RECEP KIZILCIK HABERLERİ

Recep Kızılcık haber, Recep Kızılcık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Kızılcık

Recep Kızılcık

Doğum Yeri Tekirdağ / Türkiye
Doğum Tarihi 21.4.1967 - 2.8.2014

Recep Kızılcık Kimdir ?

Dr.Recep Kızılcık, (d. 21 Nisan 1967, Sağlamtaş, Malkara, Tekirdağ) - (ö. 2 Ağustos 2014), Türk bürokrat. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Recep Kızılcık - 29.05.2020
"Daha Yaşanabilir Turizm Şehri Trabzon" çalışması yayımlandı
Bölge insanının sağlık turizmi, gastronomi turizmi gibi alternatif turizm şekillerinde bilinçlenmesi gerektiğini de vurgulayan Eren, şunları kaydetti: "Şehrimizde devlet destekleriyle Teknofest ve benzeri devlet organizasyonları ve bölgesel toplantılar düzenlenmelidir. İlimizdeki tesislerin spor amaçlı kullanım dışında kültürel etkinliklerde de kullanılması, Avrupa Gençlik Olimpiyat Festivali (EYOF) gibi uluslararası organizasyon ve turnuvaların şehre kazandırılması adına şehir dinamiklerinin ortak hareket ederek yabancı ülkelerde lobi faaliyetleri yürütmesi sağlanmalıdır. Uluslararası Sanat Günleri, Karadeniz Tiyatro Festivali gibi gelenekselleşmiş uluslararası organizasyonların sayısının artması adına mücadele verilmesi gerekmektedir. Ana hatlarıyla özetlemeye çalıştığımız turizm çalışmamızın detaylarına derneğimiz web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşılabilir. Şehrimiz turizminin gelişmesi adına yapmış olduğumuz bu çalışmaya katkı veren çok değerli üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Turizmin ulaştığı noktada çok değerli emekleri olan önceki dönem valilerimizden Recep Kızılcık'ı rahmetle anıyor, başta sayın Valimiz İsmail Ustaoğlu olmak üzere tüm paydaşlara teşekkürlerimizi arz ediyoruz.
Recep Kızılcık - 28.02.2017
Uzungöl'de Teleferik Çalışmaları 3 Ay Sonra Başlayacak
Şükrü Fettahoğlu, projede emeği bulunan Trabzon'un evladı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki başta olmak üzere diğer ilgililere teşekkür ederek, projenin başlamasında büyük emeği olan merhum Trabzon Valisi Recep Kızılcık'ı da rahmetle andığını dile getirdi.
Recep Kızılcık - 29.01.2015
2015 Trabzon İçin Gelişim Stratejisi Toplantısı
Yalınalp, daha önce Trabzon Valiliği görevinde bulunan Recep Kızılcık'ın sözlerini hatırlatarak, stratejik eylem planının sivil toplum kuruluşlarla yerel yönetimlerle birlikte hareket etmenin 21.
Recep Kızılcık - 30.10.2014
Restorasyonu Tamamlanan Tarihi Alacahan, Eğitim Merkezi Hizmeti Verecek
Tarihi yapının açılışını Vali Abdil Celil Öz, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Asım Kocaoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun yaptığı ifade edilen açıklamada, Vali Öz'ün açıklamalarına şu şekilde yer verildi: "Yıllarca atıl kalan Alacahan'da, bir süre önce vefat eden eski Trabzon Valisi Recep Kızılcık'ın büyük emeği var.
Recep Kızılcık - 02.08.2014
Eski Trabzon Valisi Kızılcık'ın Vefatı
Trabzonspor Kulübü, vefat eden eski Trabzon Valisi Recep Kızılcık için başsağlığı mesajı yayımladı.
Recep Kızılcık - 02.08.2014
Eski Trabzon Valisi Kızılcık'ın Vefatı
Trabzon Gazeteciler Cemiyeti, rahatsızlığı nedeniyle vefat eden eski Trabzon Valisi Recep Kızılcık için başsağlığı mesajı yayımladı.
Recep Kızılcık - 22.08.2013
Trabzon Valisi Öz, Göreve Başladı
Trabzon potansiyeli olan bir ilimiz. 4 bin yılı aşkın tarihiyle buradaki kültür varlıklarıyla son yıllarda turizmde önemli ivme yakalamış bir ilimiz. Bu anlamda yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar var, onlara devam edeceğiz. Trabzon bölgesel olarak hem limanı ile bölgede ihracat ve ticaret anlamında, kültürel yapısıyıla önemli bir merkez olmuş ilimiz. Ayrıca tarım ve hayvanlık ve ona dayalı sanayide kısmen belli gelişmeleri olan ve bu anlamda çalışmalar yapılabilecek bir ilimiz." Vali Öz, Trabzon'un bölgeninin lokomotifi olabilecek bir kent olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Bu anlamda devam eden projeleri sürdüreceğiz. Turizm ve kültür varlıklarının tekrar gelişmesi, değerlendirilmesi restorasyonu ve tarihi dokununun ayağa kaldırılmasına yönelik daha önceki çalıştığımız yerlerde olduğu gibi burada da devam eden projeleri ileri seviyelere götüreceğiz. Kapımız ve gönlümüz herkese açık. Zenginiyle fakiriyle köylüsüyle kentlisiyle sanayicisiyle siyasetçisiyle sivil toplum kuruluşlarıyla beraber herkese kapımız, gönlümüz açık. Sürekli halkımızla vatandaşlarımızla beraber olacağız. Onlarla bizim aramızda köprü vazifesi yapan siyasi parti, sivil toplum kuruluşlarımız ve basın mensuplarıyla bu konuları paylaşmaktan hiçbir zaman çekinmeyeceğiz."  Trabzon'un Yomra ilçesindeki selde ölen Şakire Ateş ile halen aranan gelini Neriman Ateş'in ailesi ile kendisinden önceki Trabzon Valisi Recep Kızılcık'ın veda yemeğinde kalp krizi geçirerek ölen iş adamı Mustafa Şılbır'ın ailesine başsağlığı dileyen Öz, en kısa zamanda bu kişileri ziyaret edeceğini söyledi.
Recep Kızılcık - 21.08.2013
Valinin Veda Yemeğinde Kalp Krizi Geçiren İş Adamı
Trabzon Valisi Recep Kızılcık'a veda yemeğinde kürsüde konuşma yaptığı sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Trabzon Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Şılbır, topraga verildi
Recep Kızılcık - 20.08.2013
Valinin Veda Yemeğinde Kalp Krizi Geçiren İş Adamı Öldü
Trabzon Valisi Recep Kızılcık'a veda yemeğinde kürsüde konuşma yaptığı sırada kalp krizi geçiren, Trabzon Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Mustafa Şılbır, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti
Recep Kızılcık - 19.08.2013
Trabzon Valisi Kızılcık'tan, Gümrükçüoğlu'na Veda Ziyareti
Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'na veda ziyaretinde bulundu.
Recep Kızılcık - 19.08.2013
Trabzon Valisi Kızılcık'a Veda Yemeği
Son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Trabzon'dan ayrılacak olan Vali Recep Kızılcık için veda yemeği düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Kızılcık Haberleri | Recep Kızılcık Kimdir - Haberler - Recep Kızılcık haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Kızılcık kimdir, hayatı ve biyografisi. Daha Yaşanabilir Turizm Şehri Trabzon çalışması yayımlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 19:51:54. #1.14#

title