Sami Özcan Haberleri

Sami Özcan haber, Sami Özcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sami Özcan - 29.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Törene, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Kars Cumhuriyet Başsavcı Vekili Nazif Yücel, Adalet Komisyon Başkanı Soner Fevzi Vurur, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, bazı il protokolü ile vatandaşlar katıldı.
Sami Özcan - 28.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Törene, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Kars Cumhuriyet Başsavcı Vekili Nazif Yücel, Adalet Komisyon Başkanı Soner Fevzi Vurur, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, bazı il protokolü ile vatandaşlar katıldı.
Sami Özcan - 23.10.2018
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Ermenistan'a Sert Çıktı
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Kars'ta Kafkas Üniversitesi (KAÜ) 2018- 2019 Akademik Yılı Açılış Töreni'ne katıldı. Ahmet Arslan Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki törene, Yıldırım'ın yanı sıra AK Parti Kars milletvekilleri Ahmet Arslan, Yunus Kılıç, Vali Rahmi Doğan, Rektör Prof. Dr. Sami Özcan, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Sami Özcan - 06.10.2018
Atatürk'ün Kars'a Gelişinin 94. Yıl Dönümü
Valilik önündeki törene, Kars Valisi Rahmi Doğan, Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, 14. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Özgür Nuhut, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, daire, kurum amirleri ve öğrenciler katıldı.
Sami Özcan - 29.07.2018
Şehit Karadeniz Memleketinde Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Kars Valisi Rahmi Doğan, Iğdır Valisi Enver Ünlü, Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Erzurum Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Güray Alpar, eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç, Kars Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, şehit ailesi, yakınları, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Sami Özcan - 14.07.2018
Kars'ta Geleneksel Gravyer ve Kaşar Festivali
Programa 14. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Turan İnan, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hüseyin Düzgün ile vatandaşlar katıldı.
Sami Özcan - 09.06.2018
Kars Belediyesinden Şehit Aileleri ve Gazilere İftar
Kafkas Üniversitesi Konukevi'nde düzenlenen iftara şehit aileleri, gaziler, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, belediye başkan yardımcıları ile davetliler katıldı.
Sami Özcan - 01.06.2018
Taş Üstüne Taş Koymaya Devam Edeceğiz"
Törene, Kars Valisi Rahmi Doğan, Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Haberleşme Genel Müdürü Ensar Kılıç, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, il protokolü ile vatandaşlar katıldı.
Sami Özcan - 23.04.2018
Rektör Özcan'ın 23 Nisan Mesajı
Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Sami Özcan - 13.04.2018
Valilikte "Açık Kapı" Bürosu Açıldı
Valilik binasında oluşturulan büronun açılışını Kars Valisi Rahmi Doğan, Kars Belediye Başkan Vekili Hüseyin Bedel, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç yaptı.
Sami Özcan - 01.04.2018
Sarıkamış Turizm Master Planı ve Fizibilitesi Projesi
"Bu çalışma bizim amacımıza, hedefimize uygun sonuçlar doğurmalı" Bakan Arslan, Doğu Ekspresi treni ile birçok vatandaşın seyahat ettiğini ve trenin ününün yurt dışında da bilindiğini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Doğu Ekspresi'ndeki bu seneki rüzgarı gördünüz. Herkes bir yerlerinden dokununca sadece Türkiye'de değil, dünya çapında bilinir, tekrar ilgi toplar hale geldik. Bu anlamda ciddi ziyaretçilerimiz geliyor. Dünyanın birçok ülkesine gidiyorum ve oralarda da söyleniyor. Sanal alemi, internet ortamını zaman zaman eleştirsek de böyle faydaları var. Burada yaptığınız bir dokunuş her yerde duyulabiliyor. Bu çalışma da yapılmış olmak için yapılmamalı, bu çalışma bizim amacımıza, bizim hedefimize uygun sonuçlar doğurmalı. Hedefi büyük tutun, planlamayı büyük yapın, biz inşallah gerekleri yerine getiririz." Toplantıya, Kars Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Kars Milletvekili Yusuf Selahattin Beyribey, Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, Sarıkamış Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Adnan Demir, bazı il protokolü de katıldı.
