SADETTİN ARSLAN HABERLERİ

Sadettin Arslan haber, Sadettin Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sadettin Arslan

Sadettin Arslan

Doğum Tarihi ... - ...

Sadettin Arslan Kimdir ?

11.09.1977 tarihinde Bayramiç'te doğdu. Lise öğrenimini Bayramiç İmam Hatip Lisesi'nde, Lisans eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü bitirerek tamamladı. 2007-2014 tarihleri arasında Ak Parti İlçe Başkanlığı yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sadettin Arslan - 20.9.2020
AK Parti'li Turan, partisinin Bayramiç İlçe Kongresinde konuştu Açıklaması
Kimin ne yanlış yaptığını göstereceklerini, söyleyeceklerini anlatan Turan, şunları kaydetti: "Artık bu CHP, Tanrıkulu'nun, Kaftancıoğlu'nun ve benzerlerinin CHP'si. 'Benim kanım aksa da kafamı kessem de oyum CHP'ye' diyen teyzelerin, amcaların, dedelerin, gençlerin bir kez daha düşünmesini özellikle istiyorum. O senin 'Kanımı akıtsam da CHP akar' dediğin CHP, bu CHP değil. Atatürk'ün CHP'si asla şu anki CHP değil. O yüzden oyuna gelmeyeceğiz. Biz hizmet yaparken de siyaset yaparken de bu denkleme dikkat edeceğiz ama onlar kiminle giderse gitsin, kiminle yürürse yürüsün, her zaman söylüyorum, kartallar kartallarla uçar, kargalar kargalarla. Biz kartallarla uçmaya devam edeceğiz inşallah." Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle açık alanda gerçekleştirilen Kongreye, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, delegeler ve çok sayıda partili katıldı. Tek liste gerçekleştirilen Kongrede AK Parti Bayramiç İlçe Başkanlığı görevine Sadettin Arslan seçildi.
Sadettin Arslan - 13.8.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, domates hasat şenliğine katıldı Açıklaması
"Yeni projelerimizi büyük bir heyecanla hayata geçireceğiz" Ezine peyniri, Bayramiç beyazı gibi Çanakkale domatesinin de marka olduğunu dile getiren Turan, şunları kaydetti: "Yeni projelerimizi büyük bir heyecanla hayata geçireceğiz. En kısa zamanda Ayvacık'ta jeotermal enerjiyi kullanmaya başlayarak seracılığı artıracağız. Koşuburnu köyümüzün gölet talebi olduğunu biliyoruz. Daha önce gölet alanı için önerilen zeminde aks yerinde kitlesel aktif heyelanlar gözlemlendiği ve jeolojik yönden uygun olmadığı gibi teknik sebeplerden dolayı yapılamamıştı. Şimdi başka alanlarda veya köyümüze yakın yerlerde gölet için uygun bir alan bulunması için çalışmalarımıza başlayacağız." Etkinliğe, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ, Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya, Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan, AK Parti Bayramiç İlçe Başkanı Sadettin Arslan, AK Parti İl Genel Meclisi üyeleri, köy muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Sadettin Arslan - 27.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-15
Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ise, "Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un evinin müze eve dönüştürülmesinde çabalarından dolayı daha önceki dönemlerde belediye başkanlığı yapan İsmail Sakin Tuncer, Sadettin Arslan, Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan'a ve Mehmet Akif Ersoy'un evini müze eve dönüştürülmesinde ev sahibi olan Güner ailesine de katkılarından dolayı teşekkür ederim.
Sadettin Arslan - 31.3.2019
