Şakir Yılmaz Haberleri

Şakir Yılmaz haber, Şakir Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şakir Yılmaz - 20.10.2020
Araban'da muhtarlara teşekkür belgesi
Toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Kadir Gökhan Bakan, İlçe Emniyet Amiri Mahmut Şakir Yılmaz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Orhan Behcet ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Murat Tilki ile 12 muhtar katıldı.
Şakir Yılmaz - 28.07.2020
Araban'da kurban kesim yerleri belirlendi
Belediye Başkanı Hasan Doğru başkanlığında Araban İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Kadir Gökhan Bakan, Araban İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı Mahmut Şakir Yılmaz, İlçe Sağlık Müdürü Gamze Yıldız, Müftü Vekili Muhammed Faruk Akbaş, Araban Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Orhan Behçet, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Kerim Yavuz'un katılımıyla başkanlık makamında gerçekleşen toplantı sonucunda bir dizi karar alındı.
Şakir Yılmaz - 10.05.2020
Kaymakam Mutlu, şehit annelerini ziyaret etti
Mutlu, hakim Yasin Kök, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Kadir Gökhan Bakan, Emniyet Amiri Mahmut Şakir Yılmaz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Orhan Behcet, Araban Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Murat Tilki ile ilçedeki 8 şehit annesini ziyaret etti.
Şakir Yılmaz - 12.03.2020
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
Programa Araban Kaymakamı Abdulhamit Mutlu, Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Fırat Işık, Araban Cumhuriyet Başsavcısı Sefer Açıkyürek, Araban İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Kadir Gökhan Bakan, İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı Mahmut Şakir Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karayılan, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, ilçedeki okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı.
Şakir Yılmaz - 17.01.2020
Araban Kaymakamı Mutlu, projelerini hayırsever iş adamlarına anlattı
Araban Kaymakamı Abdulhamit Mutlu, Araban Cumhuriyet Savcısı Sefer Açıkyürek, Araban İlçe Emniyet Amir Vekili Mahmut Şakir Yılmaz ve Araban Kaymakamlığı SYDV Müdürü Orhan Behcet ile birlikte Gaziantep'e giderek, burada Arabanlı hayırsever iş adamlarıyla buluştu.
Şakir Yılmaz - 24.11.2019
24 Kasım Öğretmenler Günü
Programına, Araban Kaymakamı Abdulhamit Mutlu, Araban Belediye Başkan Vekili Mustafa Küreş, Araban İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Sinan Erşahin, Araban İlçe Emniyet Amiri Mahmut Şakir Yılmaz ile öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Şakir Yılmaz - 04.11.2019
Vali Gül ve Başkan Şahin Habeş Kanyonu'nu gezdi
İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Hüseyin Bekmez, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sezer Cihan, Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Latif Karadağ, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanı Oya Alpay, KUDEB Şube Müdürü Serdar Gürsel ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Bülent Öztürk'ün de hazır bulunduğu temasları sırasında Gül ve Şahin'i Araban Kaymakamı Abdulhamit Mutlu, Belediye Başkanı Hasan Doğru, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Sinan Erşahin, İlçe Emniyet Amir Vekili Mahmut Şakir Yılmaz ve AK Parti Araban İlçe Başkanı Kamil Murat Kasney karşıladı.
Şakir Yılmaz - 01.11.2019
Araban Kaymakamı Mutlu'dan esnaf ziyareti
Kaymakam Mutlu'ya ziyaretinde Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru, Araban Cumhuriyet Başsavcısı Sefer Açıkyürek, Araban İlçe Jandarma Komutanı Sinan Erşahin, Araban İlçe Emniyet Amir Vekili Mahmut Şakir Yılmaz, Araban Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Orhan Behcet, ve Araban İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karayılan eşlik etti.
Şakir Yılmaz - 15.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programa Araban Kaymakamı Emin Bağlı, Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru, Araban Cumhuriyet Başsavcısı Sefer Açıkyürek, Araban İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Mustafa Gözükara, Araban İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı Mahmut Şakir Yılmaz ve vatandaşlar katıldı.
