Saim Kılavuz Haberleri

Saim Kılavuz haber, Saim Kılavuz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Saim Kılavuz - 11.02.2021
Bursa'da hakim ve savcılar ile adaylarına yabancı dil eğitimi verilecek
Şen, Adalet Bakanlığı teşkilatının gelişim ve yenilenme politikası çerçevesinde çok sayıda projeyi hayata geçirdiklerini aktararak, şunları kaydetti: "Mesleğe yeni başlayacak hakim ve savcı adaylarına verilen eğitimleri daha üst seviyelere çıkarmak adına böylesine önemli bir protokole imza atmış bulunuyoruz. Bursa Adliyesi olarak genç hakim ve savcı adaylarımıza stajlarının dışında mesleki tecrübe kazandıracak farklı eğitimler vermeye devam ediyoruz. Bu eğitim desteklerinin bir örneği olarak Bursa Uludağ Üniversitesi ile yabancı dil eğitimleri düzenleyeceğiz. Teşkilatımıza bu eğitimleri duyuracağız. Yoğun bir katılım olacağına inanıyoruz." BUÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz ise üniversitelerin topluma hizmet faaliyetleri çerçevesinde bir taraftan teknolojik üretim yaptıklarını diğer yandan da yerel yönetimler ile iş birliklerine devam ettiklerini aktardı.
Saim Kılavuz - 26.12.2020
Bursa Uludağ Üniversitesinde ceviz suyundan süt ve yoğurt yapıldı
Tesise ilişkin toplantı, Rektör Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, Rektör Yardımcısı Prof.
Saim Kılavuz - 25.12.2020
BUÜ bünyesinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü kuruluyor
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen BUÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, Geleneksel Türk Sanatları Bölümünü hayata geçirmekten dolayı büyük bir mutluluk duyacaklarını ifade etti.
Saim Kılavuz - 03.12.2020
Uludağ Üniversitesi Rektörü Kılavuz, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Saim Kılavuz - 25.11.2020
2019 Bursa Mükemmellik Ödülü sonuçları açıklandı
Ödüllerin takdiminde Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saim Kılavuz, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilleri Fethi Yıldız ve Murat Demir, Osmangazi Belediyesi Başkan Vekili Beytullah Seferler, İl Milli Eğitim Vekili Ekrem Koz, BUSİAD Başkanı Ergun Hadi Türkay, BEBKA Genel Sekreteri Muhammed Zeki Durak, KalDer Bursa Başkanı Emin Direkçi de yer aldı.
Saim Kılavuz - 21.11.2020
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Vakfının projesine AB'den destek
Yeni nesil laboratuvarın çalışanlara mesleki beceriler kazandıracağını kaydeden Burkay, şu ifadeleri kullandı: "Yüzde 100 hibe şeklinde olacak projenin kentimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Özellikle çok tehlikeli mesleklerde yüksekte çalışma kültürünün oluşturulması, kurumun altyapısı ve iş birliği kapasitesinin yanı sıra insan kaynağı kapasitesinin güçlendirilmesi, projenin ana amaçlarından birisi. Bu projenin hayata geçmesilye çok tehlikeli sektörlerde İSG risk analizlerinin yapılması sağlanacak. Ayrıca BUTGEM'de yüksekte çalışma İSG alanlarının kurulmasının yanı sıra hedef kitleye İSG kültürü ve bilinci kazandırılması amaçlı eğitimlerin verilmesine imkan oluşturulacak. İSG alanında interaktif yayınlar oluşturularak toplumun geneline yaygınlaştırılması da faaliyetler arasında yer alacak. Bu uygulamayla, sektörel bazda yapılacak yaygınlaştırma çalışmalarıyla Bursa ve bölgesinde ihtiyaç duyulan yüksek vasıflı elman ihtiyacına çözüm oluşturmayı hedefliyoruz." "Fiziki çaba gerektiren görevi, sanal gözlüklerle gerçekleştirecekler" Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz ise projeye üniversitelerinin katkı vermesinden mutlu olduğunu belirtti.
Saim Kılavuz - 02.11.2020
BUÜ, ilk yapay kalp naklini başarı ile gerçekleştirdi
Güney Marmara'nın en önemli organ nakil merkezlerinden biri haline gelen BUÜ Hastanesi, 2019 Aralık ayında aldığı iznin ardından ilk yapay kalp naklini yaptı. BUÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, Tıp Fakültesi Dekanı Prof.
Saim Kılavuz - 27.10.2020
9. Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışmasında dereceye giren projeler ödüllendirildi
Yarışmaya 17 proje sunarak "en çok proje gönderen üniversite" ödülünü de Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) kazandı. OİB Denetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Yeşilova, ödülü BUÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz'a çevrim içi ortamda sembolik olarak takdim etti.
Saim Kılavuz - 25.10.2020
BUÜ Orhaneli Meslek Yüksekokulu ile tekstil firması arasında protokol imzalandı
Üniversite-sanayi iş birliğinin bir örneği olarak, öğrencilerin Bebüş Tekstil'in Orhaneli fabrikasında staj yapmaları ile Meslek Yüksekokulu bünyesinde açılması planlanan Giyim Üretim Teknolojisi Programı için gerekli atölyelerin kurulmasına destek sağlanmasını içeren protokol, Rektör Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz ile Bebüş Tekstil sahibi Nihat Ari tarafından imza altına alındı.
Saim Kılavuz - 14.10.2020
BUÜ Tıp Fakültesinde "Prof. Dr. Fikret Karaca Tıp Tarihi Koleksiyonu" sergisi açıldı
Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Tıp Fakültesi, kuruluşunun 50. yılını kurucu dekan Prof. Dr. Fikret Karaca'nın adını verdiği Tıp Tarihi Koleksiyonu'nda sergiliyor. Rektörlükten yapılan açıklamaya göre, serginin açılış törenine BUÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, Rektör Yardımcıları Prof.
Saim Kılavuz - 07.10.2020
Torunu lösemiyi yenen iş insanından LÖDER'e bağış
BUÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz ise Bayraktar'a yaptığı bağıştan dolayı teşekkür etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Saim Kılavuz Haberleri | Saim Kılavuz Kimdir - Haberler - Saim Kılavuz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Saim Kılavuz kimdir, hayatı ve biyografisi. Eksi 10 derecede narkozla hayatına son veren doktorun sevgilisi psikiyatri kliniğine yat
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 07:08:39. #1.14#
title