Rüyalar Gerçek Oldu! Daenerys Targaryen'in Benzeri Bulundu

Rüyalar Gerçek Oldu! Daenerys Targaryen'in Benzeri Bulundu

Tüm dünyanın konuştuğu bir dizinin başrol oyuncularından biri olan Daenerys Targaryen'ın tıpatıp aynısı bulundu. Benzerliği ile dikkat çeken kız şimdiden fenomen oldu.

Rüyalar Gerçek Oldu! Daenerys Targaryen'in Benzeri Bulundu

Dragonların annesi, gönlümüzün kraliçesi Khaleesi'mize benzerliğiyle dikkat çeken genç kız, birkaç gündür sosyal medyanın göz bebeği. Artemis Faye ismindeki bu genç kadınla ilgili, benzerliği kadar dikkat çeken bir başka detay daha var; iş arkadaşları ve çevresindekiler ona bu benzerliği söyleyene kadar Game of Thrones'un g'sini bile duymamış olması.

ŞİMDİDEN FENOMEN OLDU

Tüm dünyanın konuştuğu bir dizinin başrol oyuncularından birine dikkat çekici derecede benziyorsanız, bir internet fenomenine dönüşmemeniz mümkün değil. Artemis Faye isimli genç kadın da Game of Thrones'un Daenerys Targaryen'ine olan benzerliği sayesinde birkaç gündür sosyal medya spotlarının altında.

'BEN KİME BENZİYORUM' DİYE MERAK ETMİŞ

Çevresindeki kişiler ve iş arkadaşları kendisine bu benzerliği söyleyene dek Game of Thrones'tan bihaber olan bu hanım kızımız, yahu ben kime bu kadar benziyorum diye merak etmiş olacak ki diziyi izlemeye başlamış, kısa sürede de sıkı takipçisi olup çıkmış.

Bugünlerde Amerika'da cosplay etkinliklerine Khaleesi kostümüyle katılan Artemis Faye'ye pek çok kişi gelip kendisini Reddit'te ve Tumblr'da gördüklerini söylüyorlarmış. Bir süre sonra sokakta yürürken bile insanlar yanına gelip bu benzerlikten bahsetmeye başlamışlar. Faye'nin bu durumdan şikayetçi olduğunu söylemek zor, zira yaptığı açıklamada bunu oldukça havalı bulduğunu söylüyor.

Rüyalar Gerçek Oldu! Daenerys Targaryen'in Benzeri Bulundu