Saba Tümer, 'Beckham'la aynı yatakta yattı' haberlerine isyan etti - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Saba Tümer, "Beckham'la aynı yatakta yattı" haberlerine isyan etti

Haberler.com - Haberler | Magazin

Katar tatilinde, daha önce David Beckham'ın kaldığı otel odasında kaldığını söyleyen Saba Tümer, sözlerinin çarpıtılarak haber yapılmasına isyan etti.

Katar tatilinde uyuduğu yatakta daha önce ünlü futbolcu David Beckham'ın yattığını açıklayan Saba Tümer, laflarının çarpıtılıp 'tık' malzemesi yapılmasına sinirlendi.

Saba Tümer, 'Beckham'la aynı yatakta yattı' haberlerine isyan etti

Çıkan haberler in ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yapan Saba Tümer, bazı haberler in insani değerleri ayaklar altına aldığından yakındı.

Hürriyet Gazetesi'nin attığı "Saba Tümer: David Beckham'la aynı yatakta yattım" başlığına sinirlenen sunucu, "Bir tık uğruna insani değerleri ayaklar altına almak hiçbir meslek ahlakına yakışmaz ve hiç yakıştıramadım. Kadına şiddetin bir örneği olan bu başlık için başta Hürriyet Gazetesi olmak üzere bu şiddete sorgusuz sualsiz ortak olan tüm haber sitelerini şahsım ve bu muamelelere maruz bırakılan tüm kadınlar adına kınıyorum" ifadelerini kullandı.

Saba Tümer, 'Beckham'la aynı yatakta yattı' haberlerine isyan etti

Tümer ayrıca paylaşımında Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan ve Hürriyet Gazetesi'ni de etiketledi.

Saba Tümer,
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (22)
koray:yaaa allah aşkına habere bak çay demle saba tümer kimdir yaaa
TÜRKİYE:kadın makara yapmış. hiç de kötü bişi konuşmamış. bende güldüm yani. değerli bir artist de orada kalmış. aynı yatağı kullanmış olmaları hoşuna gitmiş. kimin gitmez ki. sevdiği bi sanatçı aynı otelde onun odasında daha önce konaklamış olması. bu kötüye çekilecek bir şey değil. bazen kıskançlık yapıyorsunuz sayın yorum yazan arkadaşlar. abartmayın.
KUMLUCALI UĞUR:Kendini bilen insan o o da da aynı anda Saba Hanımla Beckham''ın kalmadığını anlar. göz var izan var. Reklam kokan hareketler bunlar.
500