Ramazan Arı Haberleri

Ramazan Arı haber, Ramazan Arı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ramazan Arı - 14.04.2021
Antalya'da tıbbi aromatik bitkilerin yaygınlaştırılması ve bilinçli tarımla üretilmesi için çalışma yapılıyor
Antalya'da ilaç ve gıda ile kozmetik gibi sektörlerde ham madde olarak kullanılan tıbbi aromatik bitkilerin yaygınlaştırılması ve bilinçli tarımla üretilmesi için çalışma yürütülüyor.
Ramazan Arı - 20.07.2020
Son dakika haber: Rehabilitasyon merkezinde dehşet kamerada
Bursa'da eşini pompalı tüfekle karnından vurup yaraladıktan sonra aynı silahla rehabilitasyon merkezini basan öfkeli kocanın cinnet anları kameraya yansıdı. Rehabilitasyon merkezini pompalı tüfekle basan Ramazan Arı burada bir kişiyi öldürdü 2 kişiyi de yaraladı.
Ramazan Arı - 20.07.2020
Oğlunun eğitim gördüğü rehabilitasyon merkezinin sahibini öldürdü, intihar etti (4)
BURSA VALİLİĞİ'NDEN SALDIRI AÇIKLAMASI Bursa Valiliği, Ramazan Arı'nın pompalı tüfek ile Enes Malik Güloğlu'nu öldürüp, babası Musa Güloğlu ve temizlik işçisi Ayten Yukarı ile eşi Gülsüm Arı'yı yaraladıktan sonra intihar etmesiyle ilgili açıklama yaptı.
Ramazan Arı - 04.07.2019
Aladağ'daki yurt yangını davasında karar
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevlilerinden sanık Bayram Aydın, Cihan Ünal, Davut Gökçeli, Mehmet Aktaş ve Ramazan Arı'ya 7 ay 15'şer gün hapis cezası vererek hükmün açıklanmasını geri bırakan mahkeme heyeti, 6 sanığın beraatini kararlaştırdı.
Ramazan Arı - 04.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Aladağ'daki yurt faciası davasında 10'uncu duruşma başladı (2) - 18 SANIKTAN 12'Sİ CEZA ALDI Kozan Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen karar duruşmasında 18 sanıktan 12'si hapis cezasına çarptırılırken 6 sanık ise baraat etti. Mahkeme heyeti, yurt müdürü Cumali Ali Genç'i 11 yıl 1 ay 10 gün, yurt yöneticileri İsmail Uğur'u 12 yıl 2 ay 20 gün, Mahmet Deniz'i 10 yıl, Mahir Kılıç, Mustafa Öztaş, Ramazan Dede ve Ramazan Keleş'i 8'er yıl 10'ar ay 20'şer gün hapis cezası verdi. 'Bilinçli taksirle birden fazla kişinin ölümü yada yaralanması' suçundan haklarında beraat kararı verdiği kamu görevlileri Mehmet Aktaş, Ramazan Arı, Davut Gökçeli, Bayram Aydın, Cihan Ünal'ı ise 'görevi kötüye kullanma suçundan' 7'şer ay 15'er gün hapis cezasına çarptırdı.
Ramazan Arı - 04.07.2019
Aladağ'daki yurt faciası davasında karar çıktı (2)
Mahkeme, 'bilinçli taksirle birden fazla kişinin ölümü ya da yaralanması' suçundan haklarında beraat kararı verdiği kamu görevlileri Mehmet Aktaş, Ramazan Arı, Davut Gökçeli, Bayram Aydın, Cihan Ünal'ı 'görevi kötüye kullanma suçundan' 7'şer ay 15'er gün hapis cezasına çarptırdı.
Ramazan Arı - 04.07.2019
Aladağ'daki yurt faciası davasında 10'uncu duruşma başladı (2) - 18 SANIKTAN 12'Sİ CEZA ALDI
18 SANIKTAN 12'Sİ CEZA ALDI Kozan Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen karar duruşmasında 18 sanıktan 12'si hapis cezasına çarptırılırken 6 sanık ise baraat etti. Mahkeme heyeti, yurt müdürü Cumali Ali Genç'i 11 yıl 1 ay 10 gün, yurt yöneticileri İsmail Uğur'u 12 yıl 2 ay 20 gün, Mahmet Deniz'i 10 yıl, Mahir Kılıç, Mustafa Öztaş, Ramazan Dede ve Ramazan Keleş'i 8'er yıl 10'ar ay 20'şer gün hapis cezası verdi. 'Bilinçli taksirle birden fazla kişinin ölümü yada yaralanması' suçundan haklarında beraat kararı verdiği kamu görevlileri Mehmet Aktaş, Ramazan Arı, Davut Gökçeli, Bayram Aydın, Cihan Ünal'ı ise 'görevi kötüye kullanma suçundan' 7'şer ay 15'er gün hapis cezasına çarptırdı.
