SAVUNMA VE GÜVENLİK KOMİTESİ HABERLERİ

Savunma Ve Güvenlik Komitesi Haberleri

Savunma Ve Güvenlik Komitesi haber, Savunma Ve Güvenlik Komitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 05.12.2019
Kazakistan'dan "Türkiye ile askeri iş birliği" vurgusu
NUR Kazakistan Senatosu Uluslararası İlişkiler, Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkanı Muhtar Kul Muhammed, Türkiye'nin Kazakistan'ın dostu olduğunu belirterek, Türkiye ile askeri iş birliğinin ülkesi için çok önemli olduğunu bildirdi.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 19.11.2019
Kazakistan Savunma Bakan Yardımcısı Dandıbayev: "Ana ortaklarımızdan biri Türkiye"
Dandıbayev, Kazakistan ile Türkiye arasında askeri iş birliği anlaşmasının onaylanmasının tartışıldığı Senato Uluslararası İlişkiler, Savunma ve Güvenlik Komitesi oturumu sırasında gazetecilere konuştu.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 13.09.2019
NATO Heyeti Gürcistan'da
Gürcistan Parlamentosu Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı İrakli Beraia ise Rusya'nın Gürcistan'ın topraklarını işgal ettiğini ifade ederek, NATO'nun Gürcistan'ın toprak bütünlüğü ve egemenliğini desteklediğini vurguladı.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 20.08.2019
Baykar Savunma ve Ukrayna yeni İHA geliştiriyor
Ukrayna Ulusal Savunma ve Güvenlik Komitesi'nden geçen hafta yapılan açıklamada, Baykar Savunma ile Ukrspetseskport arasında yüksek hassasiyetli silah ve hava-uzay teknolojileri alanında ortak şirket kurulduğu bildirilmişti.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 12.07.2019
DHA DIŞ - Duma Güvenlik Başkan Yardımcısı: S400 sevkiyatı, karşılıklı anlaşmanın göstergesi
Duma'nın Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı Yuriy Şvıtkin, Rus S-400 hava savunma sistemlerinin Türkiye'ye ilk teslimatının başlangıcının, Ankara ve Moskova arasında karşılıklı yarar sağlayan anlaşmanın göstergesi olduğunu belirtti.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 12.07.2019
Duma Güvenlik Başkan Yardımcısı: S400 sevkiyatı, karşılıklı anlaşmanın göstergesi
Duma'nın Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı Yuriy Şvıtkin, Rus S-400 hava savunma sistemlerinin Türkiye'ye ilk teslimatının başlangıcının, Ankara ve Moskova arasında karşılıklı yarar sağlayan anlaşmanın göstergesi olduğunu belirtti.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 15.05.2019
Irak S-400 Almak İstiyor
Rusya Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkanı Viktor Bondarev, bir süre önce yaptığı açıklamada, Irak'ın S-400 alabilecek potansiyel ülkeler arasında bulunduğunu söylemişti.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 20.03.2019
Kazakistan Senatosu Başkanlığına Dariga Nazarbayeva Seçildi
Senato Başkanlığına aday gösterilen Kazakistan Senatosu Uluslararası İlişkiler, Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkanı Nazarbayeva, senatörlerin gizli oylamasıyla seçildi.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 21.02.2019
AB Orta Asya Özel Temsilcisi Peter Burian Kazakistan'da
Avrupa Birliği (AB) Orta Asya Özel Temsilcisi Peter Burian, temaslarda bulunmak üzere geldiği Kazakistan'da Senatonun Uluslararası İlişkiler, Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkanı Dariga Nazarbayeva tarafından kabul edildi.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 21.12.2018
Kazakistan ve Özbekistan'ın "İpek Vizesi" Şubatta Uygulanacak
Kasımhodjayev, uygulamaya Kırgızistan ve Tacikistan'ın da ilgi duyduğunu, Kazakistan'ın projeye Azerbaycan ile Türkiye'yi katmayı planladığını kaydetti. Kazakistan Senatosu Uluslararası İlişkiler, Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkanı Dariga Nazarbayeva, bölgeye turist çekmek amaçlı "İpek Vize"yi hayata geçirmeyi haziranda Özbekistan'a önermişti.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 19.12.2018
Rusya, ABD'nin Suriye'den Çekileceğinden "Şüpheli"
Rusya Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı Frants Klintseviç, ABD'nin Suriye'den tümüyle çekileceğine inanmadıklarını belirterek, "ABD, özel kuvvetlerini ve hava güçlerini Suriye'de bırakacaktır.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 23.10.2018
Türkiye - Rusya Vize Görüşmeleri 1 Kasım'da Moskova'da
Volınkin Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi toplantısı sırasında yaptığı açıklamada, "Türkiye ile vize rejiminin kolaylaştırılmasına yönelik görüşmeler, 1 Kasım tarihinde Moskova'da gerçekleşecek.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 17.10.2018
Kırım'da Patlama: 13 Ölü, 50 Yaralı
Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi üyesi Frants Klintseviç, bir açıklama yaptı, " IŞiD'in kolunun Kerç'e uzanabilecek güçte olduğunu düşünmüyorum.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 30.09.2018
