RAVZA KAVAKÇI HABERLERİ

Ravza Kavakçı haber, Ravza Kavakçı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ravza Kavakçı

Ravza Kavakçı

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 30.3.1972 - ...

Ravza Kavakçı Kimdir ?

Ravza Kavakçı Kan (d. 30 Mart 1972, İstanbul), Türk siyasetçi. Texas Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde Avrupa Çalışmaları üzerine yüksek lisansını tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ravza Kavakçı - 26.02.2021
28 Şubat'ta yaşananları anlatan "Tanık" belgeselinin galası yapıldı
AK Parti milletvekili Ravza Kavakçı Kan da 28 Şubat'ı anlatmak ve unutmamak gerektiğini belirterek, "28 Şubat'ta irtica hepimizdik.
Ravza Kavakçı - 01.09.2020
TBMM Başkanı Şentop, Parlamentolararası Birlik kitabı tanıtımına katıldı
Programda Parlamentolararası Dostluk Grubu Türkiye Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan da yer aldı.
Ravza Kavakçı - 15.08.2020
AK Parti'nin 19 yılı Washington'da düzenlenen panelde konuşuldu
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakçı Kan, AK Parti'nin 19 yılda Türkiye'de büyük bir devrim gerçekleştirdiğini ve halen ülkenin en dinamik siyasi yapısı olduğunu söyledi.
Ravza Kavakçı - 10.06.2020
AB-Türkiye Dostluk Grubu kuruldu
Açılış için Meclis'te hazırlanan salonda, TBMM Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkanı Karayel'in yanı sıra AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Parlamentolar Arası Birlik (PAB) Türk Delegasyonu Başkanı Ravza Kavakçı Kan, Asya Parlamenter Asamblesi (APA) Başkanı Asuman Erdoğan ile Tükiye-AB Karma Parlamento Komisyonu üyeleri Arzu Erdem ve Aylin Cesur hazır bulunurken, Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği (AB) Başkanı Faruk Kaymakcı, AB-Türkiye Dostluk Grubu Kurucu Başkanı Ryszard Czarnecki ile dostluk grubu üyesi eski Romanya Cumhurbaşkanı Traian Basescu telekonferans sistemiyle toplantıya katıldı.
Ravza Kavakçı - 16.03.2020
GAZETECİ ESRA ELÖNÜ'NÜN BABASI ŞABAN ELÖNÜ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Can EROK  İSTANBUL DHA Umre dönüşü dün sabaha karşı Gaziosmanpaşa'daki evinde hayatını kaybeden gazeteci Esra Elönü'nün babası 63 yaşındaki emekli imam Şaban Elönü, son yolculuğuna uğurlandı.  Üsküdar Çengelköy'deki Birlik Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yasin Aktay, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Elönü ailesi ve vatandaşlar katıldı.
Ravza Kavakçı - 16.03.2020
GAZETECİ ESRA ELÖNÜ'NÜN BABASI ŞABAN ELÖNÜ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Can EROK / İSTANBUL DHA Umre dönüşü dün sabaha karşı Gaziosmanpaşa'daki evinde hayatını kaybeden gazeteci Esra Elönü'nün babası 63 yaşındaki emekli imam Şaban Elönü, son yolculuğuna uğurlandı.  Üsküdar Çengelköy'deki Birlik Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yasin Aktay, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Elönü ailesi ve vatandaşlar katıldı.
Ravza Kavakçı - 14.03.2020
AK Parti Milletvekili Kan, YYÜ Rektörü Şevli'yi ziyaret etti
AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ ) Rektörü Hamdullah Şevli'yi ziyaret etti.
Ravza Kavakçı - 01.02.2020
"Sınır Arkası: İnsan" fotoğraf sergisi açıldı
Kudüs'te son dönemde hüznün daha da arttığını ifade eden Turan, şunları kaydetti: "İngilizlerin başlattığı, siyonizmin hedefleri doğrultusundaki İsrail'e sunduğu katkılar, ABD'nin son vuruşlarıyla nihayete erdirilmek isteniyor. Rabbim, inşallah onlara müsaade etmeyecektir. Ümmet olarak bu arada imtihanımızı veriyoruz. Kimisi maalesef imtihanını kötü veriyor ve zalimlerle Kudüs'ü satışa çıkartmaya çalışıyor. Kudüs satılık değil, Kudüs bizim izzetimiz, onurumuz, şerefimizdir. ABD doları veya dünyanın herhangi bir para birimiyle satın alınamayacak kadar kıymetlidir. Trump'ın Tel Aviv'de yazılan ve Beyaz Saray'da oynanan trajikomik tiyatrosu hiçbir şekilde İslam dünyası ve dışındaki vicdan sahiplerinin kabul edebileceği bir şey değildir. Bu, barış planı değil barış palavrası, paçavrası ve yüzyılın ihanetidir." "İnşallah Filistin'in de kurtuluşunu göreceğiz" AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan da Kudüs'te yaşayanların her gün zulme maruz kaldıklarını ama asla pes etmediklerini belirterek, sergide onların durumlarını anlatan fotoğrafların yer aldığını söyledi.
