Selen Uçer Haberleri

Selen Uçer haber, Selen Uçer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selen Uçer - 14.10.2021
Ankara Film Festivali Ulusal Yarışma Filmleri Belli Oldu!
50.000 TL değerindeki En İyi Film Ödülü ve ilk filmlere verilen 20.000 TL değerindeki Mahmut Tali Öngören En İyi İlk Film Ödülü'nün de yer aldığı 12 kategoride ödüllere akademisyen ve medya sanatçısı Andreas Treske, sanat yönetmeni Meral Efe Yurtseven, oyuncu Selen Uçer, yönetmen Seren Yüce ile yazar ve yönetmen Vecdi Sayar'dan oluşan ana jüri karar verecek.
Selen Uçer - 14.10.2021
Ankara Film Festivali ulusal yarışma filmleri belli oldu
"En İyi Film" ve "Mahmut Tali Öngören En İyi İlk Film" ödüllerinin de arasında yer aldığı 12 kategorideki ödüllere akademisyen ve medya sanatçısı Andreas Treske, sanat yönetmeni Meral Efe Yurtseven, oyuncu Selen Uçer, yönetmen Seren Yüce ile yazar ve yönetmen Vecdi Sayar'dan oluşan ana jüri karar verecek.
Selen Uçer - 16.09.2021
Görüntülü Haber Dostları Altın Koza'da HASAN Saltık'ı Andı
FESTİVALDE NELER VAR? 17 EYLÜL CUMA SAAT: 11. 00 KISA FİLM ATÖLYESİ Moderatör: Işıl Özgentürk Yer: Seyhan Oteli SAAT: 14. 00-17. 00 ADANA SİNEMA TURU: ADANA'NIN SİNEMA TARİHİNE "ENDİŞE" İLE ANMAK SAAT: 20. 00 FİLM GÖSTERİMİ: ENDİŞE- YILMAZ GÜNEY Yer: Karataş Merkez SAAT: 17. 00 PANEL: SİNEMADA - EKRANDA KADINA FİZİKSEL VE PSİKOLOJİK YAPTIRIMLAR MODERATÖR: ESİN KÜÇÜKTEPEPINAR KONUKLAR: HALİME GÜNER, DR SELVER DİKKOL, ÖĞR. Ü. ASLI GÜRBÜZ, DR. ÖĞR. Ü. ÖZLEM TUĞÇE, SELEN UÇER Yer: Büyükşehir Belediye Tiyatrosu SAAT: 19.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Selen Uçer Haberleri | Selen Uçer Kimdir - Haberler - Selen Uçer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selen Uçer kimdir, hayatı ve biyografisi. Ankara Film Festivali Ulusal Yarışma Filmleri Belli Oldu!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 09:43:38. #1.14#

title