Rochelle Walensky Haberleri

Rochelle Walensky haber, Rochelle Walensky son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rochelle Walensky - 10.09.2021
Kovid-19 aşısı olmayanların hastalanma riski 4,5, ölüm riski 11 kat yüksek
CDC Direktörü Rochelle Walensky, 13 eyalette bulunan 187 hastanedeki 18 yaş üzeri 600 bin vakanın incelendiği geniş çaplı araştırmanın, "aşının etkinliğine dair yeni kanıtlar ortaya koyduğunu" söyledi.
Rochelle Walensky - 07.09.2021
Kovid-19'un yeni varyantı "Mu" ABD'nin 49 eyaletine sıçradı
Geçen hafta, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi Direktörü Dr. Rochelle Walensky, aşısız Amerikalılara hafta sonuyla birleşen 3 günlük İşçi Bayramı tatili için seyahat etmemelerini tavsiye etmiş ve aşılanmış olanları da bu dönemde seyahat etmenin riskli olabileceği konusunda uyarmıştı.
Rochelle Walensky - 01.09.2021
ABD'de, Kovid-19 aşısı yaptırmayanların hafta sonu seyahat planlarını iptal etmeleri istendi
ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC) Direktörü Rochelle Walensky, Beyaz Saray Kovid-19 Müdahale Ekibi toplantısında yaptığı konuşmada, bu hafta sonu İşçi Bayramı nedeniyle tatile çıkacak Amerikalıları göz önünde bulundurarak, Kovid-19 aşılarını yaptırmamış olanların seyahat ve ziyaret planlarını iptal etmelerini veya gözden geçirmelerini istedi.
Rochelle Walensky - 11.08.2021
ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi, hamilelere Kovid-19 aşısı tavsiyesinde bulundu
CDC Direktörü Rochelle Walensky, yaptığı açıklamada, hamilelerin Kovid-19 aşısı olmasına yönelik daha önceki tavsiyelerini güçlendirdiklerini belirtti.
Rochelle Walensky - 28.07.2021
ABD'de sağlık yetkilileri Kovid-19'la mücadelede "iç mekanlarda maske kullanımı" tavsiyesine geri döndü
CDC Direktörü Dr. Rochelle Walensky, basın toplantısında, "Son salgın araştırmalarında, Delta varyantının Kovid-19 virüsünün geçmişteki durumundan farklı davrandığını gösteren yeni bilimsel veriler gördüm.
Rochelle Walensky - 23.07.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) Direktörü Rochelle Walensky, salgınla mücadelenin bitmediğini, ülkede etkisini gösteren Delta varyantına karşı bir başka dönüm noktasından geçtikleri uyarısında bulundu.
Rochelle Walensky - 23.07.2021
Brent petrolün varil fiyatı 73,59 dolar
ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) Direktörü Rochelle Walensky Kovid-19 virüsünün Delta varyantının, aşılama oranı düşük bölgelerde hızla yayıldığına, yeni vakaların yaklaşık yüzde 83'ünde virüsün bu türünün görüldüğüne işaret etti.
Rochelle Walensky - 22.07.2021
ABD'deki Kovid-19 salgınında ülkenin "bir başka dönüm noktası"ndan geçtiği belirtildi
ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) Direktörü Rochelle Walensky, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında hala mücadelenin bitmediğini, ülkede etkisini gösteren Delta varyantına karşı bir başka dönüm noktasından geçtikleri uyarısında bulundu.
Rochelle Walensky - 12.07.2021
ABD'de Kovid-19 vakalarında bir önceki haftaya göre yüzde 47 artış görüldü
ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) Direktörü Dr. Rochelle Walensky, geçen hafta yaptığı açıklamada, haziranda ülke genelindeki Kovid-19 ölümlerinin yüzde 99'undan fazlasının aşılanmamış kişiler arasında olduğunu belirtmişti.
Rochelle Walensky - 01.07.2021
Beyaz Saray, ABD'de Delta varyantının sık görüldüğü bölgelere ekip yollayacak
Aynı toplantıda konuşan ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC) Direktörü Rochelle Walensky ise bulaş oranı yüksek Delta varyantının aşılama oranı düşük topluluklar için büyük risk teşkil ettiğinin altını çizerek "Ülke geneline baktığımızda, pandemiyi bitirme yolunda büyük bir ilerleme kaydettiğimizi görüyoruz.
Rochelle Walensky - 24.06.2021
ABD'de Kovid-19 salgınında kirasını ödeyemeyenler için çıkarılan moratoryum bir ay uzatıldı
Kararı açıklayan Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC) Direktörü Dr. Rochelle Walensky, sürenin 30 Haziran'dan 31 Temmuz'a kadar uzatıldığını ancak bu moratoryumun "son uzatma kararı olmasının amaçlandığını" söyledi.
Rochelle Walensky - 19.06.2021
DSÖ: Kovid-19'un Delta varyantının küresel olarak baskın tür olması bekleniyor
-Delta varyantı ABD ve Almanya'da baskın tür olma eğiliminde ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) Direktörü Rochelle Walensky dün, Delta varyantının ABD'de en baskın tür olmasını beklediklerini söylemişti.
Rochelle Walensky - 18.06.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) direktörü Rochelle Walensky, virüsün Delta varyantının ABD'de en baskın tür olmasının beklendiğini söyledi.
Rochelle Walensky - 18.06.2021
ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri: Ülkede Kovid-19'un Delta varyantının baskın tür olması bekleniyor
NEW ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) direktörü Rochelle Walensky, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) Delta varyantının ABD'de en baskın tür olmasının beklendiğini söyledi.
Rochelle Walensky - 03.06.2021
ABD'de günlük Kovid-19 vaka ve ölü sayıları Mart 2020'den bu yana en düşük seviyede
ABD Hastalık Önleme ve Kontrol Merkezleri (CDC) Direktörü Rochelle Walensky, Beyaz Saray'daki günlük basın toplantısında, Kovid-19'la ilgili güncel verileri değerlendirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Rochelle Walensky Haberleri | Rochelle Walensky Kimdir - Haberler - Rochelle Walensky haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rochelle Walensky kimdir, hayatı ve biyografisi. Kovid-19 aşısı olmayanların hastalanma riski 4,5, ölüm riski 11 kat yüksek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 18:54:06. #1.14#

title