Savaş Özdemir Haberleri

Savaş Özdemir haber, Savaş Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Savaş Özdemir 14.12.2019
Hollanda'da "Aman Reis Duymasın" filminin galası yapıldı
AF Media ve Concept Events tarafından organize edilen Rotterdam Pathe Kuip'deki galaya, filmin oyuncularından Ozan Akbaba, Mustafa Üstündağ, Savaş Özdemir, Sevinç Gürşen Kıratlı, Hakan Karsak, Emin Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Sevil Aki, Tevfik Erman Kutlu, Ömer Kurt, Bekir Çiçekdemir, Sabahattin Yakut, Berna Üçkaleler ve Ezgi Esma Kürklü katıldı.
Savaş Özdemir: Bu hafta yedi film vizyondaSavaş Özdemir 12.12.2019
Savaş Özdemir: Elma Dersem ÇıkSavaş Özdemir 12.12.2019
Savaş Özdemir: HainSavaş Özdemir 12.12.2019
Savaş Özdemir: Jumanji: Yeni SeviyeSavaş Özdemir 12.12.2019
Savaş Özdemir: Aman Reis DuymasınSavaş Özdemir 12.12.2019
Savaş Özdemir: Sevimli SihirbazlarSavaş Özdemir 12.12.2019
Savaş Özdemir: Güzelliğin PortresiSavaş Özdemir 12.12.2019
Savaş Özdemir: Güzel AşkSavaş Özdemir 12.12.2019
Savaş Özdemir 12.12.2019
Bu hafta 7 film vizyona girecek
"Aman Reis Duymasın" Başrollerinde Mustafa Üstündağ, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Hakan Karsak, Savaş Özdemir, Sevinç Gürşen Kıratlı ve Sevil Akı'nın yer aldığı "Aman Reis Duymasın"ı Onur Tan yönetti.
Savaş Özdemir 11.12.2019
"Aman Reis Duymasın" filminin galası yapıldı
Savaş Özdemir ise filmde bolca doğaçlama repliğin yer aldığına işaret ederek, "Birlikte çok eğlendik ve dizinin üzerine acaba daha fazla ne koyabiliriz diyerek, bunun çabasına girdik.
Savaş Özdemir 8.11.2019
"Aman Reis Duymasın" filminden ilk fragman
Komedi türündeki filmin oyuncuları arasında Mustafa Üstündağ, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Hakan Karsak, Savaş Özdemir, Sevinç Gürşen, Sevil Akı, Tevfik Erman Kutlu, Ömer Kurt, Bekir Çiçekdemir, Sabahattin Yakut, Berna Üçkareler ve Ezgi Esma Kürklü yer alıyor.
Savaş Özdemir 6.11.2019
"Aman Reis Duymasın" filmine dört ülkede gala
Mustafa Üstündağ, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Hakan Karsak, Savaş Özdemir, Sevinç Gürşen, Sevil Akı, Tevfik Erman Kutlu, Ömer Kurt, Bekir Çiçekdemir, Sabahattin Yakut, Berna Üçkareler ile Ezgi Esma Kürklü'nün rol aldığı filmin afiş çekimlerinde 95 kiloluk boz çoban köpeği Hulk da yer aldı.
Savaş Özdemir 25.9.2019
"Haydi Çocuklar Bisikletle Okula" kampanyası
Sağlıklı Kentler Birliği'nin "Haydi Çocuklar Bisikletle Okula" kampanyası kapsamında düzenlenen programda Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk ve Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir, çocuklarla birlikte okula bisikletle geldi.
Savaş Özdemir: Aman Reis Duymasın FilmiSavaş Özdemir 19.8.2019
Savaş Özdemir 19.8.2019
"Aman Reis Duymasın" 13 Aralık'ta vizyona girecek
"Aman Reis Duymasın" filminin kadrosunda Ozan Akbaba, Mustafa Üstündağ, Emir Benderlioğlu, Hakan Karsak, Savaş Özdemir, Sevinç Gürşen, Sevil Akı, Tevfik Erman Kutlu, Ömer Kurt, Bekir Çiçekdemir, Sabahattin Yakut, Berna Üçkareler ve Ezgi Esma Kürklü yer alıyor.
Savaş Özdemir: Nevşehir'den Kısa KısaSavaş Özdemir 26.4.2019
Savaş Özdemir 8.3.2019
7 Mart 2019 Haberleri
7 Mart 2019 Manşet Haberleri.
Savaş Özdemir 12.11.2018
Doğu Akdeniz'de Sonbahar Renkleri
Ziyaretçilerden Savaş Özdemir, Dumanlı Yaylası'na sık sık geldiğini belirterek, "Burası hem doğasıyla hem havasıyla bambaşka bir yer.
Savaş Özdemir: Doğu Akdeniz'de Sonbahar RenkleriSavaş Özdemir 12.11.2018
Savaş Özdemir 2.8.2018
Ankara'daki "Işık Evleri" Davasında Karar
Sanıklar Ahmet Damar, Bahattin Çelik, Ercan Fidan, Muhammet Hanefi Aksoy, Muhammet Emin Gök, Mustafa Soykan, Ömer Faruk Bağbozan, Ali Salih Doğan ve Zeki Utlu'yu 7 yıl 6'şar ay, Cihat Koyuncu, Savaş Özdemir, Seyfullah Ali Şahin, Yunus Cesur, Tacettin Demir ve Tahsin Seyhan'ı ise 6 yıl 3'er ay hapisle cezalandıran mahkeme heyeti, bu kişiler hakkında adli kontrol hükümlerinin uygulanmasını kararlaştırdı.
