Şef Mehmet Yalçınkaya'nın gözü kapalı yaptığı tavuk şovu taklit çıktı

Şef Mehmet Yalçınkaya'nın gözü kapalı yaptığı tavuk şovu taklit çıktı

Geçtiğimiz günlerde gözü kapalı şekilde tavuk parçalayan MasterChef jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya'nın yaptığı şov taklit çıktı. Yalçınkaya'nın yaptığı şovun Amerika'da yayınlanan MasterChef programında 2 ay önce yapıldığı ortaya çıktı.

Şef Mehmet Yalçınkaya'nın gözü kapalı yaptığı tavuk şovu taklit çıktı

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programının pazartesi günü yayınlanan bölümünde şeflerden Mehmet Yalçınkaya, gözü kapalı şekilde bütün tavuğu parçalara ayırdı. Yarışmacıların ağzı açık şekilde izlediği şovun taklit olduğu ortaya çıktı.

GÖZÜ KAPALI ŞOV YAPMIŞTI

Dünyanın en çok izlenen yarışma programlarından MasterChef, geçtiğimiz sene TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danillo Zanna'nın yaptığı yarışmada geçtiğimiz gün ilginç bir olay yaşandı. Dokunulmazlık oyunu için yarışmacılara bütün çiğ bir tavuk veren Yalçınkaya, tavuğu gözü kapalı parçalayabileceğini söyleyerek Somer Sivrioğlu'na gözlerini kapattırdı. "Gözümü kapat, bıçağımı ver" diyen şef, tavuğu; kanat, but ve göğüs olmak üzere parçalara ayırdı.

HEPSİ TAKLİT ÇIKTI

Yarışmacıların büyük bir hayranlık ve şaşkınlıkla izlediği şov ise taklit çıktı. Meğer Yalçınkaya'nın şov olarak yaptığı şey Amerika'da yayınlanan MasterChef'te ünlü şef Gordon Ramsey tarafından Haziran ayında yapılmış.

Şef Gordon Ramsey

YORUMLAR (110)

 • COD:
  Taklit de olsa duzgun sekilde yapilmis. Sef olmak, tecrubeli olmak kolay degil. Her onune gelenin bakkal market emlakci donerci olan ulkemizde bileginin hakki ile yillarca tecrube kazanip iyi bir yere gelmis olam Mehmet sef i yetenegi ile ön planda tutmak daha doğru olacaktır
 • NUR ERSOY:
  Yapilan iyi şeyler her zaman eleştirilmeye mahkum mudur ?? taklit olabilir ama yapabilmesi de önemli değil midir ülkemizde mehmet şef somer şef gibi bir-çok şef çıkıp diğer ülkelerin şefleri ile yarışabilecek düzeyde olması gurur verici değil midir ben katılmıyorum yapılan elestrilere tebrik ediyorum kendisini gastronomiye yürekten adamış bir sürü şefimizi de ayakta alkisliyorum
 • ADINIZI YAZIN:
  sizlerin mehme şefimizi eleştirmek için bir fırın ekmek yemeniz gerekli mehmehtşef somer şef ve dalinoşef hepsi adamın dibi şefinde mactere der bir kerede yapılan güzelikleri iyi itarafından elştirn
 • TURSİL:
  ciplak tavuga bakmak gunahmidir simdi gozumuzu kapatiyoz
 • KARTAL NADO:
  arkadaş anlamadım , elin Amerikalısı yapmış da bizim şef niye yapmasın ? o da yapmış , Mehmet şef de yapmış ! vay be , aslında yapılabiliyormuş denileceğine , kıl dı , tüy dü , bırakın bu kadar başka insanlara hayranlığı da , bizde de yapılıyormuş deyip geçin dilerseniz .
 • PAŞA:
  adam gözü kapalı da olsa taklitte olsa yaptı. hatta sol üç parmağı olmamasına rağmen yaptı. bizler zaten kendi milletimizin yaptığı hiç bir şeyi beğenmeyiz hemen yabancı hayranlığımız kabarır. bırakın bu işleri taklit falan diye.
Tüm 110 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.