Ravza Kavakçı - 29.08.2019
Dha istanbul bülteni-3
(HAVADAN GÖRÜNTÜYLE) 1-DEV PETROL ARAMA PLATFORMU 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ ALTINDAN GEÇTİ Haber-Kamera: Özgür EREN - Hasan YILDIRIM - Şahin BOZKURT - Çağrı ÇALIŞKAN - İstanbul DHA - "Scarabeo 9" adlı petrol arama platformu İstanbul Boğazı'ndan geçiyor.  Bahama Adaları bayraklı, 115 metre boyunda ve 84 metre yüksekliğindeki petrol arama platformu, İstanbul Boğazı'ndan geçişine saat 08.30 sıralarında başladı. Marmara'dan İstanbul Boğazı'na giren gemiye Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne ait kurtarma gemileri eşlik ediyor. Karadeniz'e ilerleyen geminin geçişi nedeniyle İstanbul Boğazı transit gemi geçişlerine kapatıldı. Gemi saat 12.00 sıralarında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü altından geçti. Geminin boğazdaki ilerleyişi sürüyor Görüntü Dökümü: --------- -Geminin geçişi -Köprünün altından geçişi -Havadan görüntüleri 29.08.2019 - Haber Kodu : 190829104 ======================================= 2- ŞULE YÜKSEL ŞENLER SON YOLCULUĞUNA UĞURLANIYOR (1) Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: İdris TİFTİKCİ / İSTANBUL, - İSTANBUL'da tedavi gördüğü hastanede 81 yaşında hayatını kaybeden yazar Şule Yüksel Şenler son yolculuğuna uğurlanıyor. Şenler'in cenazesi Eyüpsultan Camii'ne getirildi. Cenaze namazı öncesi, manevi kızı Ayşe Yosunkaya, yakınları ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı, Şenler'in tabutu başında bekledi.
Ravza Kavakçı - 29.08.2019
Şule yüksel şenler son yolculuğuna uğurlanıyor (1)
İSTANBUL'da tedavi gördüğü hastanede 81 yaşında hayatını kaybeden yazar Şule Yüksel Şenler son yolculuğuna uğurlanıyor. Şenler'in cenazesi Eyüpsultan Camii'ne getirildi. Cenaze namazı öncesi, manevi kızı Ayşe Yosunkaya, yakınları ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı, Şenler'in tabutu başında bekledi.
Ravza Kavakçı - 29.08.2019
Şule yüksel şenler son yolculuğuna uğurlanıyor (1)
İSTANBUL'da tedavi gördüğü hastanede 81 yaşında hayatını kaybeden yazar Şule Yüksel Şenler son yolculuğuna uğurlanıyor. Şenler'in cenazesi Eyüpsultan Camii'ne getirildi. Cenaze namazı öncesi, manevi kızı Ayşe Yosunkaya, yakınları ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı, Şenler'in tabutu başında bekledi.
Ravza Kavakçı - 22.07.2019
Eski Devlet Bakanı Emre son yolculuğuna uğurlandı
Törene Emre'nin yakınları ve TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Nurettin Canikli ile Hayati Yazıcı, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı, 11.
Ravza Kavakçı - 16.07.2019
New York'ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliği
Etkinliğe, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, 15 Temmuz Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Muaz Ergezen, Daimi Temsilci Yardımcısı 1.
Ravza Kavakçı - 10.06.2019
PAB Başkanı Barron TBMM'de
Görüşmeye, PAB Türk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, PAB Türkiye Delegasyonu Üyesi ve AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, TBMM Dış İlişkiler ve Protokol Başkanı Yeşim Uslu da katıldı.
Ravza Kavakçı - 25.05.2019
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Gönüllere hileyle girilmeyeceğine inandık"
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yozgat Sivil Toplum Kuruluşları Derneği temsilcileriyle bir araya geldi. Ümraniye'de bulunan Cemil Meriç Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa Yozgat İl Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Haydar Tuncer, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle Yozgatlı vatandaşlar katıldı.
Ravza Kavakçı - 20.05.2019
Bu Devlet Bana Namusunu ve Mahremini Emanet Etmiş"
Programda, Soylu'ya Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ile AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan da eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ravza Kavakçı Haberleri | Ravza Kavakçı Kimdir - Haberler - Ravza Kavakçı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ravza Kavakçı kimdir, hayatı ve biyografisi. Kazlıçeşme Sanat'ta 'Mebus ve Şair: Mehmet Akif Ersoy' sergisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 15:37:32. #1.14#

title