Şakir Yılmaz - 14.12.2018
Küçük Kulüp Hayatın İçinden Söyleşileri
Her ay konusunda uzman bir konuğu ağırlayan Küçük Kulüp Hayatın İçinden Söyleşileri bu ay Kişisel Gelişim Uzmanı Ziya Şakir Yılmaz'ı misafir etti.
Şakir Yılmaz - 21.11.2018
Mevlid-i Nebi Haftası
Programa, Araban Kaymakamı Emin Bağlı, Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, Araban Cumhuriyet Savcıları Sefer Açıkyürek ile Ramazan Demiraslan, Araban İlçe Emniyet Amiri Vekili Mahmut Şakir Yılmaz, Araban İlçe Müftüsü Hasan Kiraz, AK Parti Araban İlçe Başkanı Kamil Murat Kasney ve daire amirleri katıldı.
Şakir Yılmaz - 27.09.2018
Üniversite Güvenlik Toplantısı
Üniversitede güvenlik konusunu çok önemsediklerini dile getiren Karahan, şöyle konuştu: "Geleceğimiz adına daha da yukarıya taşınması için elimizden gelenin daha fazlasını yapmanın gayretinde olacağız. Bu konuda bize ve tüm muhataplarımıza büyük görev ve sorumluluklar düşüyor. Zaman içerisinde bize iletilen sorun veya talepleri tekrar tekrar değerlendirip huzurlu bir eğitim öğretim yılı geçmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz ve gereken bütün tedbirleri alacağız. Elde edilen kazanımlardan taviz vermeden, şehrimizin diğer alanlarda gösterdiği başarılara yakışır bir şekilde çalışmalarımız devam edecek. Bu vesileyle 2018-2019 akademik yılının ülkemize, şehrimize, akademi camiamıza hayırlı olmasını diliyorum." İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince slayt eşliğinde sunum yapılan toplantıya, 11. Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Bilal Öztürk, PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Vali Yardımcısı Kemal İnan, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Şakir Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ünal ve Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Denizli İl Müdürü (KYK) Müdürü Mustafa Sabri Ak ile diğer yetkililer katıldı.
Şakir Yılmaz - 19.09.2018
19 Eylül Gaziler Günü Kutlanıyor
Geziye Kaymakam Bağlı, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Teğmen Fatih Doğruyor, Yavuzeli İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Teğmen Alper Efetürk, Araban İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı Mahmut Şakir Yılmaz, Yavuzeli İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser İsmail Uzun, Araban Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Orhan Behçet, Yavuzeli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yıldırım Karabay ve Araban Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Murat Tilki katıldı.
Şakir Yılmaz - 16.05.2018
İstifa Edip Türkiye'ye Döndü, Girişimcilik Üzerine Seminerler Vermeye Başladı
Uluslararası bir firmada belki de ikiyüz binde bir kişinin girebileceği bir işi varken istifa eden ve girişimcilik üzerine seminerler vermeye başlayan Ziya Şakir Yılmaz, “Neleri yapabiliriz, neleri yapmak istiyoruz ve ne yapmaya uygunuz. Bu üçünü kesiştirecek işlerde çalışmanız lazım.
Şakir Yılmaz - 23.04.2018
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Kutlamalara, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Taşkın Kılıç, İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı Mahmut Şakir Yılmaz, İlçe Müftüsü Hasan Kiraz, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, okul müdürleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.
Şakir Yılmaz - 10.04.2018
Türk Polis Teşkilatı'nın 173. Kuruluş Yıl Dönümü
İlçe Emniyet Amir Vekili Mahmut Şakir Yılmaz, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şakir Yılmaz Haberleri | Şakir Yılmaz Kimdir - Haberler - Şakir Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şakir Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. 1650 rakımlı tepede kar manzarasının tadını çıkardılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 07:36:13. #1.15#
title