SEFER AYCAN HABERLERİ

Sefer Aycan haber, Sefer Aycan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sefer Aycan

Sefer Aycan

Doğum Yeri Kahramanmaraş / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1963

Sefer Aycan Kimdir ?

1963 yılında Kahramanmaraş Merkez İlçede dünyaya geldi. İlk, orta ve lise tahsilini Kahramanmaraş’ta tamamladı. 1980 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi ve 1986 yılında bu fakülteden mezun oldu. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Uzmanlık Eğitimine girdi, 1989 yılında uzman doktor oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sefer Aycan - 21.07.2021
Valiliğimiz Koordinasyonu'nda Geleneksel Bayramlaşma Töreni
Valiliğimiz Koordinasyonu'nda Geleneksel Bayramlaşma TöreniKurban Bayramı'nın ikinci günü Valiliğimiz koordinasyonunda Valilik Bahçesi'nde bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Bayramlaşma törenine, TBMM Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Valimiz Ömer Faruk Coşkun, İçişleri Komisyonu Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir, İmran Kılıç, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Sefer Aycan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İlçe Belediye Başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu ve meslek örgütlerinin temsilcileri, iş insanları ve vatandaşlarımız katıldı.
Sefer Aycan - 03.07.2021
Uluslararası Kahramanmaraş Edebiyat Yolu Bisiklet Yarışı
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kahramanmaraş Valiliği, Türkiye Bisiklet Federasyonu, TRT ve paydaş kurumların destekleriyle Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Kahramanmaraş Edebiyat Yolu Bisiklet Yarışı, Germenica Grand Prix Kadınlar etabının ardından Erkekler etabıyla devam etti. 4 kategoride 20 ülkeden 200 ün üzerinde yarışmacının katılım sağladığı yarışların Erkekler etabı yarışları öncesi düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "Kahramanmaraş'ımızda bugün bir ilk olan Uluslararası Edebiyat yolu bisiklet Turnuvasını gerçekleştiriyoruz. Bu vesileyle şehrimize gelen tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Bu turnuvaya katkı sağlayan tüm paydaşlara teşekkür ediyorum" dedi. Vali Ömer Faruk Coşkun ise "Bugün ilimizde uluslararası bir yarışmaya ev sahipliği yapmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz. İlimizin tanıtımı açısından önemli bir organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Temennimiz bu bisiklet yarışlarının gelecek yıllarda da yapılarak geleneksel hale gelmesi. Bisiklet sporunun Edebiyat Yolu ile birleşmesi ilimiz için çok anlamlı. Çünkü İlimiz Edebiyat Şehri, Şairler Şehri. Bu anlamda İlimizin tanıtımına önemli katkı sunacağını düşünüyorum. Bütün sporcularımıza başarılar diliyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum" diye konuştu. Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, Vali Yardımcısı Rıza Gençoğlu ve sporcuların katıldığı Erkekler etabı, Valimiz Ömer Faruk Coşkun'un ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör' ün start vermesi ile Ulu Cami önünden başladı.
Sefer Aycan - 21.06.2021
MHP'li Aycan: Kulak arkası cihaz ücretinin tamamını SGK karşılasın
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, ileri derecede işitme kaybı yaşayan hastaların ameliyat ve kulak arkası cihazlarının ücretinin tamamının Sosyal Güvenlik Kurumu'nca (SGK) karşılanması gerektiğini söyledi.
Sefer Aycan - 08.06.2021
MHP'li Aycan, müsilaj nedeninin denizin kirletilmesi olduğunu söyledi
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Marmara Denizi'ndeki müsilajın (deniz salyası) esas nedeninin, denizin kirletilmesi olduğunu söyledi.
Sefer Aycan - 29.04.2021
