RUHİ AÇIKGÖZ HABERLERİ

Ruhi Açıkgöz haber, Ruhi Açıkgöz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ruhi Açıkgöz

Ruhi Açıkgöz

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.11.1963 - ...

Ruhi Açıkgöz Kimdir ?

Ruhi Açıkgöz (d. 1 Kasım 1963, Çalören, Şereflikoçhisar, Ankara) Türk siyasetçi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını ABD'de Rensselaer Polytechnic Institute'ün Ekonomi Bölümünde tamamlayarak TÜBİTAK'ta göreve başladı. 2002 yılında yapılan seçimler sonucu Ak Parti'den Aksaray Milletvekili seçildi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ruhi Açıkgöz - 30.04.2020
AP Türkiye Raportörü Sanchez'den "Türkiye'ye minnettarım" açıklaması
Sanchez, AK Parti Brüksel Temsilcisi Ruhi Açıkgöz'e hitaben yazdığı mektupta, bu zor zamanlarda Türk insanlarıyla dayanışma içerisinde olduğunu ve gerek yetkililere gerekse Kovid-19'un yayılmasını engellemek için farklı seviyelerde savaşanlara en iyi dileklerini sundu.
Ruhi Açıkgöz - 13.12.2019
Uluslararası Demokratlar Birliği, Belçika'daki meslek grupları ve kanaat önderlerini bir araya...
UID Belçika Bölge Başkanı Basir Hamarat ev sahipliğinde Brüksel'de düzenlenen akşam yemeğine, AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Türkiye'nin Brüksel Başkonsolosu Dilşad Kırbaşlı Karaoğlu, Türkiye'nin Anvers Başkonsolosu Korkut Tufan, AK Parti Brüksel Temsilcisi Ruhi Açıkgöz, doktorlar, avukatlar, mali müşavirler, STK başkanları, kanaat önderleri ve diğer davetliler katıldı.
Ruhi Açıkgöz - 20.07.2019
Brüksel'de "Yumuşak Güç Olarak Türkiye Ulusal Ajansı" anlatıldı
Programa, Türkiye'nin Avrupa Birliği Daimi Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Kemal Bozay, Türkiye'nin Brüksel Başkonsolosu Dilşad Kırbaşlı Karaoğlu, AK Parti Brüksel Temsilcisi Ruhi Açıkgöz ve davetliler katıldı.
Ruhi Açıkgöz - 10.02.2019
Belçika'daki Türk Kadınlardan Yemen'e Yardım Kampanyası
AK Parti Brüksel Temsilcisi Ruhi Açıkgöz, İslam dünyasında çok büyük acıların yaşandığını belirterek "Çıkan sorunlara ancak bir parmak merhem sürmekle yetinebiliyoruz.
Ruhi Açıkgöz - 24.01.2019
Türkiye'ye Yatırım Yapmanın Tam Zamanı"
AK Parti Berlin Temsilcisi Meryem Göka, AK Parti Brüksel Temsilcisi Ruhi Açıkgöz, UID Genel Başkanı Bülent Bilgi, UID Belçika Başkanı Basir Hamarat, UID kadın kolları üyeleri ve diğer davetlilerin katıldığı toplantıda, UID'nin Belçika faaliyetlerine ilişkin sunum da yapıldı.
Ruhi Açıkgöz - 09.12.2018
Uıd Belçika Başkanlığı'na Yeniden Basir Hamarat Seçildi
Brüksel'in kuzeyindeki Vilvoorde kentinde yapılan UID Genel Kongresi'ne Türkiye'nin Anvers Başkonsolosu Metin Ergin, Türkiye'nin Brüksel Başkonsolosu Dilşad Kırbaşlı Karaoğlu, AK Parti Brüksel Temsilcisi Ruhi Açıkgöz ve diğer davetliler katıldı.
Ruhi Açıkgöz - 17.10.2018
Türkiye-Ab İlişkilerinde "Pozitif" Gündem
Karşımızda gelecekte daha pozitif bir gündem görünüyor, daha olumlu bir hava görünüyor. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın Almanya'ya yaptığı devlet ziyareti, Hollanda ile ilişkilerimizdeki ilerlemeler, başka bazı ikili görüşmelerimiz, bunlar da üye devletlerle yapılan görüşmeler, bunlar da süreci destekleyici mahiyette. Dolayısıyla önümüzdeki dönemde daha pozitif bir gündem olasılığını hep birlikte görüyoruz." "Bu görüşmelerin yeni bir başlangıç olmasını diliyorum" AK Parti Brüksel Temsilcisi Ruhi Açıkgöz de "Son iki gündür Avrupa Parlamentosunda çok sayıda olağanüstü görüşmeler gerçekleştirdik.
Ruhi Açıkgöz - 05.10.2018
Belçika Seçimlerinde 'Akp Müdahalesi Tartışması'
AKP Brüksel Temsilcisi Ruhi Açıkgöz, Belçika medyasına yaptığı açıklamada, Facebook'taki sayfa ile hiçbir ilgilerinin bulunmadığını söyledi.
Ruhi Açıkgöz - 15.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programın açılışında konuşan AK Parti Brüksel Temsilcisi Ruhi Açıkgöz, 15 Temmuz 2016'da Türkiye'nin büyük bir tehlike atlattığını anımsatarak, 15 Temmuz'da Türk halkının Kurtuluş Savaşı'ndan sonra en önemli çıkışını yaptığını, hem demokrasiyi hem de geleceğini kurtardığını söyledi.
Ruhi Açıkgöz - 15.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programa, Türkiye'nin Brüksel Büyükelçisi Zeki Levent Gümrükçü, AK Parti Brüksel Temsilcisi Ruhi Açıkgöz, 15 Temmuz Gazisi Kerim Taşkıran ve Kadir Yılmaz, UID Belçika temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ruhi Açıkgöz Haberleri | Ruhi Açıkgöz Kimdir - Haberler - Ruhi Açıkgöz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ruhi Açıkgöz kimdir, hayatı ve biyografisi. AP Türkiye Raportörü Sanchez'den Türkiye'ye minnettarım açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 15:38:06. #1.15#
title