Sedat Peker'e yakınlığıyla tanınan Emre Olur, Gökhan Özoğuz'u tehdit etti - Haberler
Haberi Paylaş

Sedat Peker'e yakınlığıyla tanınan Emre Olur, Gökhan Özoğuz'u tehdit etti

Haberler.com - Haberler | Güncel

Sedat Peker ile yakınlığıyla bilinen Emre Olur, 15 Temmuz marşı hakkında paylaşım yapan şarkıcı Gökhan Özoğuz'u sosyal medyadan "İstanbul'un karanlık sokaklarında karşılaşacağız, o zaman sana hangi sahibin kan verecek?" diyerek tehdit etti.

Bilgi güvenliği ve sosyal medya uzmanı unvanıyla televizyonlara çıkan ve Sedat Peker'e yakınlığıyla bilinen Emre Olur, Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz hakkında attığı tweetle gündeme geldi.

ZİYA SELÇUK'A SİTEM ETMİŞTİ

Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a: "Belirli bir kesimin dışında kimse 15 temmuz katliamını bir bayram olarak kutlamadı, kutlamayacak da. 15 temmuz marşı nedir ya? 19 mayıs günü İzmir Marşı söylenir ve söyletilmelidir!" diye sitem etti.

"GÖRECEĞİZ TOSUN"

Emre Olur ise Gökhan Özoğuz'un paylaşımına şu sözlerle karşılık verdi: "Elbet, İstanbul'un karanlık sokaklarında karşılaşacağız. İşte o zaman sana hangi sahibin kan vermeye gelecek? Göreceğiz tosun!"

Sedat Peker'e yakınlığıyla tanınan Emre Olur, Gökhan Özoğuz'u tehdit etti

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (141)
kartal:karanlık sokaklarda kimseye güvenmeden denk gelirseniz seni haşat eder o tehtit ettiğin şarkıcı ki kesin güvenmedende konusamassın delikanlısınız ya erkeksen teke tek kapış tehtit etmekle olmuyo Cevap Yaz 2 5 Yayından Kaldır
SARI KURBAĞA GOKKO:İZMİR MARŞI NE ARKADAŞ ÖYLE 15 TEMMUZU DEĞERSİZLEŞTİREMEZSİNİZ ADAMIN ŞEYİNDEN KAN ALIRLAR OLUUUUUUM Cevap Yaz 11 1 Yayından Kaldır
ss:herifdeki rahatlıga bak anlama kıtlıgı olanlara ben yazayım burdan halada kıtlık çeken var gökhan diyor ki verilen220 230 civari şehit var o gün şehit verilmiş bu kişilerin ölümünü mü kutlucaz diye bayram olamaz yas olmak zorunda darbeye karşı direnç gösterildi iyi güzelde ölenlerimiz var o gün onun karşı çıktıgı bu illada anlamazlıktan geleceksiniz, her takım elbise ceken mafya bozuntusu cıkıyor bu tiplere karsılık verılmıosa ahlak hapis korkusu var yoksa herkes birini yokeder Cevap Yaz 1 7 Yayından Kaldır
Tüm 141 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title