Ricardo Quaresma: Beni Parayla Kimse Satın Alamaz, Hele Fenerbahçe Asla

Beşiktaş dergisine röportaj veren Quaresma, Aziz Yıldırım'ın 'bize gelmek istedi' sözleri üzerine, "Beni kimse parayla satın alamaz, hele Fenerbahçe asla!" diyerek mesajı verdi.

Ricardo Quaresma: Beni Parayla Kimse Satın Alamaz, Hele Fenerbahçe Asla

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma Beşiktaş Dergisi'ne verdiği röportajda Aziz Yıldırım'ın "Quaresma bize gelmek istedi" sözlerine cevap verdi.

TARAFTARIN SEVGİLİSİ

Beşiktaş'ta bu sene başarılı bir performans segileyen başarılı futbolcu taraftarların en sevdiği futbolcuların başında gelen isimlerden. Maçlarda yaptığı inanılmaz hareketler ve kendine has vuruşu trivela ile izleyenleri mest eden Portekiz'li yıldız Beşiktaş dergisine röportaj verdi.

İşte o röportajdan satış başları önemli kısımları şu şekilde:

"HEP ÖZEL ÇALIŞMA YAPIYORUM"

"Önceleri serbest vuruşlarda bu kadar etkili değildim. Ölü topları doğru ve etkili kullanarak bir maçın kaderiyle oynayabilir, üç puanı evinize götürebilirsiniz. Bu yüzden her daim özel çalışmalar yapıyorum.

"GENÇ OYUNCULARA GEÇİLMEYİ SEVMEM"

"Genç oyuncular gelip sizi geçebilir. Bundan hiç hoşlanmam. Bu yüzden antreman bitse bile ben çalışmaya devam ederim."

"FENERBAHÇE'DE ASLA OYNAMAM"

Türkiye'de sadece Beşiktaş'ta oynarım. Birgün Beşiktaş beni istemezse Türkiye'den ayrılırım ve kariyerime başka bir memlekette devam ederim. Çünkü Beşiktaş ile derin bağlarım var. Beni para ile satın alamaz kimse. Hele Fenerbahçe? Asla.

"RABONA'YI SOL AYAĞIM KÖTÜ DİYE VURUYORUM"

Sol ayağıma çok güvenmiyorum. Rabona yapmamın sebebi bu. Herkes estetik göründüğü için öyle vurduğumu sanıyor ama doğrusu sağ ayağımla daha iyi vurabilmemdendir. Pratik sebeplerden Rabona vuruşu yapıyorum."