Ramazan Akyürek Haberleri

Ramazan Akyürek haber, Ramazan Akyürek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ramazan Akyürek - Dün
Hrant Dink cinayetine ilişkin 76 sanığın yargılanmasına devam edildi
Heyet, sanıklar Ali Fuat Yılmazer, Ramazan Akyürek, Muharrem Demirkale ve Ercan Gün'ün tutukluluk halinin devamına hükmetti.
Ramazan Akyürek - Dün
Son dakika haberleri | Dink cinayetinde kamu görevlilerinin yargılandığı davada savunmalar alınıyor
DURUŞMA ERTELENDİ Sanıklar Veysal Şahin, Volkan Şahin ve Okan Şimşek'in tahliye taleplerini reddeden mahkeme heyeti, sanıklar Ali Fuat Yılmazer, Ramazan Akyürek, Muharrem Demirkale ve Ercan Gün'ün de tutukluluk hallerinin devamına karar verdi.
Ramazan Akyürek - 17.01.2021
Haftanın tarihine bakış
Bu çerçevede FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, eski savcılar Zekeriya Öz, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Ramazan Akyürek ile dönemin jandarma görevlilerinin de bulunduğu isimlere dava açıldı.
Ramazan Akyürek - 14.01.2021
FETÖ'nün "Kaset kumpası" davasına devam edildi
Cezalandırılması istenen sanıklar arasında eski emniyet müdürleri Ramazan Akyürek, Ömer Altıparmak, Gürsel Aktepe, Lokman Kırcılı, Yurt Atayün, Hami Güney ve Ali Fuat Yılmazer de bulunuyor.
Ramazan Akyürek - 13.01.2021
"Kaset kumpası" davasına devam edildi
Cezalandırılması istenen sanıklar arasında eski emniyet müdürleri Ramazan Akyürek, Ömer Altıparmak, Gürsel Aktepe, Lokman Kırcılı, Yurt Atayün, Hami Güney ve Ali Fuat Yılmazer de bulunuyor.
Ramazan Akyürek - 08.01.2021
Son dakika haber... Dink cinayetinde kamu görevlilerinin yargılandığı davada bir sanığa tutuklanmasına yönelik yakalama kararı
DURUŞMA 11 OCAK'A ERTELENDİ Mahkeme heyeti, tutuklu sanıklar Ali Fuat Yılmazer, Ramazan Akyürek, Muharrem Demirkale, Ercan Gün, Volkan Şahin ve Veysal Şahin'in tutukluluk halinin devamına karar verdi.
Ramazan Akyürek - 08.01.2021
DİNK CİNAYETİNDE KAMU GÖREVLİLERİNİN YARGILANDIĞI DAVADA BİR SANIĞA TUTUKLANMASINA YÖNELİK YAKALAMA KARARI
DURUŞMA 11 OCAK'A ERTELENDİ Mahkeme heyeti, tutuklu sanıklar Ali Fuat Yılmazer, Ramazan Akyürek, Muharrem Demirkale, Ercan Gün, Volkan Şahin ve Veysal Şahin'in tutukluluk halinin devamına karar verdi.
Ramazan Akyürek - 08.01.2021
Son dakika haberleri... Hrant Dink cinayeti davasında dönemin jandarma istihbarat görevlisi Okan Şimşek hakkında yakalama kararı
Mahkeme heyeti, tutuklu sanıklar Ali Fuat Yılmazer, Ramazan Akyürek, Muharrem Demirkale, Ercan Gün, Volkan Şahin ve Veysel Şahin'in tutukluluk halinin devamına karar verdi.
Ramazan Akyürek - 25.12.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin kamu görevlilerin yargılandığı davada son savunmalar alınıyor
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuklu sanık Ramazan Akyürek ve Hamza Celepoğlu Sincan, Mehmet Uçar ise Eskişehir'den SEGBİS sistemi ile katıldı.
Ramazan Akyürek - 24.12.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin davada 2 sanığa ev hapsi
Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz, gazeteciler, jandarma ve eski emniyet görevlilerinin de aralarında bulunduğu 4'ü tutuklu, 13'ü firari 76 sanığın yargılandığı davanın İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmasına, tutuklu sanıklar Ramazan Akyürek, Muharrem Demirkale ile başka suçtan tutuklu Hamza Celepoğlu ve sanık Mehmet Uçar SEGBİS sistemiyle bulundukları cezaevinden bağlandı.
