Şarkıcı Gökhan Özoğuz, Bülent Turan'ın Kaz Dağları açıklamasına tepki gösterdi - Haberler
Haberi Paylaş

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, Bülent Turan'ın Kaz Dağları açıklamasına tepki gösterdi

Haberler.com - Haberler | Güncel

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, Kaz Dağları civarındaki altın madeni hakkında açıklama yapan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'a Twitter hesabından yaptığı paylaşımla cevap verdi.

Kaz Dağları'nın 40 kilometre uzağında yapılmak istenen altın madeni ile ilgili tartışmalar devam ediyor. Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ise dün Kaz Dağları hakkında paylaşım yaparak insanların ağaçlar kesildikten sonra tepki göstermesine sitem etti.

"BİLSEK İLK AĞAÇTAN KORUMAYA GELİRDİK"

Son zamanlarda yaptığı siyasi paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz ise Bülent Turan'a cevap verdi.Özoğuz, milletvekiline cevaben şunları yazdı:

"E haberimiz yoktu ki ağaç katliamı olacağından! Bilsek ilk ağaç kesildiğinde korumaya çalışırdık! Kaldı ki bu savunma şekli ne kadar üzücü siz bilmiyor musunuz? Siyanür ile toprağı zelil ederseniz doğayı katledeceğinizi?"

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, Bülent Turan'ı Kaz Dağları açıklamasına tepki gösterdi

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, Bülent Turan'ı Kaz Dağları açıklamasına tepki gösterdi

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (79)
Gereksiz:Kesin bu turuncu kafanın da yemi bitti. Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
ssssssssssssssss:sayın bülent turan bu vatanın evladı değil heralde, , , Yunanın falan mı yoksa altın arama şirketi Kanadalı bir yahudi. . . Acaba onun akrabası mı . . . 2 Yıldır madem biliyorda buna nasıl sessiz kalıyor vicdansız . . utanmadan birde halka aklınız nerde şimdiye kadar nerdeydiniz gibi soru sorma cüretini gösteriyor. . . . Allah senin ve senin gibileri o ağaçları, o toprağı , o içinde yuvası olan hayvanlar gibi soyunuz kurusun inşallah. . . Allah Erdoğan o çok sevdiğin torunlarından allah acının en büyüğünü versin. Cevap Yaz 5 3 Yayından Kaldır
Zubi:Yılan gibi sin rumuzundan belli sssssssssssssss. Unutma beddua edeni bulur. Bir hayvan sever insanlara bu cümleleri kuramaz. Bu kadar nefret insan yaradilisina ters, kendini bir sorgula ''ben insan miyim?''diye. . . 0 1 Yayından Kaldır
Tüm 79 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title