Şahin Uçar Haberleri

Şahin Uçar haber, Şahin Uçar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şahin Uçar 13.4.2020
Emekli maaşından 1000 lira bağışladı
Burdur merkez Konak Mahallesi'nde eşi Ayşe Dirican (79) ile birlikte yaşayan Veli Dirican, emekli maaşının çekilmesi için Burdur Valiliği Vefa Sosyal Destek Hattı'ndan yardım istedi. Dirican ve eşinin maaşını çeken Vefa Sosyal Destek Hattı görevlisi Şahin Uçar evlerinde Dirican çiftine maaşlarını mahalle muhtarı Abdullah Uğuzer ile birlikte imza karşılığı teslim etti.
Şahin Uçar 31.3.2020
83 yaşındaki kadın, maaşını getiren görevliyi alnından öptü
BURDUR'da 83 yaşındaki Cennet Çomak, emekli maaşını bankadan çekerek getiren Vefa Sosyal Destek Ekibi'nde görevli imam Şahin Uçar'ı alnından öperek teşekkür etti.
Şahin Uçar 31.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 12
83 yaşındaki kadın, maaşını getiren görevliyi alnından öptü BURDUR'da 83 yaşındaki Cennet Çomak, emekli maaşını bankadan çekerek getiren Vefa Sosyal Destek Ekibi'nde görevli imam Şahin Uçar'ı alnından öperek teşekkür etti.
Şahin Uçar 30.4.2018
Tyb Kuruluşunun 40. Yılında 40 Ödül Verdi
"40. Yıl Vefa Gecesi" kapsamında ayrıca yönetmen Necip Sarıca, Süleymaniye Kütüphanesi eski müdürü Dr. Nevzat Kaya, ressam İlhami Atalay ve Devrim Erbil, mimar Sinan Genim, felsefe tarihçisi Prof. Dr. Murtaza Korlaelçi, sanat tarihçisi Prof. Dr. Haşim Karpuz ile Semavi Eyice, klasik Türk müziği sanatçısı Alaeddin Yavaşça, müzisyen, yazar ve şair Prof. Dr. Şahin Uçar, halk müziği sanatçısı Aysun Gültekin, hat sanatçısı Hasan Çelebi, Türk hat sanatı üzerine araştırmalarıyla bilinen Prof.
Şahin Uçar 14.4.2018
Pişman Olup, Çaldığı Parayı İade Etti
'PARANIN BİR KISMINI CAMİYE BAĞIŞLAYACAĞIM' Polis ekipleri ve camiye güvenlik kamerasını taktıran Kazancıoğlu Camii imamı Şahin Uçar'a da teşekkür eden Mehmet Yılmaz, "Şahin hoca güvenlik kamerasını taktırmasaydı, benim gibi başka insanlar da mağdur olurdu.
Şahin Uçar 14.4.2018
Dha Yurt Bülteni-3
'PARANIN BİR KISMINI CAMİYE BAĞIŞLAYACAĞIM' Polis ekipleri ve camiye güvenlik kamerasını taktıran Kazancıoğlu Camii imamı Şahin Uçar'a da teşekkür eden Mehmet Yılmaz, "Şahin hoca güvenlik kamerasını taktırmasaydı benim gibi başka insanlar da mağdur olurdu.
Şahin Uçar 1.9.2016
Toplumsal yaşamdan kaynaklanan sorunlara odaklanılmalı
Kongre'nin diğer katılımcıları arasında Central Florida Üniversitesi, Ortadoğu Çalışmaları Koordinatörü Prof. Hakan Özoğlu, Haliç Üniversitesi Tarih Felsefesi Bölümü'nden Prof. Dr. Şahin Uçar, Psikodramatist Deniz Altınay'ın da yer aldığı farklı disiplinlerden çok sayıda bilim insanı bulunuyor.
Şahin Uçar 23.8.2016
22. Ulusal Sosyal Psikiyatri Kongresi'ne Doğru
Kongrenin diğer katılımcıları arasında Central Florida Üniversitesi Ortadoğu Çalışmaları Koordinatörü Prof. Hakan Özoğlu, Haliç Üniversitesi Tarih Felsefesi Bölümü'nden Prof. Dr. Şahin Uçar, karikatürist İrfan Sayar, psikodramatist Deniz Altına"ın da bulunduğu farklı disiplinlerden çok sayıda bilim insanı yer alacak.
