SABAHATTİN ÖZTÜRK HABERLERİ

Sabahattin Öztürk Haberleri

Sabahattin Öztürk haber, Sabahattin Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sabahattin Öztürk 29.11.2019
Bayrampaşa kentsel dönüşüm planı iade edildi
- "Mahkemeye giden şahıs Kentsel İyileştirme Daire Başkanı" Konuyu ilişkin söz alan AK Parti Grup Başkanvekili M. Tevfik Göksu, Bayrampaşa'daki kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında konutların tamamlanıp satışların yapılmaya başladığını belirterek, şunları aktardı: "O dönem ısrarla mahkemeye giden şahıs, İBB'nin yeni Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Daire Başkanı. Şimdi mahkemeye taşıdığı planı getiriyor onaylamamızı istiyor. Biz AK Parti Grubu olarak bu hukuki sorunları çözeceğiz, düzelteceğiz. Bayrampaşa halkı çok iyi bilsin ki, bu plan düzenlendikten sonra İBB Başkanı gidecek orada kentsel dönüşüm töreni yapacak. İptal ettirdikleri planın törenini yapacak. Oranın planını AK Parti çözecek ve AK Parti olarak o kentsel dönüşümü yaptırmaya devam edeceğiz." Özür tartışması Kentsel Yenileme Komisyonu Üyesi Sabahattin Öztürk, geçmiş dönemdeki hataları tekrarlamak değil, tam tersine ileri ki süreçler içerisinde İstanbul'u yaşanabilir bir kent haline getirmek için dayanışmaya ihtiyaçları olduğunu vurguladı.
Sabahattin Öztürk 21.12.2017
Türkiye'de 2017 Böyle Geçti (6)
21 HAZİRAN Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile 20 vali merkeze alınırken, 20 ile yeni vali atandı, 19 il valisi ise yer değiştirdi. İçişleri Bakan Yardımcısı Sabahattin Öztürk, Merkez Valiliğine alınırken; İçişleri Bakan Yardımcısı olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy atandı.
Sabahattin Öztürk: Şehit Oğlu: Bırakma Beni BabaSabahattin Öztürk 10.7.2017
Sabahattin Öztürk: Aydın Valisi Koçak Merkeze ÇekildiSabahattin Öztürk 21.6.2017
Sabahattin Öztürk 21.6.2017
Resmi Gazete'de Yayımlanan Valiler Kararnamesi ile 20 İlin Valisi Merkeze Alındı, 20 ile Yeni Vali...
Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile 20 ilin valisi merkeze alındı, 20 ile yeni vali atandı, 19 il valisi ise yer değiştirdi. İçişleri Bakan Yardımcısı Sabahattin Öztürk, Merkez Valiliğine alınırken; İçişleri Bakan Yardımcısı olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy atandı.
Sabahattin Öztürk: Dha Yurt Bülteni - 1Sabahattin Öztürk 17.3.2017
Sabahattin Öztürk: Dha Yurt Bülteni - 22Sabahattin Öztürk 16.3.2017
Sabahattin Öztürk 16.3.2017
İçişleri Bakan Yardımcısı Öztürk Açıklaması
İçişleri Bakan Yardımcısı Sabahattin Öztürk, "Ülkemizin geleceğe hızlı, güçlü şekilde gidebilmesi Alevi'siyle, Sünni'siyle, Kürt'üyle, Türk'üyle birleşmesine bağlıdır.
Sabahattin Öztürk 19.2.2017
Dha Yurt Bülteni-5
Eruh İlçesi Kaymakamı ve Belediye Başkanlığı'na kayyum olarak atanan Murtaza Dayanç, Siirt Valiliği'nde İçişleri Bakan Yardımcısı Sabahattin Öztürk'ün başkanlığında yapılan toplantıya, Almanya plakalı zırhlı araç ile geldiği görüldü.
