Şarkıcı Yeşim Erçetin, "Kızımın konuşması ona benzedi" diyerek Enes Batur'a sitem etti
Haberler » Magazin » Şarkıcı Yeşim Erçetin, "Kızımın konuşması ona benzedi" diyerek Enes Batur'a sitem etti - Magazin

Şarkıcı Yeşim Erçetin, "Kızımın konuşması ona benzedi" diyerek Enes Batur'a sitem etti

Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülen Yeşim Erçetin, 7 yaşındaki kızıyla konuştuktan sonra muhabirler aracılığıyla fenomen Enes Batur'a sitem etti. Kızının Enes Batur gibi konuşmaya başladığını söyleyen Erçetin "Enes üslubunu düzeltirse sevineceğim" dedi.

Şarkıcı Yeşim Erçetin,

ve şarkıcı Yeşim Erçetin, önceki gün 'ndaki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Erçetin, 7 yaşındaki kızının sosyal medya fenomeni 'a özenerek erkek gibi konuştuğunu söyleyerek isyan etti.

"ENES BATUR YÜZÜNDEN KIZIMIN KONUŞMASI DEĞİŞTİ"

Sinirli haliyle dikkat çeken şarkıcı, yedi yaşındaki kızımla, bakıcısının aracılığıyla konuştum. Kızımla konuşurken, Enes Batur'un sesi geliyordu. Enes yüzünden kızımın konuşması değişti. Erkek çocuğu gibi konuşuyor; kanka, ağabey gibi sokak jargonu kullanıyor. Bir anne olarak, Enes Batur, biraz daha üslubunu düzeltirse çok sevineceğim"

YEŞİM ERÇETİN KİMDİR?

1979 doğumlu olan Yeşim Erçetin 1996 yılında Neşe Erbek mankenlik ajansında profesyonel mankenlik yapmaya başladı. Sonrasında HBB (Sporazzi), Kanal 6 (Top Secret), Best Tv (Yeşim), MMC(1'den 3'e) adlı programları sundu,. Show TV (Zeynep), Kanal D (Sensiz Olmuyor), Kanal D (Serseri) gibi dizilerde de oyunculuk yaptı. Ozan Orhon ile olan evliliğinden 7 yaşında Yağmur adında bir kızı var.

Yeşim Erçetin 2010 yılında evlendiği Emre Matraş ile olan 5 senelik evliliğini bitirme kararını aldığını açıkladı. "Aşk İçin" albümünün yapımcılığını Gürol Ersaraç, prodüktörlüğünü Yeşim Erçetin üstlendi. Albüm Ozan etiketiyle 2006 yılında tüm müzik marketlerdeki yerini aldı.


Haber Videosu

: Şarkıcı Yeşim Erçetin, "Kızımın konuşması ona benzedi" diyerek Enes Batur'a sitem etti
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler