RÜSTEM AVCI HABERLERİ

Rüstem Avcı haber, Rüstem Avcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rüstem Avcı

Rüstem Avcı Kimdir ?

25.
Biyografinin devamı için tıklayın
Rüstem Avcı - 15.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Konu hakkında konuşan TRT ses sanatçısı Rüstem Avcı "Eve geldiğimde leyleğin annesinin yemek getirdiğini gördüm ama bir ayağının bağlı olduğunu  fark ettim.
Rüstem Avcı - 09.01.2018
Piyanonun Süperleri' Arya ve Damla, Rusya'dan da Ödülle Döndü
RUSYA'nın St.Petersburg kentinde düzenlenen piyano yarışmasına katılan Bursalı Arya Su Gülenç (8) ve Damla Koşar (18) kendi gruplarında ikinci oldu. Müzik direktörü Rüstem Avcı, Arya ve Damla'nın önceki yarışmalarda elde ettikleri derecelerle kendilerini kanıtladıklarını belirterek, "St.
Rüstem Avcı - 08.01.2018
Genç Piyanistlerden Uluslararası Başarı
Genç yeteneklerin müzik direktörü Rüstem Avcı da yarışmayla ilgili yaptığı açıklamada, şunları söyledi: "Bu çocuklar her şeyden önce gerek stilleriyle, gerekse geçmiş yarışmalarda elde ettikleri birincilikleriyle kendilerini zaten kanıtladılar.
Rüstem Avcı - 31.12.2017
Piyano Dahilerinin Avcısı Elena
Rusya'da yaşayan ve annesi müzik öğretmeni olan Elena, piyano ile 4 yaşında tanıştı 1 yıl sonra sahneye çıktı. Geçen yıllarda piyano ustalarından özel kurslar alan Elena, liseyi tamamladıktan sonra konservervatura gitti ve katıldığı birçok uluslararası yarışmalardan birincilikle ayrıldı. Yaklaşık 7 yıl önce tatil için Antalya'ya gelen genç piyanist burada Bursa'da Mali Müşavirlik yapan Tarık Çekiç ile tanışıp iki yıl sonra da evlendi. Müzik kariyerine son veren, ailesini ülkesinde bırakan Elena Çekiç daha sonra eşinin görev yaptığı Bursa'ya yerleşti. Evliliklerinden iki çocukları olan Elena, eşinin  kendisine piyano almak için gittiği Mix Müzik & Akademix Güzel Sanatlar'ın sahibi Rüstem Avcı'dan  piyano eğitimi vermesi için iş teklifi aldı.
Rüstem Avcı - 31.12.2017
Dha Yurt Bülteni-4
Rusya'da yaşayan ve annesi müzik öğretmeni olan Elena, piyano ile 4 yaşında tanıştı 1 yıl sonra sahneye çıktı. Geçen yıllarda piyano ustalarından özel kurslar alan Elena, liseyi tamamladıktan sonra konservervatura gitti ve katıldığı birçok uluslararası yarışmalardan birincilikle ayrıldı. Yaklaşık 7 yıl önce tatil için Antalya'ya gelen genç piyanist burada Bursa'da Mali Müşavirlik yapan Tarık Çekiç ile tanışıp iki yıl sonra da evlendi. Müzik kariyerine son veren, ailesini ülkesinde bırakan Elena Çekiç daha sonra eşinin görev yaptığı Bursa'ya yerleşti. Evliliklerinden iki çocukları olan Elena, eşinin  kendisine piyano almak için gittiği Mix Müzik & Akademix Güzel Sanatlar'ın sahibi Rüstem Avcı'dan  piyano eğitimi vermesi için iş teklifi aldı.
Rüstem Avcı - 16.11.2017
Piyanonun Çocuk Yetenekleri Başarıya Doymuyor
"Bu çocukların mutlaka devlet desteği alması gerekiyor" Çocukların eğitildiği merkezin direktörü Rüstem Avcı da uzun yıllardan beri bu tür yetenekli çocukların kariyer planlamalarını yaptığını hatırlattı.
Rüstem Avcı - 20.10.2017
Rus Gelin" Piyanoda Türk Yetenekleri Keşfediyor
Kısa süre sonra evlenip Bursa'ya yerleşen ve iki çocuğu olan Çekiç, 5 yıl önce piyano satın almak için gittiği Akademix Güzel Sanatlar Merkezinde direktör Rüstem Avcı'nın kendisine sunduğu "piyano öğretmenliği" teklifini kabul etti.
Rüstem Avcı - 19.10.2017
Bir Kofer Bir Sandık 22 Ekim'de Sirkeci'de
2008'den bu yana Kosova Prizrenliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin her yıl düzenlediği ''Bir Kofer, Bir Sandık'' etkinliğinde, bu yıl da birbirinden güzel etkinlikler yer alacak. Arif Şentürk, Faruk Yılmaz, Ramazan Günay, Rumeli Ekrem, Rüstem Avcı gibi sanatçılar etkinlikte sahne alacak.
Rüstem Avcı - 16.10.2017
Balkan Göçmenleri 22 Ekim'de Buluşuyor