Ramazan Arı - 17.09.2018
Oğlunun Nikahını Kıyarken Çok Heyecanlandı
DİYARBAKIR'ın Ergani ilçesinde 15 yıldan beri belediyede nikah memurluğu yapan Ramazan Arı, oğlu Baver ile gelini Emine Arı'nın nikahını kıyarken, heyecan ve mutluluğu bir arada yaşadı.
Ramazan Arı - 09.08.2018
Konya'da Silahlı- Bıçaklı Kavga: 3 Yaralı
KONYA'nın Ereğli ilçesinde, daha önce kavga edip, sokakta karşılaşan iki grup arasında çıkan silahlı ve bıçaklı kavgada, 3 kişi yaralandı. Kavgaya karışan 6 kişi, gözaltına alındı. Olay, dün saat 21.00 sıralarında, Pirömer Mahallesi Üçgöz Caddesi'ndeki lokantada meydana geldi. Sinan Kaygısız ile kardeşleri Zafer ve Arif Kaygısız, iddiaya göre, arkadaşları Ramazan Arı ve Hasan Güleroğlu ile birlikte lokantanın önünde çorba içti.
Ramazan Arı - 09.08.2018
Dha Yurt Bülteni -6
Görüntü Dökümü --------------------- Kurtulan kaçak göçmenlerin görüntüsü Cenaze aracının görüntüsü Haber. Taylan YILDIRIM, Kamera: Tekin GÜRBULAK / KUŞADASI (Aydın), ================================================= 3)KONYA'DA SİLAHLI-BIÇAKLI KAVGA: 3 YARALI KONYA'nın Ereğli ilçesinde daha önce kavga eden iki grup arasında çıkan silahlı ve bıçaklı kavgada 3 kişi yaralandı. Olaya karışan 6 kişi de gözaltına alındı.  Olay, dün saat 21.00 sıralarında Pirömer Mahallesi Üçgöz Caddesi'nde bir lokantada meydana geldi. İddiaya göre Sinan Kaygısız, kardeşleri Zafer ve Arif Kaygısız, arkadaşı Ramazan Arı ve Hasan Güleroğlu ile birlikte lokantanın önündeki alanda çorba içmeye başladı.
Ramazan Arı - 24.05.2018
Aladağ Yurt Yangını Davasında 4 İtfaiye Eri Daha Sanık Olarak Yargılanacak
Tutuklu sanıklar Yurt Müdürü Cuma Ali Genç ve Aladağ Okul Talebelerine Yardım Derneği Başkanı İsmail Uğur cezaevi aracı ile jandarma gözetiminde duruşmaya getirildi. Öte yandan, davaya tutuksuz sanıklar dernek yönetiminde görevli Ramazan Keleş, Mahik Kılıç, Mustafa Öztaş, Ramazan Dede ve dernek çalışanı Mahmut Deniz ile Aladağ İlçe Milli Eğitim ve İl Milli Eğitimde görevli tutuksuz sanıklar Mehmet Aktaş, Mehmet İpek, Zeki Yılmaz, Davut Gökçeli, Ramazan Arı, Cihan Ünal ve Bayram Aydın da katıldı.
Ramazan Arı - 07.05.2018
5. Ulusal Çocuk Gelişimi Öğrenci Kongresi
Kongrenin ilk günü, Hacettepe Üniversitesinden Prof. Dr. Nilgün Metin'in oturum başkanlığını yaptığı "Çocuk Gelişimine Bakış" ve Selçuk Üniversitesinden Prof. Dr. Ramazan Arı'nın oturum başkanlığını yaptığı "Gelişimsel Değerlendirme" konulu paneller yapıldı.
Ramazan Arı - 26.02.2018
Aladağ'daki Yurt Faciası Davasında Sanıklar, 5'inci Kez Hakim Karşısında (2)
YENİ BİLİRKİŞİ RAPORU HAZIRLANACAK Kozan Ağır Ceza Mahkemesi salonundaki yer sıkıntısı nedeniyle Kozan Ticaret Odası Toplantı Salonu'nda görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar yurt müdürü Cuma Ali Genç ve yurdun bağlı olduğu Aladağ Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneğinin Başkanı İsmail Uğur ile tutuksuz sanıklar dernek görevlileri Mahir Kılıç, Mahmut Deniz, Mustafa Öztaş ve Ramazan Keleş, Aladağ İlçe Milli Eğitim eski Müdürü Mehmet Aktaş, Ramazan Dede, Mehmet İpek, Zeki Yılmaz, Davut Gökçeli, Ramazan Arı, Cihan Ünal ile Bayram Aydın katıldı.