Sami Özcan - 01.04.2018
10 Büyük Projenin 6'sı Türkiye'de Yapılıyor"
Bakan Arslan, çeşitli programlara katılmak üzere geldiği Kars Harakani Havalimanı'nda, Kars Valisi Rahmi Doğan, Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.
Sami Özcan - 12.03.2018
Rektör Özcan'ın İstiklal Marşı'nın Kabulü Mesajı
Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü’nün 97. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Sami Özcan - 19.01.2018
Öğrenciler, Karnelerini Bakan Arslan'ın Elinden Aldı
ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, memleketi Kars'ta, Kağızman İmam Hatip Lisesi'ndeki karne dağıtım törenine katıldı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, sabah saatlerinde geldiği Harakani Havaalanı'nda, Kars Valisi Rahmi Doğan, Belediye Başkan Vekili Turan Ünsal, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, protokol üyeleri ve partililer tarafından karşılandı.
Sami Özcan - 19.01.2018
Dha Yurt Bülteni-13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------- AKUT ekiplerinin gelişi  Ekiplerinin  mahsur kalan kedinin olduğu bölgeye ip yardımıyla inmesi  Genel ve detay görüntüler  İtfaiye ve AKUT ile kediyi kurtarmasından görüntü  Kedinin özgürlüğüne kavuşmasından görüntü Haber: Engin ANAK- Kamera: ANTALYA-DHA) ============================================== Öğrenciler, karnelerini Bakan Arslan'ın elinden aldı ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, memleketi Kars'ta, Kağızman İmam Hatip Lisesi'ndeki karne dağıtım törenine katıldı.  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, sabah saatlerinde geldiği Harakani Havaalanı'nda, Kars Valisi Rahmi Doğan, Belediye Başkan Vekili Turan Ünsal, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, protokol üyeleri ve partililer tarafından karşılandı.
Sami Özcan - 19.01.2018
Öğrenciler, Karnelerini Bakan Arslan'ın Elinden Aldı
ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, memleketi Kars'ta, Kağızman İmam Hatip Lisesi'ndeki karne dağıtım törenine katıldı.  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, sabah saatlerinde geldiği Harakani Havaalanı'nda, Kars Valisi Rahmi Doğan, Belediye Başkan Vekili Turan Ünsal, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, protokol üyeleri ve partililer tarafından karşılandı.
Sami Özcan - 15.01.2018
Kafkas Üniversitesi Kars'ın Sporuna Hizmet Veriyor
Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü'ne ait stadyum ve Kapalı Spor Salonu'nun yıkılmasından sonra spor yapılacak mekanlar olmayınca KAÜ Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, üniversite spor komplekslerini Kars'ın sporuna açtı.
Sami Özcan - 12.01.2018
Bahçeşehir Koleji Kars Kampüsü Tanıtıldı
  YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU SİTEM EĞİTİMİ, ROBOTİK KODLAMA EĞİTİMİ   Anaokulundan itibaren uyguladığı STEM+A eğitimiyle geleceğe hazır bireyler yetiştiren Bahçeşehir Koleji'nin Kars Kampüsü'nde anaokulu, ilkokul ve ortaokul ve Anadolu Lisesi kademeleri yer alıyor. 2018–2019 eğitim öğretim yılında eğitime başlayacak Bahçeşehir Koleji Kars Kampüsü'nde STEM+A eğitim modeli uygulamaları için hazırlanan robotik sınıfı, 3D salonu ve STEM Center bulunuyor. 930 öğrenci, 100 öğretmen ve 40 personel kapasitesiyle dikkat çeken kampüsün lansmanına Vali Rahmi Doğan, Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, 14.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sami Özcan Haberleri | Sami Özcan Kimdir - Haberler - Sami Özcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sami Özcan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kars'ta damlayan üniversite hastanesine kovalı önlem.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 09:40:54. #1.14#

title