Savaş Özdemir 23.5.2018
Dt'de Haftanın Nöbetçisi "Tamamen Doluyuz"
Dekor ve kostüm tasarımı Batuhan Bozcaada'ya, ışık tasarımı Akın Yılmaz'a, müzikleri Orhan Enes Kuzu'ya ve şarkı sözleri Deniz Gürzumar'a ait oyuna, çok sayıda sanatçı da sesleriyle katkıda bulunuyor. Yaklaşık 1,5 saat süren oyunda, Adnan Ahmet Biricik, Alayça Öztürk Gidişoğlu, Altan Erkekli, Ayumi Takano, Bedia Öztep, Berkay Tulumbacı, Bülent Şakrak, Celal Kadri Kınoğlu, Didem Atlıhan, Elif Erdal, Emir Tayla, Enis Arıkan, Figen Sümeli, Galip Erdal, Gökhan Yıkılkan, Gülenay Kalkan, Hazal Erdal, İlkgül Kaya, Kerem Kobanbay, Lalizer Kemaloğlu, Levent Ünsal, Yeşim Kızılçeç, Nur Subaşı, Savaş Özdemir, Sercan Gidişoğlu, Şebnem Gürsoy, Tarkan Koç, Umut Tabak, Yeşim Gül, Yetkin Dikinciler, Yıldırım Gücük ve Zeynep Anacan da sesleriyle yer alıyor.
Savaş Özdemir 2.5.2018
Tüm Renkler Beyaz" Resim Sergisi Açıldı
Oyuncu Savaş Özdemir'in sürrealist resimlerden oluşan "Tüm Renkler Beyaz" isimli sergisi açıldı.
Savaş Özdemir 28.4.2018
Londra'daki Türkçe Tiyatro Festivali Yoğun İlgi Gördü
Festivale Türkiye'den gelen Tamer Levent, Cezmi Baskın, Meltem Cumbul, Rutkay Aziz, Füsun Demirel, Müfit Can Saçıntı, Belçim Bilgin, Yılmaz Öğüt, Kemal Başar, Eda Kandulu, Galip Erdal, Tuğçe Aydın, Özgün Uğurlu ve Savaş Özdemir katıldı.
Savaş Özdemir 27.4.2018
Savaş Özdemir'in Resimlerinin Geliri Hayvan Dostları Derneği'ne Bağışlanacak
Oyuncu Savaş Özdemir'in ilk kişisel resim sergisinin geliri Yedikule Hayvan Dostları Derneği'ne bağışlanacak.
Savaş Özdemir 19.4.2018
Trabzon'da Kültür Sanat
Yaklaşık 1,5 saat süren oyunda, Adnan Ahmet Biricik, Alayça Öztürk Gidişoğlu, Altan Erkekli, Ayumi Takano, Bedia Öztep, Berkay Tulumbacı, Bülent Şakrak, Celal Kadri Kınoğlu, Didem Atlıhan, Elif Erdal, Emir Tayla, Enis Arıkan, Figen Sümeli, Galip Erdal, Gökhan Yıkılkan, Gülenay Kalkan, Hazal Erdal, İlkgül Kaya, Kerem Kobanbay, Lalizer Kemaloğlu, Levent Ünsal, Yeşim Kızılçeç, Nur Subaşı, Savaş Özdemir, Sercan Gidişoğlu, Şebnem Gürsoy, Tarkan Koç, Umut Tabak, Yeşim Gül, Yetkin Dikinciler, Yıldırım Gücük ve Zeynep Anacan ise sesleriyle yer alıyor.
Savaş Özdemir: Bu Festival Türkçe KonuşuyorSavaş Özdemir 9.4.2018
Savaş Özdemir 5.3.2018
Milletvekili Gizligider Öğrencilerle Buluştu
Öğrenciler tarafından Gizligider'e çiçek takdiminin ardından sona eren programa, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir, AK Parti İlçe Başkanı Ali Özer ile öğrenciler katıldı.
Savaş Özdemir 9.2.2018
Sahnedeki Yeteneklerini Tuvallere Aktardılar
Ressam Mehmet Özen ile tiyatro sanatçısı ve yönetmen Murat Ozan'ın küratörlüğünde düzenlenen serginin açılışı Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Aralarında oyuncu Selahattin Taşdöğen, Gafur Uzuner, Savaş Özdemir gibi isimlerin olduğu 12 ünlü, farklı sanat dallarındaki yeteneklerini görücüye çıkardı.
Savaş Özdemir 9.2.2018
Sahnedeki Yeteneklerini Tuvallere Aktardılar
Ressam Mehmet Özen ile tiyatro sanatçısı ve yönetmen Murat Ozan'ın küratörlüğünde düzenlenen serginin açılışı Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Aralarında oyuncu Selahattin Taşdöğen, Gafur Uzuner, Savaş Özdemir gibi isimlerin olduğu 12 ünlü, farklı sanat dallarındaki yeteneklerini görücüye çıkardı.
123
Şu an buradasınız: Savaş Özdemir Haberleri | Savaş Özdemir Kimdir - Haberler - Savaş Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Savaş Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Oyuncu Savaş Özdemir'in Hollywood filminde rol aldığı ortaya çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2020 03:21:18. #1.14#
title