Selin Ongun Haberleri

Selin Ongun haber, Selin Ongun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selin Ongun - 29.02.2016
Ali Tuygan: Artık İdrak Etmeliyiz, 'Cumhuriyet'in En Sorunlu Günlerindeyiz
Cumhuriyet gazetesinden Selin Ongun'a konuşan Tuygan, "Geleneksel dış politika ilkelerimizi terk ederek Suriye ihtilafına taraf olmamız büyük bir yanlış olmuştur.
Selin Ongun - 15.02.2016
Emekli Büyükelçi Ünal Çeviköz: Yeni Soğuk Savaşta Türkiye Cephe Ülkesi
ABD’nin Irak işgali günlerindeki Bağdat Büyükelçimiz ve İngiltere büyükelçiliği görevinin ardından emekli olan Ünal Çeviköz Cumhuriyet Gazetesinden Selin Ongun’a verdiği röportajda Türkiye’nin son zamanlarda yaşadığı durumu değerlendirerek bu durumu ‘yeni soğuk savaş ‘olarak nitelendirdi.
Selin Ongun - 21.12.2015
Sezen Aksu: Silivri Evim Oldu
Telefon çalıyor. Ülkenin bu çok zor ve sert gündeminden payını orantısız alan Cumhuriyet gazetesinden Selin Ongun, "Röportaj yapabilir miyiz?" diyor.
Selin Ongun - 07.12.2015
Eski MİT'çi Öneş: MİT Tır'ları Haberlerinde Casusluk da Yok Devlet Sırrı Da
Eski Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Müsteşar Yardımcısı Cevat Öneş, Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül'ün MİT TIR'ları haberleri sebebiyle casusluk suçlamasıyla tutuklanmasını değerlendirdi. Öneş, "Artık sır niteliği kalmayan, kamuoyunca bilinen bir meselenin medyada bir buçuk sene sonra yeniden kullanılmasının tarifinin devlet sırrı olarak yapılması mümkün değildir. O bakımdan böyle bir iddia ile yargılamanın temelden geçersiz olması gerekir" diye konuştu. Cumhuriyet'ten Selin Ongun'a konuşan Cevat Öneş, "Esas mesele, bu haberin kullanılmasının doğrudan basın özgürlüğü ile ilgili olmasıdır.
Selin Ongun - 16.11.2015
Ömer Laçiner: PKK, HDP'yi Sakatladı
Birikim Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Laçiner, Cumhuriyet’e verdiği röportajda, 7 Haziran seçimlerinden sonra PKK’nın, HDP’nin zarar göreceğini bildiği halde terör eylemlerine başladığını söyledi. Laçiner, “Kandil’deki yönetim burada HDP’nin güç kazanan bir muhalefet partisi olmasını, ülke çapında sempati yaratmasını, özetle ‘Türkiyeleşmesini’ değil, HDP’nin Kürtlerin yaşadığı bölgelerde yüzde 80 civarında bir destek edinmiş olması olgusunu önemsedi, esas aldı. Silahlı mücadeleye geçiş kararı da bu gücü konsolide etme, pekiştirme teşebbüsü idi.” dedi. Birikim dergisinin kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Ömer Laçiner, Cumhuriyet gazetesinden Selin Ongun’a güncel konulara ilişkin bir röportaj verdi.
Selin Ongun - 13.04.2015
Can Kozanoğlu : Eski Tarz Asparagasçılar Yeni Şafak'tan Başarılıydı
Sosyolog, gazeteci Can Kozanoğlu, “Eski tarz asparagasçıların yaptığı işler bile son dönemde Yeni Şafak ve Star'da rastladığımız örneklerden daha inandırıcı, başarılıydı” dedi. Meslek hayatını konu alan "Yalan Yıllar" isimli yeni kitabıyla gündeme gelen Kozanoğlu , Cumhuriyet’ten Selin Ongun’a konuştu.
Selin Ongun - 27.01.2014
En Acımasız Eleştirmen Yanımda Pamuk Kalır
Hafta içi dört gün A Haber'de 'Bi Sormak Lazım' programını sunan Selin Ongun: Kendimi acımasızca eleştirmekten çekinmem.
Selin Ongun - 25.05.2013
"MİT Neden Polat Alemdar'a Haber Versin?"
Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun eski senaristlerinden Ahmet Turgut, A Haber'de yayınlanan Selin Ongun'un sunduğu 'Bi Sormak Lazım' programına konuk oldu.
Selin Ongun - 18.05.2013
Olmayacak Bir Şeye 'Yetenek' Diyorlar
a Haber'de Selin Ongun'un sunduğu 'Bi Sormak Lazım' programının geçtiğimiz günlerdeki konukları, dünyaca ünlü virtüöz piyanist Güher- Süher Pekinel kardeşlerdi.
Selin Ongun - 17.05.2013
Güher Süher Pekinel Kardeşler, A Haber'de
Dünyaca ünlü virtüöz piyanist Güher Süher Pekinel kardeşler, A Haber'de yayınlanan Selin Ongun'un sunduğu Bi Sormak Lazım programında, kamuoyu ve medyadaki klasik ve pop müziğe yönelik refleksleri değerlendirirken, ilginç örnekler verdiler.
