Sokakta Oyun Oynayan Çocuklar, Elleri ve Ayakları Kesilmiş Erkek Cesedi Buldu

Sokakta Oyun Oynayan Çocuklar, Elleri ve Ayakları Kesilmiş Erkek Cesedi Buldu

Şanlıurfa'da sokakta oyun oynayan çocuklar, metruk bir evde elleri ve ayakları kesildikten sonra yakılmış erkek cesedi buldu. Polis, cesedin kime ait olduğunu bulmak için çalışma başlattı.

Şanlıurfa'da terk edilmiş metruk evde, elleri ve ayakları kesildikten sonra üzerine yanıcı madde dökülerek yakılmış erkek cesedi bulundu. Polis cesedin kimliğini ve olayı gerçekleştiren kişi ya da kişileri bulmak için çalışma başlattı.

ÇOCUKLAR, ELLERİ VE AYAKLARI KESİLMİŞ ERKEK CESEDİ BULDU

Olay, akşam saatlerinde Balıklıgöl yerleşkesi yakınlarındaki Kızıl Koyun Mağaralarının bulunduğu bölgede meydana geldi. İddiaya göre, sokakta oyun oynayan çocuklar, metruk evde yanmış erkek cesedi bularak ailelerine haber verdi. Ailelerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık görevlileri sevk edildi. Polis yaptığı incelemede 25 yaşlarındaki erkeğe ait olduğu düşünülen cesedin el ve ayaklarının kesildikten sonra üzerine yanıcı madde dökülerek yakıldığını belirledi. Ceset parçaları olay yerindeki incelemenin ardından cenaze aracına konularak Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

Polis, cesedin kime ait olduğunu ve cinayeti işleyen kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Sokakta Oyun Oynayan Çocuklar, Elleri ve Ayakları Kesilmiş Erkek Cesedi Buldu
Kaynak: DHA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.