Rusya Suriye'de 112 Asker Kaybetti"
Rusya Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkanı Viktor Bondarev, Rusya'nın Suriye'de operasyonlara başlamasından bu yana 112 Rus askerinin hayatını kaybettiğini bildirdi.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 29.08.2018
30 Ağustos Zafer Bayramı'na Doğru
Büyükelçi Uyanık'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle elçilik binasında verdiği resepsiyona, Kazakistan Savunma Bakan Yardımcısı Talgat Muhtarov, Kazakistan Meclisi Uluslararası İlişkiler, Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkanı ve Milletvekili Muhtar Erman'ın yanı sıra yabancı misyon şefleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 10.07.2018
Rusya/serebrennikov: Türkiye ile İşbirliğimizin Gelişmesini Umuyoruz
Rusya Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı Yevgeniy Serebrennikov, Rusya ve Türkiye ilişkilerinin gelişmesini umduklarını söyledi.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 25.06.2018
Bae'nin Tunus'ta Darbe Planladığı İddiası
Parlamentoda Savunma ve Güvenlik Komitesi'nin sorularını yanıtlayan Dahmani, eski İçişleri Bakanı İbrahim'in, "BAE'nin Tunus'ta organize ettiği bir darbe planındaki rolü nedeniyle görevden alındığı" iddialarını reddetti.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 29.05.2018
Rusya'dan Polonya'ya Amerikan Üssü Önlemi
Polonya'nın başkenti Varşova'da Amerika'nın askeri üs kurması ve Pentagon'un yükünü hafifletmek için 2 milyar dolar ödeyebileceğini duyurmasına karşılık Rusya Federasyonu Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı Yevgeny Serebrennikov'dan cevap gecikmedi.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 11.02.2018
Rusya, Gerekli Olan Her Yerde Silahlarını Yerleştirmeye Devam Edecek"
– Rusya Devlet Duması Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı Yuriy Şvıtkin, ABD'nin, Rusya'nın Kaliningrad Oblastı'nda İskender füze komplekslerini yerleştirmesine ilişkin açıklamasını yorumlayarak, Rusya'nın gerekli gördüğü bölgelere silah yerletirmeye devam edeceğini söyledi.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 20.01.2018
Afrin Operasyonu Soçi'deki Kongreyi Etkileyebilir"
Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı Frants Klintseviç ise, Rusya'nın Türkiye'nin askeri operasyona başladığı Suriye'ye diplomatik destek sağlayacağını ve BM'de Türkiye'nin operasyonu sona erdirmesini isteyeceğini söyledi.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 10.01.2018
Özbekistan'da Yeni Savunma Doktrini Kabul Edildi
Senato Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkanı Farruh Dadahocaev, yasanın kabul edilmesine ilişkin daha önce senatoda yaptığı konuşmasında, savunma doktrininin dünyada ve bölgedeki durum ve dinamiği, yükselen tehdit ve zorluklar ile ülkenin öncelik ve imkanlarını dikkate alarak hazırlandığını belirtmişti.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 29.08.2017
Rusya: K.kore Füzeleri Bizi Tehdit Ederse Savunma Sistemlerimiz Devreye Girer
– Rusya Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı Frants Klintseviç, Kuzey Kore'nin balistik füze denemeleri sırasında Rusya'ya tehdit oluşturması halinde füzelerin Rusya'nın Uzak Doğu'daki füze savunma sistemleri tarafından vurulacağını bildirdi.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 14.08.2017
İran Askeri Araçlarının Rusya'da Tamiratına Gerek Yok"
Rusya Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı Frants Klintseviç, Alman gazetesi Welt am Sonntag'da yer alan haberde İran'ın yaptırımlara rağmen Rusya'ya tamirat için askeri araçlarını gizli olarak gönderdiği ileri sürülmesi üzerine, İran'ın askeri araçlarının...
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 22.07.2017
Klintseviç: ABD'nin Suriye'deki Varlığını Yasalarla Belirlemesi Gerek
Rusya Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı Frants Klintseviç, ABD'nin Suriye'deki varlığını yasallaştırması gerektiğini ve bu adımın Rusya ile terörle mücadelede yeni koşullar oluşturacağını bildirdi.
Savunma Ve Güvenlik Komitesi - 27.06.2017
Rusya: "Abd, Kimyasal Saldırı Mesajları Kullanarak Suriye'ye Askeri Saldırı İçin Zemin Hazırlıyor"
Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkan Yardımcısı Frants Klintseviç de ABD'nin Suriye askeri birliklerine yeni bir saldırı hazırladığını dile getirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Savunma Ve Güvenlik Komitesi Haberleri | Savunma Ve Güvenlik Komitesi Haber - Haberler - Savunma Ve Güvenlik Komitesi haberleri, son dakika savunma ve güvenlik komitesi haber ve gelişmeleri burada. Kırgızistan'da bir süredir haber alınamayan Orhan İnandı için gösteri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 23:10:19. #1.14#

title