Ramazan Akyürek - 23.12.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin davada esas hakkındaki mütalaaya karşı savunmalar alınıyor
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Ramazan Akyürek ve Muharrem Demirkale Silivri Ceza İnfaz Kurumu'ndan, başka suçtan tutuklu Yavuz Karakaya ise bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlandı.
Ramazan Akyürek - 22.12.2020
Dink cinayetinden yargılanan 18 sanıkta "ankesör" tespit edildi
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesinde yapılan duruşmaya, tutuklu sanıklar Ramazan Akyürek, Ali Fuat Yılmazer, Muharrem Demirkale ve Ercan Gün katılmadı.
Ramazan Akyürek - 15.12.2020
Son dakika haberi... Dink cinayetinde FETÖ parmağı tüm detaylarıyla mütalaada
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz, gazeteciler, jandarma ve eski emniyet görevlilerinin de aralarında bulunduğu 4'ü tutuklu, 13'ü firari 76 sanığın yargılandığı davaya savcılıkça sunulan esas hakkındaki mütalaada, FETÖ mensubu olan eski kamu görevlileri Ramazan Akyürek, Ali Fuat Yılmazer ve Coşgun Çakar'ın cinayetten önce bilgilerinin olduğu ancak FETÖ'nün amaçları doğrultusunda Dink cinayetinin gerçekleşmesinin bekledikleri kaydedildi.
Ramazan Akyürek - 15.12.2020
Son dakika haber: Hrant Dink cinayetine ilişkin dava
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada, tutuklu sanıklar Ali Fuat Yılmazer, Ramazan Akyürek ve Ercan Gün'e Silivri Ceza İnfaz Kurumu'ndan, başka suçtan tutuklu bazı sanıklara ise bulundukları cezaevlerinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile bağlanıldı.
Ramazan Akyürek - 15.12.2020
Son dakika haberleri! HRANT DİNK CİNAYETİ DAVASINDA DURUŞMA ERTELENDİ
Dönemin Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek'in "Tasarlayarak adam öldürmek suçuna iştirakö suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapsi, "FETÖ yöneticiliği", "Resmi belgenin yok edilmesi veya gizlenmesi", "Görevi kötüye kullanma" ve "Resmi belgede sahtecilik" suçlarından 21 yıl 6 aydan 40 yıla kadar hapsi isteniyor.
Ramazan Akyürek - 14.12.2020
(Dink cinayetinde kamu görevlilerinin yargılandığı davada mütalaa
AGOS Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz, gazeteciler, jandarma ve eski emniyet görevlilerinin de aralarında bulunduğu 4'ü tutuklu 76 sanığın yargılandığı davada, savcı celse arasında mütalaasını açıkladı. Mütalaada, aralarında eski polis müdürlerinin de bulunduğu birçok sanığın cezalandırılmasını istedi. Mütalaada, İstihbarat Daire Başkanlığı C Şube Müdürü sanık Ali Fuat Yılmazer ve dönemin Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek'in "Tasarlayarak adam öldürmek" suçuna iştirak etmekten ağırlaştırılmış müebbet hapisleri talep edilirken, sanıklar eski yüzbaşı Muharrem Demirkale, eski Adana Jandarma Bölge Komutanı Hamza Celepoğlu ve gazeteci Ercan Gün hakkında ise "Anayasayı ihlal" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis talep edildi.
Ramazan Akyürek - 14.12.2020
(DİNK CİNAYETİNDE KAMU GÖREVLİLERİNİN YARGILANDIĞI DAVADA MÜTALAA
Haber: Özden ATİK Yüksel KOÇ / İstanbul, DHA Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz, gazeteciler, jandarma ve eski emniyet görevlilerinin de aralarında bulunduğu 4'ü tutuklu 76 sanığın yargılandığı davada, savcı celse arasında mütalaasını açıkladı. Mütalaada, aralarında eski polis müdürlerinin de bulunduğu birçok sanığın cezalandırılmasını istedi. Mütalaada, İstihbarat Daire Başkanlığı C Şube Müdürü sanık Ali Fuat Yılmazer ve dönemin Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek'in "Tasarlayarak adam öldürmek" suçuna iştirak etmekten ağırlaştırılmış müebbet hapisleri talep edilirken, sanıklar eski yüzbaşı Muharrem Demirkale, eski Adana Jandarma Bölge Komutanı Hamza Celepoğlu ve gazeteci Ercan Gün hakkında ise "Anayasayı ihlal" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis talep edildi.