MHP'li Aycan: "Tam kapanmanın etkili olması için evde izole olmamız lazım"
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, tam kapanma kararının etkili olabilmesi için evde izole olunması gerektiğini söyledi.
Sefer Aycan - 25.04.2021
ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepkiler
ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine ilişkin, AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ile MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan tepki gösterdi.
Sefer Aycan - 18.03.2021
MHP'nin Merkez Yönetim Kurulunda 36, Merkez Disiplin Kurulunda ise 4 isim değişti
MHP yönetimindeki en dikkat çeken değişiklik, genel başkan yardımcıları Emin Haluk Ayhan ve Hidayet Vahapoğlu'na MYK listesinde yer verilmemesiyle yaşandı. MYK üyeleri Ruhsar Demirel, Sefer Aycan ve Zühal Topcu da yeni oluşturulan listede kendine yer bulamadı.
Sefer Aycan - 02.03.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Yeşilay Haftası nedeniyle yaptığı konuşmada, alkol, tütün, uyuşturucu madde bağımlılıklarına internet bağımlılığının da eklendiğini belirterek bunların insan yaşamını ciddi şekilde etkilediğini söyledi.
Sefer Aycan - 23.02.2021
TBMM Genel Kurulunda down sendromu ve otizmle ilgili Meclis araştırma komisyonu raporu görüşüldü
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, bu çocuklar için eğitimin çok önemli olduğunun altını çizdi.
Sefer Aycan - 09.02.2021
Kahramanmaraş milletvekillerinden şehrin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı açıklaması
Güvenç, Meclis'te beraberindeki AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Habibe Öçal, İmran Kılıç, Ahmet Özdemir, Cihat Sezal ve MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan ile basın toplantısı düzenledi.
Sefer Aycan - 12.12.2020
Son dakika... TBMM'de Sağlık, Çevre ve Şehircilik ile İçişleri bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
Edinilen son dakika haberine göre MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede aşıyla ilgili polemik yapmanın kamu sağlığı açısından zararlı olduğunu belirterek, "Siyasi liderlere düşen görev aşı kampanyasına destek vermek, liderlik göstererek motive etmek, örnek olmaktır.
Sefer Aycan - 02.12.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, "7 Aralık Kilis'in kurtuluşu", MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, "3 Aralık Dünya Engelliler Günü", CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, "Avrupa'da yaşayan Türklerin sorunları" konularında gündem dışı konuşma yaptı.
Sefer Aycan - 13.11.2020
MHP'li Aycan, şeker hastaları için sensör ve pompanın geri ödeme kapsamına alınmasını istedi
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, şeker hastalığı bulunan çocuk ve yetişkinler için kan şekerini düzenli olarak ölçen "sensör" ile kandaki duruma göre insülin veren "pompa" isimli cihazların SGK tarafından karşılanmasını talep etti.
Sefer Aycan - 27.10.2020
Gıda, tarım ve orman alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Hem tarım arazilerinin bölünmesini hem de amaç dışı kullanımı önlemeliyiz" MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, teklifin ikinci bölümünde tarım arazilerinin bölünmesinin önlenmesi konusunda maddeler olduğunu, MHP'nin tarım arazilerinin bölünmesine karşı olduğunu söyledi.
Sefer Aycan - 08.10.2020
MHP'li Aycan'dan Türk Tabipleri Birliği eleştirisi Açıklaması
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, "TTB'nin başkanı seçilen kişinin siyasi söylemleri, hekimlerin hakları dışındaki siyasi tavır ve tutumları şu an Türk hekimlerini rahatsız etmektedir.
Sefer Aycan - 17.08.2020
MHP'li Aycan, Tıbbi Hizmetlerin Kötü Uygulamasından Doğan Sorumluluk Kanun Teklifi'ni geri çekti
