Sarıbeyler Haberleri

Sarıbeyler haber, Sarıbeyler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sarıbeyler - 13.02.2021
Keçiören'deki çiftçilere meyve fidanı desteği
Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçede tarımsal üretimi teşvik etmek için Kösrelik, Güzelyurt, Çalseki ve Sarıbeyler köylerinde çiftçilere meyve fidanı dağıtımı yaptıklarını belirtti.
Sarıbeyler - 01.12.2020
Keçiören'in mesire alanlarında kış temizliği
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un talimatıyla harekete geçen Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçeye bağlı Kösrelik, Sarıbeyler, Çalseki ve Güzelyurt köyleri ile bu köylerde bulunan gölet ve mesire alanlarında geniş çaplı temizlik çalışması yürüttü.
Sarıbeyler - 08.11.2020
Kösrelik köyü tandır damına kavuşuyor
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Kösrelik köyünde temelleri atılan tandır damının yapımında sona gelindiğini, Sarıbeyler köyünde ise tandır damı inşaatının devam ettiğini belirtti.
Sarıbeyler - 16.09.2020
Keçiören Belediyesi görevlilerinden çevre duyarlılığı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Doğamızın alın yazısı çöplerle yazılmasın diye farkındalık oluşturmak istedik ve Ankara ağzıyla 'Olmuyo Gardaş!' yazdık. İlçemizin göz bebeği Kösrelik, Sarıbeyler, Çalseki ve Güzelyurt köylerimizin temizliğine büyük özen gösteriyoruz.
Sarıbeyler - 20.08.2020
Keçiören Belediyesi kendi ürettiği organik ürünleri yemekhanesinde kullanıyor
Altınok, "İlçemize bağlı Sarıbeyler, Güzelyurt, Kösrelik ve Çalseki köylerinde organik tarımsal üretimi teşvik ettik.
Sarıbeyler - 21.07.2020
Keçiören'deki dört köy için temizlik seferberliği
Keçiören Belediyesi'nden yapılan açıklamada Başkan Altınok, Kösrelik, Sarıbeyler, Çalseki ve Güzelyurt köylerinin temizliğine büyük özen gösterdiklerini belirtti.
Sarıbeyler - 27.06.2020
Keçiören Belediyesi'nde doğa dostu temizlik çalışması
Keçiören Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Sarıbeyler Göleti ve çevresinde yürütülen atık ve çöp toplama çalışması kapsamında 4 saatte 2,5 ton çöp topladı.
Sarıbeyler - 23.06.2020
Keçiören Belediyesi tarımsal üretim için bostan kurdu
Keçiören'e bağlı Sarıbeyler, Güzelyurt, Kösrelik ve Çalseki köylerinde tarımsal üretime destek için ata tohumu dağıtıldığını belirten Altınok, bu tohumların geleceğe taşınması konusunda ise çiftçilere büyük sorumlulukların düştüğünü vurgulayarak şunları kaydetti: "Yerli ve milli ata tohumumuzu yaygınlaştırmalıyız.
Sarıbeyler - 18.05.2020
Keçiören Belediyesinden yerli sebze üretimi için çiftçilere destek
Keçiören Belediyesi, ilçedeki köylerde tarımsal üretimi teşvik etmek için Köselik, Güzelyurt, Çalseki ve Sarıbeyler'de çiftçilere sebze fidesi dağıtımı yaptı.
Sarıbeyler - 21.08.2019
Keçiören'de organik tarım atağı
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Bağlum bölgesi Kösrelik, Güzelyurt, Çalseki, Sarıbeyler mahallerinde Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut'un da katıldığı saha incelemelerinde köy muhtarları ile çiftçilerle planlama ve hedefler paylaşıldı.
Sarıbeyler - 11.03.2018
İstiklal Marşı'nı Afrin'deki Mehmetçikler İçin Okudular
Milli ruhu güçlendirmek ve bağımsızlığa vurgu yapmak için böyle bir çalışma gerçekleştirdiklerini anlatan Şehitler Ortaokulu Müdürü Tayfun Sarıbeyler, "İstiklal Marşımızın 97'nci yıldönümünde milli ruhumuzu güçlendirmek, bağımsızlığımıza vurgu yapmak amacıyla böyle bir çalışma yaptık.
Sarıbeyler - 02.02.2018
Savaştepe'den Afrin Harekatına Katılan Mehmetçiğe 11 Bin Seferberlik Çöreği
Sosyal medyada 'Savaştepe'nin Sesi' adlı grupta bir araya gelen Savaştepeliler, Suriye'nin Afrin kentinde terör örgütü PKK/YPG'ye yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçik için seferberlik çöreği yaparak, gönderme fikrini paylaştı. Gönüllü vatandaşlar, kendi aralarında topladıkları paralarla un, susam ve zeytinyağı gibi malzemeler aldıi. Ardından da Savaştepe ilçesine bağlı kırsal Sarıbeyler Mahallesi'ndeki bir fırında seferberlik çöreği üretimi başladı.
Sarıbeyler - 02.02.2018
Dha Yurt Bülteni-11
1)ZEYTİN DALI HAREKATI'NA KATILAN MEHMETÇİĞE 'SEFERBERLİK ÇÖREĞİ'BALIKESİR'in Savaştepe ilçesi halkı, büyüklerinin yaparak Çanakkale ve Kurtuluş Savaşları sırasında askerlere gönderdiği, bugün ise düğün ve bayram gibi özel günlerde yapmaya devam ettiği Sarıbeyler Seferberlik Çöreği'ni, bu...
Sarıbeyler - 07.01.2018
Balıkesir Mezarlıkta Kıble Şaşkınlığı (Tekrar)
BALIKESİR'in Savaştepe ilçesi Sarıbeyler mahallesinde oturanlar defin işlemlerinde yıllarca kıble olarak mezarlığın duvarını baz aldı.
Sarıbeyler - 07.01.2018
Mezarlıkta Kıble Yanlışlığı Yıllar Sonra Ortaya Çıktı
(TEKRAR) Mezarlıkta kıble şaşkınlığı    BALIKESİR'in Savaştepe ilçesi Sarıbeyler mahallesinde oturanlar defin işlemlerinde yıllarca kıble olarak mezarlığın duvarını baz aldı.
Sarıbeyler - 06.01.2018
Mezarlıkta Kıble Şaşkınlığı
BALIKESİR'in Savaştepe ilçesi Sarıbeyler mahallesinde oturanlar defin işlemlerinde yıllarca kıble olarak mezarlığın duvarını baz aldı.
Sarıbeyler - 06.01.2018
Dha Yurt Bülteni-14
Cafer ELMAS/OSMANELİ(Bilecik), - ============================================== 5)MEZARLIKTA KIBLE ŞAŞKINLIĞI BALIKESİR'in Savaştepe ilçesi Sarıbeyler mahallesinde oturanlar defin işlemlerinde yıllarca kıble olarak mezarlığın duvarını baz aldı.
Sarıbeyler - 06.01.2018
Mezarlıkta Kıble Şaşkınlığı
BALIKESİR'in Savaştepe ilçesi Sarıbeyler mahallesinde oturanlar defin işlemlerinde yıllarca kıble olarak mezarlığın duvarını baz aldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sarıbeyler Haberleri | Sarıbeyler Haber - Haberler - Sarıbeyler haberleri, son dakika sarıbeyler haber ve gelişmeleri burada. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 15 bin 47 hektar alanda sulama çalışması yapıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.7.2021 15:25:44. #1.15#

title