Sadık Şen Haberleri

Sadık Şen haber, Sadık Şen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sadık Şen - 16.02.2021
Uludağ'ın eteklerindeki bir evde çıkan yangın söndürüldü
Uludağ eteklerinde, Osmangazi ilçesi Mollafenari Mahallesi'nde Sadık Şen'e ait iki katlı evin üst katında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Sadık Şen - 14.02.2018
Amerikan Irkı Tavukları Mavi Yumurtluyor
AMASYA Merkez Şeyhcui Mahallesi'nde yaşayan Sadık Şen'in (71) evinin bahçesinde beslediği Amerikan ırkı tavukları mavi yumurtluyor.
Sadık Şen - 14.02.2018
Amerikan Irkı Tavukları Mavi Yumurtluyor
AMASYA Merkez Şeyhcui Mahallesi'nde yaşayan Sadık Şen'in (71) evinin bahçesinde beslediği Amerikan ırkı tavukları mavi yumurtluyor.
Sadık Şen - 14.02.2018
Dha Yurt Bülteni-4
Denizdeki boy yasaklarının öneminin aslında balığın biyolojik olarak üreme periyodunu yakalaması ile ilgili olduğunu söyleyen NAil Kırmacı şöyle devam etti: "Balık belli bir boya gelmedikten sonra üreme gücü kazanamamış oluyor ve neslini devam ettirecek yavru verme imkanı olmamış oluyor. Bütün üretim kaynaklarımız sınırlı olduğu gibi avcılıkla ilgili olan kaynaklarımız da sınırlı. Bunu koruyabilmenin yolu sürdürülebilirliğinin sağlanmasını gerektiriyor. Bu boy yasağının önemi balığın neslini sürdürebilmesi ve denizlerdeki varlığına devam edebilmesi için üremesine fırsat vermeyi amaçlamaktadır. Bu noktada biz hem sezonla ilgili hem de denizden karaya çıkış noktalarında da av boy yasaklarıyla ilgili denetimlerimizi sürdürüyoruz.ö Görüntü Dökümü: ---------------------- -Balık tesgahlarından detay -Balıkçı gemilerinden detay -Röportaj Haber-Kamera: Yaprak KOÇER/SAMSUN,   =============================================================== SADIK AMCANIN TAVUKLARI MAVİ YUMURTLUYOR AMASYA Merkez Şeyhçui Mahallesinde yaşayan 71 yaşındaki Sadık Şen'in evinin bahçesinde beslediği tavuklar mavi yumurtluyor.
Sadık Şen - 26.11.2017
Kalbini "Elinde" Taşıyor
Taşınabilir yapay kalp destek cihazıyla yaşamını sürdüren 50 yaşındaki Sadık Şen, uyurken bile kalbini elinde tutuyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sadık Şen Haberleri | Sadık Şen Kimdir - Haberler - Sadık Şen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sadık Şen kimdir, hayatı ve biyografisi. Yangında yapay kalbinin şarj aleti yandı, 15 dakikayla ölümden kurtarıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.4.2021 00:32:17. #1.15#

title