RECEP KONUK HABERLERİ

Recep Konuk haber, Recep Konuk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Konuk

Recep Konuk

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1956

Recep Konuk Kimdir ?

Recep Konuk (d. 1956 Çumra Konya),Türk ticaret ve siyaset adamı. İlk ve ortaöğrenimini, Türkmencamili Köyü İlkokulu, Çumra Cumhuriyet Ortaokulu ve Çumra Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladı (1980). Konya Selçuk Eğitim Enstitüsü’nden mezun oldu ve Şanlıurfa’da öğretmenliğe başladı. 1985 yılında öğretmenlikten ayrılarak ticaret hayatına atıldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Konuk - 14.09.2021
Konya Şeker'in 11. avans desteği üreticilerin hesaplarına yattı
Açıklamada konuya ilişkin değerlendirmeleri yer alan Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği (PANKOBİRLİK) Genel Başkanı Recep Konuk, Konya Şeker için üretici ve üreticinin ihtiyaçlarının asli gündem olduğunu bildirdi.
Recep Konuk - 10.09.2021
Konya Şeker'de Başkan Recep Konuk görevi bırakıyor
Konya Pancar Ekiciler Kooperatifi'nin 69. Seçimli Olağan Genel Kurulu 29 Eylül 2021 Çarşamba günü yapılacak.
Recep Konuk - 29.08.2021
PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk'tan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Açıklaması
PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, "Türk çiftçisi olarak 99 yıl önce düşman çizmesine çiğnetmediğimiz toprakları, şimdi de yabancı menşeli ürünlere ezdirmemekte, sofralardaki, raflardaki, pazar tezgahlarındaki, fabrika üretim bantlarındaki yerimizi korumakta kararlıyız." ifadesini kullandı.
Recep Konuk - 02.08.2021
KGTÜ'de, üniversite mezunu genç istihdamı için büyük adım atıldı
Üniversitenin kurucu başkanı Recep Konuk'a teşekkürlerini ileten Çökmüş, "Gençlerimizin en büyük sorunu ne yazık ki okulda okurken staj yapma olanağı ve mezun olduktan sonra da iş bulabilme olarak karşımıza çıkmaktaydı.
Recep Konuk - 19.07.2021
PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk'tan Kurban Bayram mesajı Açıklaması
PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, "Üç bayramdan sonra nihayet Kurban Bayramı'nı temkinli ama alıştığımız gibi daha doğrusu bayram gibi kutlayabileceğiz.
Recep Konuk - 09.07.2021
Konya Şeker'den Kurban Bayramı öncesi üreticiye destek
Açıklamada görüşlerine yer verilen Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği (PANKOBİRLİK) Genel Başkanı Recep Konuk, kurumların da insanlar gibi karakteri olduğunu, insanların karakteri insanlarla ilişkilerinden kurumların karakteri yaklaşımlarından, duruşlarından belli olduğunu belirtti.
Recep Konuk - 02.07.2021
Türk kooperatifçiliği, üstüne yapıştırılan ideolojik algıları yıkma mücadelesi veriyor
25. ve 26. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, "Türk kooperatifçiliği sadece sektörlerdeki ve raflardaki rakipleriyle yarışmıyor, bir dönemin üstüne yüklediği olumsuz hatıraların izini silme, üstüne yapıştırılan ideolojik algıları da yıkma...
Recep Konuk - 27.05.2021
Konya Şeker ilk 50'deki yerini sağlamlaştırdı
Konya Şeker'in bir basamak yükselmesini ve İlk 500 Sanayi Şirketinin ortalama büyüme oranından yaklaşık % 6'lık daha iyi bir performans sergilemesini değerlendiren Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, salgın nedeniyle olağan dışı bir süreç geçirildiğini Konya Şeker'in ise olağan çalışma performansını tekrarladığını vurgulayarak şunları söyledi; "2019 yılında Türkiye 51,7 milyon turist ağırlamıştı.
Recep Konuk - 14.05.2021
PANKOBİRLİK'ten Dünya Çiftçiler Günü açıklaması
25. ve 26. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili ve Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği (PANKOBİRLİK) Genel Başkanı Recep Konuk, "Toprağı nakış nakış işleyip, meralardaki, ağıllardaki canların peşinden koşturup, bağda bahçede alın teri döküp ürettikleri ile sofralardaki tabakları boş...
Recep Konuk - 23.04.2021
Son dakika haber | Konuk: "Bu günümüzü çocuklarımızdan emanet aldığımızın bilincindeyiz"
Son dakika haberleri: 25. ve 26. Dönem Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Türk Çiftçisi kazanılan istiklalin ve kurulan Cumhuriyetin kıymetini asla unutmadan, üreterek ve vatan topraklarını sahiplenerek...
Recep Konuk - 24.03.2021
Konya Şeker, tohum ve ham yağ fabrikalarıyla ülke ekonomisine katkı sağlıyor
Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk'un talimatıyla, bölge çiftçisinin ekonomik kazanç elde ettiği ürün çeşitlerini artırmak amacıyla 306 bin metrekarelik açık, 27 bin metrekarelik kapalı alan üzerine kurulan ham yağ tesisinde, ham ayçiçeği yağı ve ham kanola yağının yanı sıra küspe üretimi yapılıyor.
Recep Konuk - 09.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru
PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Recep Konuk - 16.12.2020
Son dakika haber: Konya'da 5 katlı otelin çatısında çıkan yangın söndürüldü
Alınan bilgiye göre, Atçeken Mahallesi Recep Konuk Caddesi'ndeki 5 katlı bir otelin çatısında henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı.
Recep Konuk - 07.11.2020
Konya Şeker'den üreticiye 28 milyon liralık motorin desteği
Konya Şeker'in motorin avansı dağıtımına başlaması üzerine bir değerlendirme yapan 25. ve 26. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, "Salgın süresince de tıpkı önceki yıllardaki gibi Konya Şeker, her iş ötelenebilir fakat tarladaki, tapandaki, bağdaki bahçedeki, meradaki, ahırdaki, ağıldaki iş ötelenmez, bekletmeye gelmez diyerek üreticiye hem nakdi hem de ayni desteklerini sürdürdü" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Konuk Haberleri | Recep Konuk Kimdir - Haberler - Recep Konuk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Konuk kimdir, hayatı ve biyografisi. Konya Şeker'den üreticiye 57 milyon lira nakit avans desteği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 15:09:02. #1.16#

title