2008'den bu yana Kosova Prizrenliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin her yıl düzenlediği ''Bir Kofer, Bir Sandık'' etkinliğinde, bu yıl da birbirinden güzel etkinlikler yer alacak. Arif Şentürk, Faruk Yılmaz, Ramazan Güney, Rumeli Ekrem, Rüstem Avcı gibi sanatçılar etkinlikte sahne alacak.
Rüstem Avcı - 09.10.2017
Balkan Göçmenleri 15 Ekim'de Buluşuyor
2008'den bu yana Kosova Prizrenliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin her yıl düzenlediği ''Bir Kofer, Bir Sandık'' etkinliğinde, bu yıl da birbirinden güzel etkinlikler yer alacak. Arif Şentürk, Faruk Yılmaz, Ramazan Güney, Rumeli Ekrem, Rüstem Avcı gibi sanatçılar etkinlikte sahne alacak.
Rüstem Avcı - 03.10.2017
Balkan Göçmenleri 15 Ekim'de Buluşuyor
2008'den bu yana Kosova Prizrenliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin her yıl düzenlediği ''Bir Kofer, Bir Sandık'' etkinliğinde, bu yıl da birbirinden güzel etkinlikler yer alacak. Arif Şentürk, Faruk Yılmaz, Ramazan Güney, Rumeli Ekrem, Rüstem Avcı gibi sanatçılar etkinlikte sahne alacak.
Rüstem Avcı - 08.09.2017
Suç Duyurusuna Kucağında Yavru Kediyle Geldi
BURSA'da müzik aletleri satan 52 yaşındaki Rüstem Avcı, işyerinin arkasındaki sokak kedilerinin beslenmesi için verdiği yiyecek ve mamalardan rahatsız olan ve bu nedenle kendisini tehdit ettiğini öne sürdüğü komşusu Y.H. hakkında suçu duyurusunda bulundu.
Rüstem Avcı - 08.09.2017
Dha Yurt Bülteni-4
Haber-Kamera: Sinan KABATEPE/EREĞLİ(Zonguldak), ================================================ Suç duyurusuna kucağında yavru kediyle geldi BURSA'da müzik aletleri satan 52 yaşındaki Rüstem Avcı, işyerinin arkasındaki sokak kedilerinin beslenmesi için verdiği yiyecek ve mamalardan rahatsız olan ve bu nedenle kendisini tehdit ettiğini öne sürdüğü komşusu Y.
Rüstem Avcı - 13.04.2017
'Harika Çocuk' Mert'ten Almanya'da Büyük Başarı
YORUCU AMA KEYİFLİ HAZIRLIK DÖNEMİ Yarışma sonrası kupası ve diplomasıyla poz veren Mert Hakan Şeker, hocalarına ve ekibine teşekkür ederek, şöyle konuştu: "İleride çok daha büyük başarılara imza atmak istiyorum. Yorucu ama çok keyifli bir hazırlık dönemi geçirdik. Direktörüm Rüstem Avcı ve Elena Çekiç Hocamın bütün acımasız eğitim programını burada ödüle dönüştürmek çok keyifli.
Rüstem Avcı - 25.02.2017
"Bizim Havalarımız" Anadolu'dan Avrupa'ya türkülerimiz CRR'de yankılanacak
Zafer Gündoğdu'nun koro ve orkestra şefliğini üstlendiği "Bizim Havalarımız" programı bu ay, "Anadolu'dan Avrupa'ya Türkülerimiz Marmara Bölgesi" başlığıyla 27 Şubat Pazartesi günü İBB CRR Konser Salonu'nda gerçekleşecek. İki kıtayı birbirine bağlayan Marmara Bölgesi'ne ait; "Drama Köprüsü", "Yüksek Yüksek Tepelere", "Yeni Cami Avlusunda", "Babuba", "Deryalar", "Çanakkale Türküsü" ve "Çalın Davulları" gibi birçok eser konserde söylenecek. Arif Şentürk, Gülay, Faruk Yılmaz ve Rüstem Avcı'nın konuk sanatçı olarak katılacağı bu kaçırılmayacak program, 20.
Rüstem Avcı - 02.10.2016
Balkan Göçmenleri, Sirkeci Garı'nda Buluştu
Sirkeci Garı'na gelen temsili tren ile Balkan göçmenlerinin göç günlerini yad ettiği etkinlikte, Tibet Ağırtan, Arif Şentürk, Faruk Yılmaz, İmran Salkan, Rüstem Avcı, Soner Özbilen ve Deliorman Türkü Grubu sahne aldı, Ramis Çınar, Ali Işıkgör, Dilek Ünal, İsmail Savaş, Salim Nizam, Balkanlar ile ilgili yazdıkları kitapları imzaladı.
Rüstem Avcı - 23.09.2016
Balkan Ezgileri Sirkeci Garı'nda
Kosova Prizrenliler Derneği'nin önderliğinde gerçekleştirilecek "Bir Kofer, Bir Sandık" etkinliğinde Kosova'dan gelen, Kosova'nın değerli sanatçısı Aluş Nuş, Arif Şentürk, Faruk Yılmaz, İmran Salkan, Rüstem Avcı ve Soner Özbilen sevilen Balkan ve Rumeli türkülerini seslendirecekler.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Rüstem Avcı Haberleri | Rüstem Avcı Kimdir - Haberler - Rüstem Avcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rüstem Avcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Evde kal sürecinde baş parmak piyanosuna ilgi artı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.06.2021 08:23:07. #1.13#

title