Şahin Uçar 3.8.2016
22. Ulusal Sosyal Psikiyatri Kongresi
"Keşif Özgürlük İster" temasıyla gerçekleşecek kongrede, "Nörobilim Penceresinden Özgürlük ve Keşif", "Kimlik: Keşif mi, İcat mı", "Sığınmacılık, Mültecilik, Zorunlu Göç", "Otantik Merak", "Sosyal Biliş", "Özgürlüğe Karşılık Bağımlılık", "Varolmak ve Ölmek Arasında Anksiyete", "Ortaklığın Bozulması: Tükenen Kaynaklar ve Yükselen Narsizm", "Hayatın Sahnesi: Psikodrama", "İfade Özgürlüğü", "Tutukluluk ve Beyin", "Çatışma ve Ruhsal Travma" gibi konular, konferans ve panellerin yanı sıra kurslarla da masaya yatırılacak. Kongrede, ayrıca ruh sağlığının korunması, hazzın nörobiyolojisi, intihar, yeme bozukluğunun psikolojisi, spor ve psikiyatri, onkoloji hastalarına psikososyal yaklaşım, sanat terapi yöntemlerinin çeşitli alanlardaki uygulaması gibi konular da yer alacak. Bu yıl kongreye, psikanaliz alanının en prestijli ödüllerinden kabul edilen "Mary Sigourney Psikanaliz Ödülü"nün geçen yılki sahibi Prof.Dr. Vamık Volkan, Central Florida Üniversitesi, Ortadoğu Çalışmaları koordinatörü Prof. Hakan Özoğlu, Haliç Üniversitesi Tarih Felsefesi bölümünden Prof. Şahin Uçar, karikatürist İrfan Sayar, Psikodramatist Deniz Altınay'ın da bulunduğu farklı disiplinlerden çok sayıda bilim insanı katılacak.
Şahin Uçar 9.2.2016
Şubat Ayında Doğan, Vefat Eden Sanatçılar Fotoğraflarla Anlatılacak
Programın bu ayki bölümünde anlatılacağı belirtilen isimler ise şöyle: Harun Tolasa, Celal Güzelses, Ali Ulvi Kurucu, Sadettin Kaynak, Cevat Rifat Atilhan, Kudsi Erguner, Aşık Sümmani, Dursun Gürlek, Arif Nihat Asya, Necmettin Turinay, Niyazi Mısri, Ahmet Kabaklı, Yılmaz Öztuna, Hüseyin Goncagül, Tahsin Yücel, Şahin Uçar, Rakım Çalapala, Cenap Şahabettin, Orhan Asena, Süheyl Ünver, Sabih Şendil, Özcan Ergiydiren, Halil Nihat Boztepe, Tezer Özlü, Mertol Tulum, Necip Türkçü, Turgut Cansever, Halit Fahri Ozansoy, Ömer Bedrettin Uşaklı, Cahit Öztelli, Cem Sultan, Tarık Buğra, Hasan Ali Yücel, Faruk Kadri Timurtaş, Emel Esin, Melda Özata, Şeyhülislam Yahya, Hüseyin Siret Özsever, Ömer Seyfeddin, İlhan Bardakçı ve Yaşar Kemal.
Şahin Uçar 25.3.2013
Türk 10 Yılda 1; Japon Yılda 25 Kez!
Köroğlu, şöyle devam etti; "Japonlar yılda ortalama 25, İsviçreli 10, Fransızlar 7 kitap okurken ülkemizde bir kişi on yılda sadece bir kitap okuyor. İlimizde okuma kültürünü geliştirmek adına gece gündüz çalışıyoruz. Üniversitemiz merkez ve bağlı akademik birimlerimizdeki kütüphanelerin toplan kitap sayısı 69 bin, üye sayısı ise 10 bin 550'dir. Ödünç verilen kitap sayısı 15 bin 300'dür. İl, ilçe ve belde halk kütüphanelerinde ise toplamda 180 bin kitap ve 8 bin 550 kütüphane üyesi vardır. Buralarda ödünç verilen kitap sayısı ise 41 bindir. 49. Kütüphane Haftası etkinliklerimiz ilimizde hafta boyunca devam edecek. Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Rize Kitap Günleri etkinliklerimiz kapsamında da birçok etkinliğimiz olacak. 27 Mart'ta "Kitabını Alan Gelsin" sloganı kapsamında il merkezindeki Deniz Caddesi'nde 12.30-13.00 saatleri arasında kitap okuma etkinliğimize tüm Rizeliler, kitapseverler davetlidir." Program, Niğde Üniversitesi emekli Öğretim Üyesi-Yazar Prof. Dr. Şahin Uçar'ın "Kitaplar ve Düşünceler" konulu konferansı ile devam etti.
