Salim Kılıç Haberleri

Salim Kılıç haber, Salim Kılıç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salim Kılıç - 12.12.2018
Askıda Ekmek Futbol Turnuvası" Sona Erdi
Konuşmaların ardından turnuvanın birincisi İl Özel İdaresi, ikinci Devlet Demir Yolları ve üçüncü Organize Sanayi futbol takımlarına Vali Ayhan, Tekin, Sivas Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, kupa ve madalyalarını verdi.
Salim Kılıç - 10.12.2018
Vali Salih Ayhan, Şarkışla'yı Ziyaret Etti
Ayhan, ilçede bazı taziye ziyaretlerinde de bulundu. Ayhan'a, ziyaretlerinde, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve Vali Yardımcısı Mehmet Nebi Kaya, Şarkışla Kaymakam Vekili Gemerek Kaymakamı Cengiz Nayman, Şarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, İl Genel Meclis Başkanı Sedat Özata, il genel meclis üyesi Fikret Doğruyol ile Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Salim Kılıç eşlik etti.
Salim Kılıç - 09.12.2018
Futbol: Spor Toto
Mücadeleyi, Sivas Valisi Salih Ayhan, Vali Yardımcısı Mehmet Nebi Kaya, Gemerek Kaymakamı Şarkışla Kaymakam Vekili Cengiz Nayman, Şarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç da izledi.
Salim Kılıç - 07.12.2018
Sivas'ta "Gönüllü Öğretmenler Korosu" Konser Verdi
Konser programını Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Vakıflar Bölge Müdürü Cemal Karaca, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dursun Yıldırım, İl Milli Eğitim şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve vatandaşlar izledi.
Salim Kılıç - 08.08.2018
Dağcılık Milli Takımı Sivas'ta Kamp Yapıyor
  Türkiye Dağcılık Milli Takımı sporcuları, spor tırmanışta seviyelerini artırmak için Sivas'ta kampa girdi. Yerli ve yabancı antrenörlerin görev yaptığı kampta sporcular, Cumhuriyet Üniversitesi Cumhuriyet Spor Salonu'nda ay sonunda Azerbaycan'da yapılacak olan bölgesel yarışmaya hazırlanıyor.  Türkiye'nin çeşitli illerinden seçilen yaşları 8 ile 13 arasında değişen 18 sporcu, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nde kampa girdi. Kamp sonunda seçilecek sporcular yurt dışında düzenlenecek olan müsabakalarda Türkiye'yi temsil edecek. Sporcular, Cumhuriyet Üniversitesi Cumhuriyet Spor Salonu'ndaki tırmanma duvarlarında antrenmanlarını gerçekleştiriyor. Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, Gençlik Spor İl Müdürü Salim Kılıç, Dağcılık Federasyonu Sivas İl Temsilcisi Ahmet Hasdemir ile birlikte sporcuları ziyaret ederek başarılar diledi.
Salim Kılıç - 29.06.2018
Seyrantepe İMKB Spor Salonu Açıldı
2017 ile 2018 yılları içerisinde Sivas'a 20 spor merkezi yapılacağını aktaran Vali Gül, şunları kaydetti: "Ayrıca antreman salonlarının sayısını da artırmak istiyoruz. Açılışını yaptığımız salon da bunlardan biri. Çocuklarımız spor yapacak alt yapıya kavuşmuş olacak. Okullar bölgesinde Sivasspor'un maçlarını yaptığı 27 bin 500 kişilik çok güzel bir stadyumumuz oldu. Yanında 5 bin 500 kişilik kapalı spor salonumuz var. Yarım kalan havuzun tamamlanma ihalesi yapıldı inşallah gelecek sene bittiğinde yüzme sporunu da yapabileceksiniz." Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç ise, "Spor salonu Seyrantepe Mahallesine hayırlı uğurlu olsun.
Salim Kılıç - 17.04.2018
Sivas'ta Okullar Arası Futbol Turnuvası Düzenlendi
Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi'nde oynanan final maçını Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karaman, Gençlik ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, Sivas Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Zeki Ekici, Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Yıldız ve bazı birim müdürleri ile çok sayıda öğrenci izledi.
Salim Kılıç - 08.02.2018
Arman'dan Sivas Valisi Gül'e Ziyaret
Ziyarette, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, Sivas Atıcılık İl Temsilcisi Necip Recep Güldiken ile uluslararası hakem, antrenör ve sporcular da katıldı.
Salim Kılıç - 22.01.2018
Sivas Valisi Gül, Şarkışla'da Yatırımları İnceledi
Ziyaret ve açılış programlarına AK Parti Sivas Milletvekili Mehmet Habib Soluk, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Salim Kılıç, Çevre ve Şehircilik Müdürü Nazım Yakut da katıldı.
Salim Kılıç - 10.01.2018
Muzaffer Sarısözen Sivas'ta Anıldı
Programı, Sivas Valisi Davut Gül, eşi Gülden Gül, Vali Yardımcıları Zihni Yıldızhan, Yeliz Yıldızhan, 5. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Ertuğrul Erbakan, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, Koro Müdürü Murat Karakuzu ile çok sayıda sanatsever takip etti.
Salim Kılıç - 09.01.2018
Lise Öğrencileri Kudüs'ü Resmetti
Açılışa, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, Vakıflar Bölge Müdürü Cemal Karaca da katıldı.
Salim Kılıç - 07.01.2018
Sivas ve Tokat, Sarıkamış Şehitleri İçin Yürüdü
Sivas'ta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün organize ettiği yürüyüş Sivas Polis Meslek Eğitim Merkezi önünde başladı. Burada toplanan yaklaşık 2 bin kişilik grup 'Şehitler ölmez vatan bölünmez', 'Ne mutlu Türküm diyene' sloganları atarak çeşitli marşlar söyledi. Hava sıcaklığı sıfırın altında 2 derecede başlayan yürüyüşe, Sivas Vali Yardımcısı Zihni Yıldızhan, 5'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Ertuğrul Erbakan, Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, akademisyenler, öğrenci ve vatandaşlar katıldı.