Ramazan Arı - 26.02.2018
Dha Yurt Bülteni-14
Görüntü dökümü ------------------------ -Olay yerindeki araçlardan görüntü -Vatandaşlardan görüntü -Polislerden görüntü -Kamyonetin düştüğü yerden görüntü -Detay görüntüler -Kamyonet Sahibi Gökhan İnce ile röportaj Haber: Adnan ÇELEBİ-Kamera: Ali KADI/NİĞDE, ============================================ Aladağ'daki yurt faciası davasında sanıklar, 5'inci kez hakim karşısında (2)  2'Sİ TUTUKLU 14 SANIK HAZIR BULUNDU Kozan Ağır Ceza Mahkemesi salonundaki yer sıkıntısı nedeniyle Kozan Ticaret Odası Toplantı Salonu'nda görülen duruşmaya, tutuklu yurt müdürü Cuma Ali Genç, yurdun bağlı olduğu Aladağ Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneğinin Başkanı İsmail Uğur ile tutuksuz sanıklar dernek görevlileri Mahir Kılıç, Mahmut Deniz, Mustafa Öztaş ve Ramazan Keleş, Ramazan Dede, Mehmet İpek, Zeki Yılmaz, eski Aladağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aktaş, Davut Gökçeli, Ramazan Arı, Cihan Ünal ve Bayram Aydın katıldı.
Ramazan Arı - 26.02.2018
Aladağ'daki Yurt Yangını Davası
Kozan Ağır Ceza Mahkemesi salonundaki yer sıkıntısı nedeniyle Kozan Ticaret Odasının toplantı salonunda görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar yurt müdürü Cuma Ali Genç, yurdun bağlı olduğu Aladağ Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneğinin Başkanı İsmail Uğur, tutuksuz sanıklar Mahir Kılıç, Mahmut Deniz, Mustafa Öztaş, Ramazan Keleş, Ramazan Dede, Mehmet İpek, Zeki Yılmaz, eski Aladağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aktaş, Davut Gökçeli, Ramazan Arı, Cihan Ünal ve Bayram Aydın ile müşteki aileleri, sanık yakınları ile taraf avukatları katıldı.
Ramazan Arı - 11.12.2017
Aladağ'daki Yurt Yangını Davası
Kozan Ağır Ceza Mahkemesi salonundaki yer sıkıntısı nedeniyle Kozan Ticaret Odası Toplantı Salonu'nda görülen duruşmaya, tutuklu yurt müdürü Cuma Ali Genç, yurdun bağlı olduğu Aladağ Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneğinin Başkanı İsmail Uğur, dernek görevlileri Mahir Kılıç, Mahmut Deniz, Mustafa Öztaş ve Ramazan Keleş ile tutuksuz sanıklar Ramazan Dede, Mehmet İpek, Zeki Yılmaz, eski Aladağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aktaş, Davut Gökçeli, Ramazan Arı, Cihan Ünal ve Bayram Aydın ile müşteki aileleri, sanık yakınları ile taraf avukatları katıldı.
Ramazan Arı - 11.12.2017
Aladağ'daki Yurt Yangını Davası
Adana'nın Aladağ ilçesinde öğrenci yurdunda meydana gelen yangınla ilgili 8'i tutuksuz, 6'sı tutuklu olmak üzere toplam 14 sanıklı davaya mahkeme heyetinin verdiği aranın ardından devam edildi. Mahkeme heyetinin sorularını yanıtlayan dönemin Aladağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Arı, "Yurt müdürü plan hazırladı.
Ramazan Arı - 11.12.2017
Aladağ'daki Yurt Yangını Davası
Kozan Ağır Ceza Mahkemesi salonundaki yer sıkıntısı nedeniyle Kozan Ticaret Odası Toplantı Salonu'nda görülen duruşmaya, tutuklu yurt müdürü Cuma Ali Genç, yurdun bağlı olduğu Aladağ Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneğinin Başkanı İsmail Uğur, dernek görevlileri Mahir Kılıç, Mahmut Deniz, Mustafa Öztaş ve Ramazan Keleş ile tutuksuz sanıklar Ramazan Dede, Mehmet İpek, Zeki Yılmaz, eski Aladağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aktaş, Davut Gökçeli, Ramazan Arı, Cihan Ünal ve Bayram Aydın ile müşteki aileleri, sanık yakınları ile taraf avukatları katıldı.
