RUHİ ERSOY HABERLERİ

Ruhi Ersoy haber, Ruhi Ersoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ruhi Ersoy

Ruhi Ersoy

Doğum Yeri Osmaniye / Türkiye
Doğum Tarihi 2.12.1972

Ruhi Ersoy Kimdir ?

Ruhi Ersoy, 2 Aralık 1972, Türk siyasetçi ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili. Osmaniye doğumlu Ersoy, 1995 yılında Erciyes Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Aynı yıl Kayseri Behice Yazgan Kız Lisesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliğine başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ruhi Ersoy - 28.07.2020
Bahçeli, YKS şampiyonu Ümit Can'a sahip çıktı
MHP Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Ruhi Ersoy, hazırladığı Osmaniye Eğitim Raporu'nu Devlet Bahçeli'ye takdiminde Osmaniye TOBB Fen Lisesi öğrencisi Ümit Can Evleksiz'in YKS'de Türkiye birincisi olduğunu müjdeledi.
Ruhi Ersoy - 15.07.2020
Osmaniye'de restore edilen Sancaklı Camisi yeniden ibadete açıldı
MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy da Selçuklu mimarisinin örneği caminin hayırlı olmasını temenni etti.
Ruhi Ersoy - 13.11.2019
Özbekistan'daki fırsatlar yatırımcılara tanıtıldı
Etkinliğe, BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, Ankara Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Deryal, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy, AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten ile Türkiye ve Özbekistan'dan akademisyen, uzman ve iş insanları da katıldı.
Ruhi Ersoy - 25.10.2019
Binali Yıldırım Kocaeli'de cenaze törenine katıldı
Cenaze törenine, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy ve vatandaşlar katıldı.
Ruhi Ersoy - 03.10.2019
Aşıklık geleneğinin güncel durumu değerlendirildi
Toplantıya, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Çakmak, Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürü Okan İbiş, eski MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy ile çok sayıda aşık ve ilgili dernek başkanları katıldı.
Ruhi Ersoy - 02.07.2019
"Uygurların Somut Olmayan Kültürel Mirası Kazakistan Örneği" projesi tanıtımı
Projenin, halk danslarından, atasözlerine, şölen ve ritüellerden ev sanatlarına kadar kadim ve zengin Uygur kültürünün tanıtımına hizmet edeceğini belirten Saparbekulı, şöyle konuştu: "Bizim için Kazakistan'da yaşayan bütün uluslar, milletler; dinine, ırkına bakmadan Kazakistan vatandaşıdır. Kazakistan'da barış ve huzur içinde yaşayan halkların arasında Uygur kardeşlerimizin özel bir yeri vardır. Uygur kardeşlerimizin kimlik ve kültürlerini muhafaza etmeleri ve geliştirmeleri için toplumun aktif bir parçası olarak yaşamaları ve çalışmaları için tüm şartları sağlamıştır. Bu proje, Türk dünyası adlı köklü çınarın 3 büyük kolu olan Kazaklar, Uygurlar ve Anadolu Türklerinin ortak çalışması olarak ortaya çıkmıştır, bu da ayrıca güzeldir. Bu proje, Kazakistan'daki Uygurlara yönelik çalışmaların sadece yüzde biridir." Erdoğan'ın Çin ziyareti vurgusu Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Ruhi Ersoy ise Türk devlet aklının sürekliliğinin Türk milletiyle milli birlik ve beraberliğinden geçtiğini söyledi.
Ruhi Ersoy - 02.05.2019
18. Uluslararası İşletmecilik Kongresi Başladı
Üniversite açıklamasına göre, geniş bir katılımla başlayan 18.Uluslararası İşletmecilik Kongresi, OKÜ 15 Temmuz Şehitler Amfisi'nde gerçekleştiriliyor. Kongrenin açılışında, Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, Osmaniye Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, YÖK Denetleme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Güler Alkan, Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Jandarma Komutanı J. Albay Tamer Bilacan, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Varlık Fonu Yönetim Kurulu AŞ Üyesi Fuat Tosyalı, bölge üniversitelerin rektörleri, İl Kültür ve Turizm Müdürü Burhan Torun, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Doç. Dr. Ruhi Ersoy, siyasi parti il başkanları, Osmaniye'ye yurt dışından gelen konuşmacılar United Kingdom Hull University Business School Prof.
Ruhi Ersoy - 31.03.2019
Dha İstanbul Bülteni-1