Çanakkale'nin Bayramiç İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, CHP Adayı Mert...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Mert Uygun 5 bin 204, AK Parti adayı Sadettin Arslan 4 bin 34, MHP adayı Şuayip Başaran 233 oy aldı.
Sadettin Arslan - 13.1.2019
Bayramiç'te Deve Güreşi
Büyük ilgiyle izlenen etkinliğe, Ezine Kaymakamı ve Bayramiç Kaymakam Vekili Ali İkram Tuna, Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, siyasi parti yöneticileri ile çeşitli dernek ve kooperatif başkanları da katıldı.
Sadettin Arslan - 13.1.2019
Deve Güreştiricisi Anne ve Kız, Güreşlerin İlgi Odağı Oldu
Deve güreşlerini izleyenler arasında Bayramiç Belediye Başkanı AK Parti'li Sadettin Arslan, Çan Belediye Başkanı AK Parti'li Abdurrahman Kuzu, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız da yer aldı.
Sadettin Arslan - 5.1.2019
Turan, Muhtarın Talebini Bakan Kasapoğlu'na İletti
Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan ile belediyeyi ziyaret eden Turan, burada Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu'ndan ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Sadettin Arslan - 27.12.2018
Mehmet Akif Ersoy, Çocukluğunun Geçtiği Müze Evde Anıldı
Bayramiç Belediye Başkanı AK Partili Sadettin Arslan, Mehmet Akif Ersoy'un çocukluğunun büyük bir bölümünün ilçede geçtiğini belirterek, "İkametgahının da Bayramiç'te olması bizim için ayrı bir övünç kaynağı.
Sadettin Arslan - 27.12.2018
Dha Yurt Bülteni-18
Bayramiç Belediye Başkanı AK Partili Sadettin Arslan, Mehmet Akif Ersoy'un çocukluğunun büyük bir bölümünün ilçede geçtiğini belirterek, "İkametgahının da Bayramiç'te olması bizim için ayrı bir övünç kaynağı.
Sadettin Arslan - 27.12.2018
Mehmet Akif Ersoy'un Vefatının 82. Yılı
Anma programına Ezine Kaymakamı ve Bayramiç Kaymakam Vekili Ali İkram Tuna, Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tetik, kamu kurum ve kuruşlarının temsilcileri, okul idarecileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Sadettin Arslan - 28.11.2018
Mehmet Akif'in Hayatı, 'Bayramiçli Akif' Belgeseliyle Anlatılacak (2)
Belgeselin yapımcısı ve yönetmeni Nihal Ağırbaş, "Mehmet Akif Ersoy'un çocukluk yıllarını çektiğimiz belgesel sırasında Bayramiç halkı ve Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan bize çok yardımcı oldular.
Sadettin Arslan - 27.11.2018
Mehmet Akif'in Hayatı, 'Bayramiçli Akif' Belgeseliyle Anlatılacak
Belgeselin yapımcısı ve yönetmeni Nihal Ağırbaş, "Mehmet Akif Ersoy'un çocukluk yıllarını çektiğimiz belgesel sırasında Bayramiç halkı ve Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan bize çok yardımcı oldular.
Sadettin Arslan - 27.11.2018
Dha Yurt Bülteni - 18
Belgeselin yapımcısı ve yönetmeni Nihal Ağırbaş, "Mehmet Akif Ersoy'un çocukluk yıllarını çektiğimiz belgesel sırasında Bayramiç halkı ve Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan bize çok yardımcı oldular.
Sadettin Arslan - 10.11.2018
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Törene Çanakkale Vali Yardımcısı Ali Candan, Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, siyasi partilerin ilçe başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Sadettin Arslan - 13.9.2018
AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan Gazi Yavuz'a Ziyaret
Ziyarette, Bayramiç Kaymakamı Ramazan Kendüzler, Belediye Başkanı Sadettin Arslan, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Demirsöz de yer aldı.
Sadettin Arslan - 12.9.2018