Ramazan Akyürek - 14.12.2020
Hrant Dink davasında Ali Fuat Yılmazer'e ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi
AKYÜREK'İN FAİLLERLE İRTİBATLI OLDUĞU VURGULANDI Savcılık mütalaasında, sanık Ramazan Akyürek'in Hrant Dink'in öldürülmesi öncesinde farklı tarih ve zamanlarda can güvenliğine ilişkin tehditler ortaya çıkmasına karşın tedbir alınması için ilgili birimlerle irtibata geçmediği ve faillerle irtibatlı olarak öldürülmesine yardım ettiği belirtildi.
Ramazan Akyürek - 14.12.2020
Son dakika: Hrant Dink cinayetine ilişkin davada savcılık mütalaasını açıkladı
Sanık Ramazan Akyürek'in silahlı FETÖ/PDY'nin amaçları doğrultusunda, "tasarlayarak bir kişiyi kasten öldürmeye iştirak", "FETÖ yöneticiliği", "resmi belgede sahtecilik", "resmi belgenin yok edilmesi ve gizlenmesi" ile "görevi kötüye kullanma" suçlarından ağırlaştırılmış müebbet ile 21 yıl 6 aydan 40 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istenen mütalaada, tutuklu sanık Muharrem Demirkale ve MİT tırlarının durdurulması davasında hapse mahkum edilen sanık Hamza Celepoğlu hakkında ise "Anayasayı ihlal" suçundan ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet, "kasten öldürme" suçundan da ayrı ayrı müebbet ile "FETÖ üyeliği" suçundan 7 yıl 6 aydan 15'er yıla kadar hapis cezası verilmesi öngörüldü.
Ramazan Akyürek - 24.11.2020
Dink cinayetine ilişkin davada, savcıya mütalaa için ek süre verildi
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, sanıklardan Hamza Celepoğlu ve Ercan Gün tutuklu bulunduğu cezaevinden SEGBİS (Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi) aracılığıyla katıldı. Tutuklu sanıklar Ali Fuat Yılmazer ve Ramazan Akyürek ise mazeret dilekçesi sunarak duruşmaya gelmedi.
Ramazan Akyürek - 16.09.2020
Son dakika haber: Dink cinayetine ilişkin dava dosyası, mütalaa için savcıya gönderildi
Tutuklu sanıklar Ali Fuat Yılmazer, Ramazan Akyürek, Muharrem Demirkale ve Ercan Gün'ün tutukluluk halinin devamını kararlaştıran heyet dava dosyasını, esasa ilişkin mütalaasını sunması için cumhuriyet savcısına gönderdi.
Ramazan Akyürek - 16.09.2020
HRANT DİNK CİNAYETİ DAVASINDA DOSYA MÜTALAAYA GÖNDERİLDİ
DURUŞMA KASIM'A ERTELENDİ Daha sonra tarafların talepleri alındı. Mahkeme heyeti ara kararında, dönemin MİT İstanbul Bölge Başkanı Ahmet Köksoy'un dinletme amacının söz konusu olaydan sonra yapılan toplantıda bulunması olduğu, bu toplantıyla ilgili daha önce başka tanıkların dinlendiği, tanığın dinlenmesi için izin talebine cevap verilmediği dikkate alınarak Köksoy'un dinlenmesine ilişkin karardan dönülmesine hükmedildi. Tutuklu sanıklar Ali Fuat Yılmazer, Ramazan Akyürek, Muharrem Demirkale ve Ercan Gün'ün tutukluluk hallerinin devamına karar verildi.
Ramazan Akyürek - 09.07.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin 76 sanıklı dava
Taleplerin ardından ara kararlarını açıklayan mahkeme heyeti, tutuklu sanıklar Ramazan Akyürek, Ali Fuat Yılmazer, Ercan Gün ve Muharrem Demirkale'nin tutukluluk hallerinin devamına, firari sanıklar Mehmet Akif Yılmaz, Coşgun Çakar, Ekrem Dumanlı, Ömer Faruk Kartın, Yılmaz Angın, Mehmet Faruk Mercan, Metin Canbay, Serkan Şahan, Yunus Yazar ve Zekeriya Öz'ün haklarındaki yakalama kararlarının infazının beklenmesine hükmetti.
