
İstanbul 13.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Ergenekon Davası'nda sanıklar Boğaç Kaan Murathan, Fatih Koca, Semih Tufan Gülaltay, Hüseyin Nazlıkul,Meryem Kurşun, Cem Şimşek, Erol Mütercimler ve Kemal Gürüz esas hakkındaki mütalaaya ilişkin...
Semih Tufan Gülaltay - 08.04.2013
Ergenekon Davasında Mütalaaya İlişkin Savunmalar Alınacak
96 SANIK İÇİN 15 YILA KADAR HAPİS Davanın firari sanıklarından eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Bedrettin Dalan, Turan Çömez, Emrah Gönenci, Mustafa Bakıcı ve Saipir Debzlelvidze'nin de firari sanık olması nedeniyle haklarındaki dosyasının ayrılması talep edilen mütalaada Sedat Peker, Semih Tufan Gülaltay, Mehmet Bora Perinçek ve Ferda Paksüt 'ünde aralarında bulunduğu 96 sanık hakkında "Ergenekon terör örgütüne üye olmak" suçundan 7.
Semih Tufan Gülaltay - 18.03.2013
Ergenekon Davasında Mütalaa Verildi
96 SANIK İÇİN SADECE ÖRGÜT ÜYELİĞİ SUÇLAMASI YAPILDI Sanıklar Sedat Peker, Semih Tufan Gülaltay, Mehmet Bora Perinçek ve Ferda Paksüt'ün de aralarında bulunduğu 96 sanık hakkında "Ergenekon terör örgütüne üye olmak" suçundan 7.
Semih Tufan Gülaltay - 18.03.2013
Ergenekon Davasının Mütalaa Özeti 5 Saatte Okundu
96 SANIK İÇİN SADECE ÖRGÜT ÜYELİĞİ SUÇLAMASI YAPILDI Sanıklar Sedat Peker, Semih Tufan Gülaltay, Mehmet Bora Perinçek, Ferda Paksüt ve Recai Alkan'ın da aralarında bulunduğu 96 sanık hakkında, "Ergenekon terör örgütüne üye olmak" suçundan 7.
Semih Tufan Gülaltay - 18.03.2013
Ergenekon Davasında Mütalaa Açıklandı
Ümraniye'de el bombalarının bulunduğu evde kiracı olarak oturan Ali Yiğit ve Danıştay saldırısıyla ilgili yargılanan Süleyman Esen ile Salih Kunter'in beraatini isteyen savcılık, aralarında Sedat Peker, Semih Tufan Gülaltay, Mehmet Bora Perinçek ve Ali Yasak'ın da bulunduğu 96 sanık hakkında "Ergenekon terör örgütüne üye olmak" suçundan 7.
Semih Tufan Gülaltay - 18.03.2013
/ Ergenekon Davası'nda Savcılar 2 Bin 271 Sayfalık Mütalaayı Açıklıyor
96 SANIK İÇİN 15'ER YIL İSTENDİ Sedat Peker, Semih Tufan Gülaltay, Mehmet Bora Perinçek, Ali Yasak, Emin Şirin, Güler Kömürcü Öztürk ve Tanju Güvendiren'in de bulunduğu 96 sanığın "Ergenekon terör örgütüne üye olmak" suçundan 7,5 yıldan 15'er yıla kadar hapisle cezalandırılmalarını istedi.
Semih Tufan Gülaltay - 18.03.2013
Ergenekon Davasında 96 Sanık Üyelikle Suçlandı
Ergenekon davasında, Sedat Peker, Semih Tufan Gülaltay ve Mehmet Perinçek'in de aralarında bulunduğu 96 sanık hakkında, Ergenekon terör örgütü üyesi oldukları gerekçesiyle 7 buçuk yıldan 15 yıla kadar hapis cezası verilmesi istendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Semih Tufan Gülaltay Haberleri | Semih Tufan Gülaltay Kimdir - Haberler - Semih Tufan Gülaltay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Semih Tufan Gülaltay kimdir, hayatı ve biyografisi. Kapatılan Ulusal Parti'nin lideri Semih Tufan Gülaltay, Cumhurbaşkanı Er
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 23:28:13. #1.14#

title