AK Parti'li Turan: Türkiye'yi Uşak Gibi Görmek İsteyenlere, Hak Ettiği Cevap Veriliyor
Çanakkale'nin Bayramiç ilçesindeki köylerde dün elma üreticileriyle buluşan AK Parti Grup Başkanvekili Turan, bugün de öğretmenevinde partililer ve STK temsilcileriyle görüştü. Kaymakam Ramazan Kendüzler, Belediye Başkanı AK Parti'li Sadettin Arslan ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Demirsöz de Bülent Turan'a eşlik etti.
Sadettin Arslan - 12.9.2018
Dha Yurt Bülteni 16
Çanakkale'nin Bayramiç ilçesindeki köylerde dün elma üreticileriyle buluşan AK Parti Grup Başkanvekili Turan, bugün de öğretmenevinde partililer ve STK temsilcileriyle görüştü. Kaymakam Ramazan Kendüzler, Belediye Başkanı AK Parti'li Sadettin Arslan ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Demirsöz de Bülent Turan'a eşlik etti.
Sadettin Arslan - 12.9.2018
Ekonomi Verileri Sadece Dövizle Değil Birçok Değerle Tartılır"
"Kaptan sağlamdı, ekip sağlamdı. O krizde Yunanistan battı, Bulgaristan sıkıntıya girdi, buna rağmen Türkiye'den teğet geçti." ifadesini kullanan Turan, şöyle konuştu: "Hangi yatırım durdu, hangi üretim durdu? Her türlü yatırıma devam ettik. Ekonominin tek verisi döviz değildir, üretime bakacaksınız, ihracata bakacaksınız, borsaya bakacaksınız. Birçok değerle beraber ekonomik veriler tartılır. Bizim dövizden kaynaklı sorunumuz var mı? Var. Peki, dövizden kaynaklı bu sorun üç ay önce neden yoktu? Ne yeni oldu da yeni olan ne vardı da döviz bu kadar arttı? Deyin ki bana 'Şuradan borç aldınız, şu yatırımı durdurdunuz o yüzden arttı.' Var mı bu sorunun cevabı? Türkiye borçluymuş. Borç oranımız gelişmiş ülkelerden çok daha iyi, bunu bir kenara bırakıyorum ama borçluysak dün de borçluyduk, bugün ne oldu? Cari açık fazlaymış. Arkadaş dün de fazlaydı. Eğer bu bir kriterse ki her sene kapanıyor bu açığımız, yeni bir şey yok ama artık Türkiye'nin egemenliğini kabul etmek istemeyen, uşak gibi görmek isteyen insanlara Türkiye hak ettiği cevabı veriyor." "Hep beraber büyüdük" Turan, bu durumun bölgesel ittifakları daha da teşvik edeceğine işaret ederek, şöyle devam etti: "Hani bir laf var ya 'Kötü komşu insanı ev sahibi yaparmış.' Bu durum Türkiye'nin üretimini, ekonomisini, ihracatını tekrar ayağa kaldıracak. Tabiri caizse bu kötü komşu bizi mal sahibi yapacak. Bunu da aşacağız. Ben aranızdayım her gün. Sıkıntıları not ediyoruz. Kabul 'Her şey harika.' demiyorum ama aşılmayacak bir sorun yok. Hep beraber büyüdük. Muhtarın maaşı mı vardı? Emeklimizin ikramiyesi mi vardı? İşçimizin maaşı, memurumuzun maaşı böyle miydi? Önceden tüm doktorlarımız özel hastane isterdi. Öğretmenler özel okul isterdi. Şimdi tam tersi. Kamu isteniyor, devlet isteniyor. Herkes beraber büyüdü, kimsenin bu konuda tartışması yok. Hastaneye ulaşma imkanı, eğitime ulaşma imkanı, hepsinin arttı. Çanakkale'mizin bakın hastanelerine, yollarına, hepsi yoluna girdi." Etkinliğe, Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Demirsöz de katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sadettin Arslan Haberleri | Sadettin Arslan Kimdir - Haberler - Sadettin Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sadettin Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Partili Turan: Kılıçdaroğlu, 'Atatürk demem' diyen Kaftancıoğlu'nu duymadı bile
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.10.2020 00:00:59. #1.14#
title