-Detaylar 30.03.2019 - 17.02 Haber Kodu : 190330122 ================== 5- SELÇUK BAYRAKTAR: MİLLİ TEKNOLOJİ BİR BEKA MESELESİ Baykar Teknik Müdürü ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar,  "Milli teknoloji özellikle savunma sanayinde ve bunun yanında tüm diğer alanlarda, sivil alanlarda bir beka meselesi ve çok kritik. Çok zengin bile olsanız bu teknolojilerin içindeki fikri haklar, fikri altyapı size ait değilse, onları üreten kimse ancak onlara hizmet ediyor." "Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yaptığı bu başarılı operasyonlarla İHA ve SİHA'larımız kendi sınıfında en iyisi olma unvanını hak etti. Artık sadece az gelişmiş değil, bu alanda çok gelişmiş ülkelere bile kendi markamız satılır halde." Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: İlkay DİKİCİ / İstanbul DHA  Baykar Teknik Müdürü ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Sarıyer Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen "Milli Beka, Milli Teknoloji Gençlik Konferansı'na katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Kültür Merkezi'nde düzenlenen konferansa Bayraktar'ın yanı sıra Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Doç. Dr. Ruhi Ersoy da katıldı.
Ruhi Ersoy - 30.03.2019
Selçuk Bayraktar: Milli Teknoloji Bir Beka Meselesi
BAYKAR Teknik Müdürü ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Sarıyer Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen "Milli Beka, Milli Teknoloji Gençlik Konferansı'na katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Kültür Merkezi'nde düzenlenen konferansa Bayraktar'ın yanı sıra Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Doç. Dr. Ruhi Ersoy da katıldı.
Ruhi Ersoy - 30.03.2019
Selçuk Bayraktar: Milli Teknoloji Bir Beka Meselesi
Baykar Teknik Müdürü ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar,  "Milli teknoloji özellikle savunma sanayinde ve bunun yanında tüm diğer alanlarda, sivil alanlarda bir beka meselesi ve çok kritik. Çok zengin bile olsanız bu teknolojilerin içindeki fikri haklar, fikri altyapı size ait değilse, onları üreten kimse ancak onlara hizmet ediyor." "Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yaptığı bu başarılı operasyonlarla İHA ve SİHA'larımız kendi sınıfında en iyisi olma unvanını hak etti. Artık sadece az gelişmiş değil, bu alanda çok gelişmiş ülkelere bile kendi markamız satılır halde." Gülseli KENARLI-İbrahim MAŞE-İlkay DİKİCİ / İstanbul DHA  Baykar Teknik Müdürü ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Sarıyer Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen "Milli Beka, Milli Teknoloji Gençlik Konferansı'na katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Kültür Merkezi'nde düzenlenen konferansa Bayraktar'ın yanı sıra Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Doç. Dr. Ruhi Ersoy da katıldı.
Ruhi Ersoy - 30.03.2019
Gündem Özeti / 30 Mart 2019
(Ankara/12.00) 2- Milli Beka Milli Teknoloji Gençlik Buluşması, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Doç. Dr. Ruhi Ersoy ve Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar'ın katılımıyla İBB Sarıyer Kültür Merkezinde gerçekleşecek.
Ruhi Ersoy - 29.03.2019
Mahir Ünal: "Listelerine PKK'lıları Koyanlar Terör Örgütleriyle Mücadele Eder Mi"
Ünal ve MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde belediye sosyal tesislerinde düzenlenen sandık bazlı teşkilat toplantısına katıldı.
Ruhi Ersoy - 28.03.2019
Listelerine PKK'lıları Koyanlar Terör Örgütleriyle Mücadele Eder Mi?"
Ünal ve eski MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde belediye sosyal tesislerinde düzenlenen sandık bazlı teşkilat toplantısına katıldı.
Ruhi Ersoy - 10.03.2019
MHP Çankırı Belediye Başkan Adayı Esen Projelerini Tanıttı
MHP İl Başkan Vekili Recep Çapar ve Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba'nın açılış konuşmalarının ardından söz alan MHP Genel Başkanı Başdanışmanı Ruhi Ersoy, Milliyetçi hareketin 50 yıldır siyasi tarihin içerisinde tarihi işler yaptığını söyledi.
Ruhi Ersoy - 05.01.2019
Cumhur İttifakı Türkiye'nin Bekası İçin Vardır"
Açılışa, MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Başdanışmanı Ruhi Ersoy, MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu ile çok sayıda partili katıldı.
Ruhi Ersoy - 01.10.2018
Sadırdan Satıra Hat Sergisi
Serginin açılışına AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy'un yanı sıra çok sayıda sanatsever katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ruhi Ersoy Haberleri | Ruhi Ersoy Kimdir - Haberler - Ruhi Ersoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ruhi Ersoy kimdir, hayatı ve biyografisi. Darbelerle Mücadele Yöntemleri Sempozyumu başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 16:57:47. #1.16#

title