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, daha önce Meclis Başkanlığına sunduğu, "sağlık hizmeti sunumunda yaşanan belirsizliği gidermek, hasta, sağlık personeli ve sağlık kuruluşunun haklarını, sorumluluklarını belirlemek, sorun çıktığında durumu inceleyecek komisyonlar kurmak" amacını...
Sefer Aycan - 23.07.2020
MHP'li Aycan: "Toplumun yüzde 60'ı hastalık geçirirse salgını önleriz' yaklaşımı doğru değil"
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, kovid-19 salgınında "sürü bağışıklığı" yaklaşımının doğru olmadığını söyledi.
Sefer Aycan - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu: Başkan AK parti Erzurum milletvekili Recep Akdağ, Başkanvekili AK Parti İstanbul milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, Sözcü AK parti Ankara milletvekili Arife Polat Düzgün, Katip MHP Ankara milletvekili Sefer Aycan.
Sefer Aycan - 18.06.2020
Ekonomiye ilişkin "torba teklif" TBMM Genel Kurulunda yasalaştı (3)
"Devlet Memurları Kanunu yenilenmeli" MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, devlet memurlarının özlük haklarını düzenleyen Devlet Memurları Kanunu'nda birtakım değişiklikler yapılması, hatta kanunun tümüyle yenilenmesi, kamuda personel yönetiminde değişiklik gerçekleştirilmesi gerektiğini söyledi.
Sefer Aycan - 08.06.2020
MHP'li Aycan'dan "çevre" değerlendirmesi Açıklaması
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, kasten, bilerek çevreyi kirletmenin ağır ceza gerektiren bir durum olduğuna işaret ederek "Tabii ki ceza en son çare, en doğrusu insanların bilinçli hareket etmesi." dedi.
Sefer Aycan - 03.06.2020
MHP'li Aycan, Kovid-19 ile mücadelede yeni normal hayata geçişi değerlendirdi Açıklaması
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, "Toplu taşıma araçlarının yüzde 50 kapasiteden yüzde 100 kapasiteye dönmesi erken oldu.
Sefer Aycan - 04.05.2020
MHP'li Aycan: Mayıs sonunda günlük vaka sayısının 100'ün altına inmesini bekliyoruz
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Türkiye'de koronavirüse karşı alınan önlemlerin başarılı olduğunu belirterek, "Aynı şekilde sürdürürsek, önlem almaya devam edersek, mayıs ayının sonunda günlük vaka sayısının 100'ün altına inmesini bekliyoruz" dedi.
Sefer Aycan - 04.05.2020
MHP'li Aycan: "Hastalanan ve ölen sağlık çalışanlarına mesleki tazminat vermemiz lazım"
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, koronavirüs nedeniyle hastalanan ve ölen sağlık çalışanlarına mesleki tazminat verilmesi gerektiğini söyledi.
Sefer Aycan - 15.04.2020
MHP'li Aycan: "Tıp fakülteleri hastanelerini yaşatmamız lazım"
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, "Tıp fakülteleri hastanelerini yaşatmamız lazım. Bu sadece döner sermaye gelirleriyle yürümüyor.
Sefer Aycan - 08.04.2020
MHP'li Aycan'dan sokağa çıkma yasağına uyulması çağrısı
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, "Sokağa çıkma yasağına yüzde 75 uyarsak vaka oluşma hızını yüzde 90 azaltmış oluruz.
Sefer Aycan - 19.03.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, "Pandemi bireysel değil, toplumsal bir sorundur.
Sefer Aycan - 17.03.2020
MHP'li Aycan: "Sağlık Bakanlığının aldığı kararlara uyulması yasal zorunluluk"
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Sağlık Bakanlığının koronavirüse karşı aldığı kararlara uyulmasının yasal zorunluk olduğunu belirterek, "Alınan tedbirlere uyulmaması, karşı konulması suç teşkil ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sefer Aycan Haberleri | Sefer Aycan Kimdir - Haberler - Sefer Aycan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sefer Aycan kimdir, hayatı ve biyografisi. TATİL YOLUNDA ÖLEN ANNE VE 3 KIZI TOPRAĞA VERİLDİ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 23:56:38. #1.13#

title