Şahin Uçar 7.8.2012
Hamam İşletmecisi Kazada Öldü
Ünye'de Eski Hamam'ın işletmecisi Şahin Uçar, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
Şahin Uçar 6.8.2012
Tokat'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
Ordu'nun Ünye ilçesinden Niksar istikametine giden Şahin Uçar yönetimindeki 52 LA 409 plakalı otomobil, Ordu-Tokat karayolunun Çamiçi Yaylası mevkisinde kontrolden çıkarak şarampole devrildi.
Şahin Uçar 23.7.2012
Hazır Yorgan Üretimi Arttı Yorgancıların İşleri Azaldı
1982 Yılından beri yorgancılık yaptığını belirten Şahin Uçar da her geçen yıl işlerinin biraz daha düştüğünü belirterek, "İşimiz geçmiş yıllara göre çok düşük.
Şahin Uçar 19.5.2012
Kardemir Olağan Genel Kurulu'nun Ardından
Genel kurulda denetim kurulu üyeliklerine ise, A grubunu temsilen Prof. Dr. Ersin Çamoğlu, B grubunu temsilen Şahin Uçar, D grubunu temsilen Hayrettin Aydin ve Taner Canyurt'un seçildiği bildirilen açıklamada şu ifadeler kaydedildi: "Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerinin, yönetim kurulu üyelerinin, üst düzey yöneticilerin ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhri yakınlarının, şirket veya bağlı ortaklıkları ile çıkar çatışmasına neden olabilecek nitelikte işlem yapabilmesi ve rekabet edebilmesi genel kurulun onayına sunuldu ve College Retirement Equities Fund temsilcisi 114 bin hisse ret oya karşılık oy çokluğu ile onaylandı.
Şahin Uçar 5.3.2012
Mart Ayı Kültür Etkinlikleri
Şef Şahin Uçar'ın yönetimine Solist Gülgün Akagün Sarısözen'in eşlik ettiği konserde klasik müziğin unutulmaz eserleri seslendirildi.
Şahin Uçar 29.2.2012
Mart Ayı Senfoni Konseriyle Başlıyor
Mart Ayı Kültür Etkinlikleri Senfoni Konseriyle Başlıyor Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen kış ayları kültür etkinliklerinin Mart ayı programı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası konseriyle başlayacak. Yalova Belediyesi Raif Dinçkök Kültür Merkezi'nde sahnelenecek etkinlik, 2 Mart 2012 Cuma günü saat 20.30'da başlayacak. Şef Şahin Uçar yönetiminde sahne alacak olan T.
Şahin Uçar 26.10.2011
Düzce'den Van'a "Kardeşlik Köprüsü" Kampanyası
Öte yandan aynı okulda okuyan Şevval ve İsmail Şahin Uçar kardeşler evleri ve esnafı kapı kapı dolaşarak Van'daki kardeşleri için yardım topluyor.
Şahin Uçar 18.2.2011
Hastane Çalışanları Bovlingle Stres Attı
Denizli Özel Tekden Hastanesi yönetimi, çalışanlarını yoğun iş temposundan uzaklaştırmak için bovling turnuvası düzenledi. Teras Park AVM'deki turnuva hakkında bilgi veren Tekden Kurumsal İletişim ve Personel Müdürü Şahin Uçar, "Etkinliklerimizde Türkiye'nin tanınmış yazarları ve kişisel gelişim uzmanlarını personelimizle buluşturuyoruz.
Şu an buradasınız: Şahin Uçar Haberleri | Şahin Uçar Kimdir - Haberler - Şahin Uçar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şahin Uçar kimdir, hayatı ve biyografisi. Beylerbeyispor, Afrika'ya açılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.7.2020 23:21:12. #1.15#
title