Selin Ciğerci, Demet Akalın'la fotoğrafını "Star" notuyla paylaştı
Haberler » Magazin » Selin Ciğerci, Demet Akalın'la fotoğrafını "Star" notuyla paylaştı - Magazin

Selin Ciğerci, Demet Akalın'la fotoğrafını "Star" notuyla paylaştı

Geçtiğimiz günlerde futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile dünyaevine giren Selin Ciğerci, nişan krizi sonrası sosyal medya hesabından Demet Akalın'la fotoğrafını "Star" notuyla paylaştı.

Selin Ciğerci, Demet Akalın'la fotoğrafını

Sosyal medya fenomeni ile ünlü şarkıcı 'ın aralarından su sızmıyor. Ciğerci'nin bugün yaptığı paylaşım, ikili arasındaki buzların eridiğini gösteriyor. Ünlü fenomen, Demet Akalın'la bir fotoğrafını "Starr" notuyla paylaştı.

Paylaşımın altına çok sayıda yorum geldi:

- Olan düğüne oldu. Demet Akalın somurttu somurttu gitti.

- Barıştınız sanırım.

- Her daim böle mutlu olun. Dosta düşmana karşı dostluklarınız bir ömür boyu olsun

NE OLMUŞTU?

Selin Ciğerci'nin kına gecesine katılan Demet Akalın, geceden eğlenceli kareleri önce sosyal medya hesabından paylaşmış, daha sonra ise tüm paylaşımları silmişti. İddiaya göre Demet Akalın, Selin Ciğerci'nin organizasyon şirketiyle 250 bin TL'lik anlaşma yaptığını öğrenince paylaşımları silmişti.

Bu iddianın ardından Demet Akalın'ın Selin Ciğerci'yi mutlu gününde yalnız bırakması bekleniyordu. Ancak ünlü şarkıcı, arkadaşını mutlu gününde yalnız bırakmadı ve nikah şahidi olmuştu.

"ARAMIZA KARA KEDİ GİRDİ"

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, nikah şahidi olan ünlü şarkıcı Demet Akalın hakkında bir paylaşım yapmıştı.

Selin Ciğerci paylaşımında, "Benim saygım sevgim önce anneliğine... İşini sanatını şarkılarını zaten hiç konuşmaya gerek yok. Kınada hem onun hem de benim üzüldüğüm bazı şeyler oldu. Aramıza kara kedi girdi. Yanlış anlaşılmalar oldu. Her arkadaşın veya karı kocanın anne ile çocuğun böyle sorunları olur. Böyle şeyler çok normal. Belki de nazar değdi ama düzeldi." ifadelerini kullanmıştı.


Haber Videosu: Selin Ciğerci, Demet Akalın'la fotoğrafını "Star" notuyla paylaştı
HABER YORUMLARI (24)

  • ORHAN:
    selin ciğerci niye döndü olayın dibine inmek lazım niye erkekken birden dönüp vurdurtmak istedi niye ha niye
  • GAYSERİLİ ORHAN:
    gariban çaresiz insanlar var. kadın bakıyorki koca az kazanıytor, çocuklar okulda sefil halde, açlık, kira vs. . asgari ücret yetmiyor. . boşanıyor da babasından yetim aylığı alıp evine katkı olsun diye. kocasıyla yine aynı evde yaşıyor. aile sonuçta. . hemen devlet yakalıyor. ee para içinde yüzen demet akalın da kocasına gelen icradan kurtulmak için boşandı yine birlikte yaşıyorlar. bu niye suç değil!!!
  • ..:
    kıskanılacak değilde acınacak halleri var sende işte alkış tut etraflarında
Tüm 24 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.