Sabahattin Öztürk 19.3.2016
Dolmabahçe'deki Değerlendirme Toplantısı 46 Dakika Sürdü
Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofis'te, İstiklal Caddesi'ndeki terör saldırısının ardından değerlendirme toplantısı yapıldı. Saat 13.45'te başlayan toplantıya Başbakan Yardımcıları Tuğrul Türkeş, Yalçın Akdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, İçişleri Bakan Yardımcısı Sabahattin Öztürk, Sağlık Bakanı Müsteşarı Eyüp Gümüş, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan katıldı.
Sabahattin Öztürk 10.10.2015
Ayvalık'ta Motosiklet Devrildi: 1 Yaralı
AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Sabahattin Öztürk'ün kullandığı 34 EMU 94 plakalı motosiklet, Çamlık mevkisinde kaldırıma çarparak, devrildi.
Sabahattin Öztürk 25.8.2015
Türgev İddiaları Meclis'e Taşındı
'BELEDİYELER TÜRGEV’E HİZMET İÇİN YARIŞIYOR' Ağbaba, İçişleri Bakanı Sabahattin Öztürk tarafından yanıtlanması istemiyle TBMM Başkanlığına konuyla ilgili bir soru önergesi verdiklerini bildirdi.
Sabahattin Öztürk: Şehit Askerler Memleketlerine UğurlandıSabahattin Öztürk 20.8.2015
Sabahattin Öztürk: Şehit Polis Memleketine Uğurlandı (2)Sabahattin Öztürk 16.8.2015
Sabahattin Öztürk 12.8.2015
Hdp'li Berdan Öztürk, Ağrı'da Yayla Boşaltılmasını Meclise Taşıdı
HDP Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, Ağrı Valiliği tarafından Ağrı Dağı ve Tendürek Dağı’nın 15 gün ‘geçici güvenlik bölgesi’ ilan edilmesi ve yaylacıların asker baskısından dolayı yaylalarından indirilmesine ilişkin olarak İçişleri Bakanı Sabahattin Öztürk’ün cevaplaması istemiyle soru önergesi verdi.
Sabahattin Öztürk 10.8.2015
Işid Üyelerinin Tedavi Edildiği İddiası TBMM Gündeminde
CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, IŞİD terör örgütü mensuplarının Türkiye'de tedavi edildiğine ilişkin iddialar hakkında, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve İçişleri Bakanı Sabahattin Öztürk tarafından cevaplanması talebiyle yazılı bir soru önergesi verdi.
Sabahattin Öztürk 9.8.2015
Başbakan Davutoğlu İstanbul'a Geldi
Başbakan Davutoğlu'nu, Atatürk Havalimanı'nda, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ile öteki ilgililer karşıladı.     Davutoğlu ile birlikte eşi Sare Davutoğlu, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İçişleri Bakanı Sabahattin Öztürk ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek de İstanbul'a geldi.
Sabahattin Öztürk: Başbakan Davutoğlu İstanbul'a GittiSabahattin Öztürk 8.8.2015
Sabahattin Öztürk 8.8.2015
Başbakan Davutoğlu Şanlıurfa'ya Gitti
Başbakan Davutoğlu'nu, Gaziantep Havalimanı'ndan Vali Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve diğer ilgililer uğurladı.   Başbakan Davutoğlu ile eşi Sare Davutoğlu, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İçişleri Bakanı Sabahattin Öztürk ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek de Şanlurfa'ya gitti.
Sabahattin Öztürk 1.8.2015
Başbakan Davutoğlu Başkanlığında Güvenlik Toplantısı
Toplantıyla ilgili olarak Başbakanlık Koordinasyon Merkezinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 'Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu başkanlığında 31 Temmuz 2015 Cuma günü 30 ilden gelen mülki ve idari erkan ile bir güvenlik toplantısı gerçekleştirilmiştir. Sayın Başbakanımızın toplantısında Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Adalet Bakanı Kenan İpek, İçişleri Bakanı Sabahattin Öztürk, Genelkurmay İkinci Başkanı Org.
12
Şu an buradasınız: Sabahattin Öztürk Haberleri | Sabahattin Öztürk Kimdir - Haberler - Sabahattin Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sabahattin Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Mesleğin son iki temsilcisi dostluklarıyla örnek oluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.8.2020 04:44:29. #1.15#
title