Selin Ongun - 14.05.2013
Tüyler Ürperten Reyhanlı İddiaları!
Geçen hafta cumartesi günü Reyhanlı'da yaşanan bombalı saldırıların ardından, ilçeye giden gazeteci-yazar Hakan Albayrak, A Haber'de yayınlanan Selin Ongun'un sunduğu Bi Sormak Lazım programında şimdiye dek merkez medyada yayınlanan Reyhanlı haberlerini ters düz edecek açıklamalarda bulundu.
Selin Ongun - 05.04.2013
Başsoy: AK Parti 2023 Değil 2033'e Kadar Yüzde 50 ile İktidar
CHP'nin 2009 yerel seçimlerinde Antalya'daki kampanyasını yürüten isimlerden, "AK Parti neden kazanır, CHP neden kaybeder?" kitabının yazarı reklamcı Ateş İlyas Başsoy, A Haber'de Selin Ongun'un sunduğu Bi Sormak Lazım programında CHP'nin yerel seçim stratejisi ve önümüzdeki seçim takvimi ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.
Selin Ongun - 05.04.2013
Göksel Kortay: Çınar Ağacı Gibiyim
Sanat hayatında 50 yılı geride bırakan usta oyuncu Göksel Kortay, geçtiğimiz günlerde, a Haber'de Selin Ongun'un sunduğu 'Bi Sormak Lazım' isimli programa konuk oldu.
Selin Ongun - 04.04.2013
"Ak Parti 2033'e Kadar İktidar"
Başbakan'ın 2009 yerel seçim gecesi AK Parti'nin Antalya'daki mağlubiyeti için, "Allah Allah bu durumda anormallik var" demesine neden olan CHP'nin seçim kampanyası ekibindeki Başsoy'un Selin Ongun'un sorularına verdiği bazı yanıtlar şöyle: GAZETECİLER, PRENS YA DA DEREBEYİ GİBİ TAKILIYORLAR İletişim adına bu akil insan dedikleri kadrolar gidecekler bir takım bölgelerde halkla iletişim kuracaklar.
Selin Ongun - 29.03.2013
Kenan Işık'ı Başbakan'a Şikayet Etmişler
Kenan Işık A Haber'de yayınlanan Selin Ongun'un sunduğu Bi Sormak Lazım programına katıldı.
Selin Ongun - 28.03.2013
'Başbakan'a Hakkımda Şikayet Gitmiş'
Kenan Işık A Haber'de yayınlanan Selin Ongun'un sunduğu "Bi Sormak Lazım" programına katıldı.
Selin Ongun - 23.03.2013
İlhami Işık, A Haber'e Konuk Oldu
Kamuoyunda bilinen mahlas adıyla Balıkçı, kendi kimliği ile İlhami Işık, A Haber'de Selin Ongun'un sunduğu Bi Sormak Lazım'a konuk oldu.
Selin Ongun - 21.03.2013
"Sahneye tabutla çıkmak istemedi"
Geçen hafta kaybettiğimiz Metin Serezli'nin 45 yıllık hayat arkadaşı Nevra Serezli, a Haber'de Selin Ongun'un sunduğu 'Bi Sormak Lazım'a konuk oldu.
Selin Ongun - 20.03.2013
Nevra Serezli Bi Sormak Lazım'a Konuk Oldu
Geçen hafta kaybettiğimiz Metin Serezli'nin 45 yıllık hayat arkadaşı Nevra Serezli A Haber'de Selin Ongun'un sunduğu Bi Sormak Lazım'a konuk oldu.
Selin Ongun - 15.03.2013
Papa Francis, Müslüman Olmayı Önermişti
A Haber'de Selin Ongun'un sunduğu "Bi Sormak Lazım" CEDS Türkiye Onursal Başkanı, yazar Aytunç Altındal'ı konuk etti.
Selin Ongun - 08.03.2013
Baskın Oran'ın Adı İmralı Tutanakları'ndan Silindi Mi?
A Haber'de Selin Ongun'un sunduğu "Bi Sormak Lazım" programı Prof. Dr. Baskın Oran'ı konuk etti.
Selin Ongun - 01.03.2013
Numan Kurtulmuş, Başbakan'ın Yerine Geçecek mi?
A Haber'de Selin Ongun'un sunduğu "Bi Sormak Lazım" yıllarca Milli Gazete'nin başyazarlığını yapan Sadık Albayrak'ı konuk etti.
Selin Ongun - 19.02.2013
Rojin: "Kuzey Irak Kürtçe'de Çok Ayıp Bir Laf"
A Haber'de Selin Ongun'un sunduğu "Bi Sormak Lazım" Hüsnü Arkan ve Rojin'i konuk etti.
Selin Ongun - 15.02.2013
Mehtap Ar Canlı Yayında Hüngür Hüngür Ağladı
A Haber'de Selin Ongun'un sunduğu 'Bi Sormak Lazım' programına konuk olan Mehtap Ar, albümü ve annesi Aysel Gürel'i anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Selin Ongun Haberleri | Selin Ongun Kimdir - Haberler - Selin Ongun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selin Ongun kimdir, hayatı ve biyografisi. Emel Sayın'la beni o halde görünce Şener Şen yere düştü Gösteri dünyasının kara kutusu Mus
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 21:19:48. #1.15#

title