Ramazan Arı - 11.12.2017
Aladağ'daki Yurt Yangını Davası
Kozan Ağır Ceza Mahkemesi salonundaki yer sıkıntısı nedeniyle Kozan Ticaret Odası Toplantı Salonu'nda görülen duruşmaya, tutuklu yurt müdürü Cuma Ali Genç, yurdun bağlı olduğu Aladağ Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneğinin Başkanı İsmail Uğur, dernek görevlileri Mahir Kılıç, Mahmut Deniz, Mustafa Öztaş ve Ramazan Keleş ile tutuksuz sanıklar Ramazan Dede, Mehmet İpek, Zeki Yılmaz, eski Aladağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aktaş, Davut Gökçeli, Ramazan Arı, Cihan Ünal ve Bayram Aydın ile müşteki aileleri, sanık yakınları ile taraf avukatları katıldı.
Ramazan Arı - 11.12.2017
Dha Yurt Bülteni-3
İKİ DAVA BİRLEŞTİRİLDİ Tutuklu sanıklar, bugün mahkeme salonu küçük olduğu  duruşmanın yapıldığı Kozan Ticaret Odası binasına geniş güvenlik önlemi altında getirildi. Sanıklar jandarmaların arasında duruşmanın yapılacağı salona çıkarıldı. Kozan Ağır Ceza Mahkemesi, ilk dava ile Aladağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aktaş ile Şube Müdürü Davut Gökçeli ile yurtta denetim yapıp rapor hazırlayan görevliler Ramazan Arı, Cihan Ünal ve Bayram Aydın hakkında açılan davayı birleştirdi.
Ramazan Arı - 30.11.2017
Aladağ'daki Yurt Yangınıyla İlgili Dava
Aladağ'daki özel kız öğrenci yurdunda çıkan yangınında kusurları olduğu iddia edilen eski Aladağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aktaş, Şube Müdürü Davut Gökçeli ile yurtta denetim yapıp rapor hazırlayan görevliler Ramazan Arı, Cihan Ünal ve Bayram Aydın'la ilgili Aladağ Kaymakamlığınca dava açılması için soruşturma izni verdi.
Ramazan Arı - 28.10.2017
Konya'da Fetö'nün Avukat Yapılanması Davası
Ayrıca tutuksuz olarak yargılanan İbrahim Bakım 2 yıl 6 ay, Oğuzhan Yetkin 10 ay, Ramazan Arı 3 yıl 9 ay, Hasan Hüseyin Avcı 6 yıl 3 ay, Mehmet Balta 3 yıl 1 ay, Orhan Özkavak 3 yıl 1 ay, Muhammed Tahra 3 yıl 9 ay, Hatice Erdem ise 7 yıl 6 ay hapis cezası aldı.
Ramazan Arı - 14.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programa, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Ahmet Rıza Müftüoğlu, İlçe Mili Eğitim Müdür Vekili Ramazan Arı, Emniyet Amiri Vekili Fatih Sarıçerçi, AK Parti İlçe Başkanı Adem Yılmaz, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ramazan Arı - 16.05.2017
Aladağ'da Bilim Fuarı Açıldı
Aladağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aktaş ve Şube Müdürü Ramazan Arı, öğrencilerin hazırladığı 15 projenin sergilendiği fuarı gezerek bilgi aldı.
Ramazan Arı - 16.05.2017
1. Geleneksel Baharın Gelişi"
Ödül törenine, Belediye Başkan Vekili Gazi Yıldız, Milli Eğitim Şube Müdürleri Ramazan Arı ve Davut Gökçeli, okul müdürleri öğrenci ile veliler katıldı.
Ramazan Arı - 10.10.2015
Ankara'daki Patlama
Patlamanın yaşandığı alanda, 3'üncü ve 4'üncü bomba ihtimaline karşı güvenlik güçleri sürekli anonslarla vatandaşları uyarıyor. Alanda bulunan bazı siyasi parti araçları üzerinden, düzenin sağlanması ve yaralılara kan verilmesi için anonslar yapılıyor. Bölgeye sevk edilen cenaze araçlarıyla hayatını kaybedenlerin cenazeleri, adli tıpa götürülüyor. Bölgeye gelen olay yeri inceleme ekipleri de çalışmalarını sürdürüyor.  Garın içinde gazete bayiliği yapan Ramazan Arı, patlama anını AA muhabirine anlattı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ramazan Arı Haberleri | Ramazan Arı Kimdir - Haberler - Ramazan Arı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ramazan Arı kimdir, hayatı ve biyografisi. Sevilen sağlık memuruna veda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 17:09:39. #1.14#

title