Salim Kılıç - 07.01.2018
Sivas Sarıkamış Şehitleri İçin Yürüdü
SİVAS ve Tokat'ta Sarıkamış Harekatı'nın 103'üncü yılı etkinlikleri kapsamında anma yürüyüşü düzenlendi. Sivas'ta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün organize ettiği yürüyüş Sivas Polis Meslek Eğitim Merkezi önünde başladı. Burada toplanan yaklaşık 2 bin kişilik grup 'Şehitler ölmez vatan bölünmez', 'Ne mutlu Türküm diyene' sloganları atarak çeşitli marşlar söyledi. Hava sıcaklığı sıfırın altında 2 derecede başlayan yürüyüşe, Sivas Vali Yardımcısı Zihni Yıldızhan, 5'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Ertuğrul Erbakan, Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, akademisyenler, öğrenci ve vatandaşlar katıldı.
Salim Kılıç - 07.01.2018
Kahramanmaraş'ta Sarıkamış Şehitleri 100 Metrelik Bayrakla Anıldı
Sivas'ta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün organize ettiği yürüyüş Sivas Polis Meslek Eğitim Merkezi önünde başladı. Burada toplanan yaklaşık 2 bin kişilik grup 'Şehitler ölmez vatan bölünmez', 'Ne mutlu Türküm diyene' sloganları atarak çeşitli marşlar söyledi. Hava sıcaklığı sıfırın altında 2 derecede başlayan yürüyüşe, Sivas Vali Yardımcısı Zihni Yıldızhan, 5'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Ertuğrul Erbakan, Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, akademisyenler, öğrenci ve vatandaşlar katıldı.
Salim Kılıç - 07.01.2018
Sarıkamış Şehitleri Sivas ve Tokat'ta Anıldı
Sivas'ta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün organize ettiği yürüyüş, Sivas Polis Meslek Eğitim Merkezi önünde başladı. Burada toplanan yaklaşık 2 bin kişilik grup, 'Şehitler ölmez vatan bölünmez', 'Ne mutlu Türküm diyene' sloganları atarak, marşlar söyledi. Hava sıcaklığı sıfırın altında 2 derecede başlayan yürüyüşe, Sivas Vali Yardımcısı Zihni Yıldızhan, 5'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Ertuğrul Erbakan, Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, akademisyenler, öğrenciler ve çok sayıda Sivaslı katıldı.
Salim Kılıç - 04.01.2018
Vali Gül, Yeni 4 Eylül Stadyumu'nu İnceledi
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Süper Lig'de mücadele eden Demir Grup Sivasspor'un maçlarını oynadığı Yeni 4 Eylül Stadyumu'nu ziyaret eden Gül, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç ve Stat Müdürü Fatih Şimşek'ten bilgi aldı.
Salim Kılıç - 27.12.2017
Sivas'ta "Yöre Yöre Türküler Solistler Geçidi" Konseri
Konseri, 5. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Ömer Ertuğrul Erbakan, Jandarma Alay Komutanı Albay Sinan Şen, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kadir Pürlü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, koro müdürü Murat Karakuzu ve vatandaşlar takip etti.
Salim Kılıç - 01.11.2017
Cü'de Satranç Turnuvası
CÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Taha Akgül Spor Salonu'nda gerçekleştirilen turnuvaya, Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, CÜ Vakfı Genel Sekreteri Mahmut İnat'ın yanı sıra çok sayıda sporcu ve aileleri katıldı.
Salim Kılıç - 13.10.2017
Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Desteği
Sivas Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç da Sivas'ta amatör spor kulüpleri hakkında bilgi vererek, "Bu yıl 67 kulübümüze malzeme dağıtacağız.
Salim Kılıç - 12.10.2017
Sivas'ta Söyleşi ve Tanıtım Programı
Programa, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dursun Yıldırım katıldı.
Salim Kılıç - 07.09.2017
Eski 4 Eylül Stadyumu'nun Yıkım Çalışmalarına Başlandı
Sivas Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Davut Gül, stadyumdaki yıkım çalışmalarını inceleyerek Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç ile yetkililerden bilgi aldı.
Salim Kılıç - 29.05.2017
Şampiyon Yüzücüden Kılıç'a Ziyaret
Yüzmede il birincisi olan ve Antalya'da düzenlenen minik erkekler gurubunda dördüncülük elde eden Akın Altuğ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç'ı ziyaret etti.
Salim Kılıç - 25.05.2017
Sivas'ta Masa Tenisi Turnuvası
Başlangıç vuruşunu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç ile Sendika Şube Başkanı İbrahim Temiz'in yaptığı turnuvada, kadınlarda Durdulu İlk-Ortaokulu birinci, Ahmet Kutsi Tecer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi ikinci ve Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üçüncü oldu.
Salim Kılıç - 19.05.2017
Sivas'ta 19 Mayıs Törenle Kutlandı (2)
Kutlamalar kapsamında ilk olarak gençlik yürüyüşü ile başladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Dört İşletme Kavşağı'ndan başlayan yürüyüş İnönü Bulvarı üzerinde devam etti. Yürüyüşe Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç'ın yanı sıra, okul müdürleri, öğretmenler, antrenörler, sporcular ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Salim Kılıç Haberleri | Salim Kılıç Kimdir - Haberler - Salim Kılıç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salim Kılıç kimdir, hayatı ve biyografisi. Askıda Ekmek Futbol Turnuvası Sona Erdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 12:01:57. #1.14#

title