Ramazan Akyürek - 09.07.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin 76 sanığın yargılanmasına devam ediliyor
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilim Sistemi (SEGBİS) aracığıyla gazeteci Ercan Gün ile tutuksuz 2 sanık katıldı. Duruşmada, müdahil Dink ailesini de avukatları temsil etti. Tutuklu sanıklar Ramazan Akyürek, Ali Fuat Yılmazer ve Muharrem Demirkale ise duruşmaya katılmadı.
Ramazan Akyürek - 08.07.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin 76 sanığın yargılanmasına devam ediliyor
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz, gazeteciler ve jandarma görevlilerinin de aralarında bulunduğu 50 sanık hakkında Hrant Dink cinayetine ilişkin açılan yeni davanın, aralarında Ogün Samast, Erhan Tuncel, eski emniyet müdürleri Ramazan Akyürek, Ali Fuat Yılmazer, Coşgun Çakar'ın da yer aldığı 35 sanıklı ana dava ile birleştirilmesine hükmetmişti.
Ramazan Akyürek - 08.07.2020
Okulda pedallı antiseptik standı üretiyorlar
Konya'nın Sarayönü ilçesinde, Şehit Ramazan Akyürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele için el antiseptiği standı üretiyor.
Ramazan Akyürek - 07.07.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin 76 sanığın yargılanmasına devam ediliyor
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz, gazeteciler ve jandarma görevlilerinin de aralarında bulunduğu 50 sanık hakkında Hrant Dink cinayetine ilişkin açılan yeni davanın, aralarında Ogün Samast, Erhan Tuncel, eski emniyet müdürleri Ramazan Akyürek, Ali Fuat Yılmazer, Coşgun Çakar'ın da yer aldığı 35 sanıklı ana dava ile birleştirilmesine hükmetmişti.
Ramazan Akyürek - 12.05.2020
HRANT DİNK DAVASI'NDA 4 SANIĞIN TUTUKLULUK HALİNİN DEVAMINA KARAR VERİLDİ
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin kamu görevlilerinin yargılandığı 76 sanıklı davada, tutuklu sanıklar Ali Fuat Yılmazer, Ramazan Akyürek, Muharrem Demirkale ve Ercan Gün'ün tutukluluk halinin devamına karar verdi.
Ramazan Akyürek - 12.05.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin 76 sanığın yargılanmasına devam edildi
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin 4'ü tutuklu 13'ü firari 76 sanığın yargılandığı davada, tutuklu sanıklar Ali Fuat Yılmazer ve Ramazan Akyürek'in oy birliğiyle, tutuklu sanıklar Muharrem Demirkale ile Ercan Gün'ün ise oy çokluğuyla tutukluluk halinin...
Ramazan Akyürek - 12.04.2020
Haftanın tarihine bakış
2017- Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin 35 kişinin yargılandığı davada, Emniyet Genel Müdürlüğünden gelen yazıda, eski İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek'in de aralarında bulunduğu 13 sanıkta, FETÖ'nün şifreli haberleşme programı "ByLock" tespit edildiği bildirildi.
Ramazan Akyürek - 06.03.2020
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanıyor
Dursun Özmen, Avukat Kemal Yavuz'un bir başka sorusu üzerine, FETÖ hükümlüsü Ramazan Akyürek'i sadece görevi nedeniyle tanıdığını iddia etti.
Ramazan Akyürek - 23.02.2020
Haftanın tarihine bakış
2015- Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında Ankara'da gözaltına alındı.
Ramazan Akyürek - 20.02.2020
Hrant Dink cinayeti davasına devam edildi
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin davada FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in de aralarında bulunduğu 76 sanığın yargılanmasına devam edildi. İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada 6 tutuksuz sanık ile sanık avukatları ve Dink ailesinin avukatları hazır bulundu. Duruşmaya tutuklu sanıklar Ramazan Akyürek ile Ercan Gün ise tutuklu bulundukları cezaevinden SEGBİS yoluyla katıldı.
Ramazan Akyürek - 20.02.2020
Hrant Dink davasında Kürşat Yılmaz tanık olarak dinlendi
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 105'inci celseye, tutuklu sanıklar gazeteci Ercan Gün ve eski emniyet müdürü Ramazan Akyürek ve başka suçtan tutuklu Yavuz Karakaya, Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi(SEGBİS) ile duruşmaya katıldı.
Ramazan Akyürek - 20.02.2020
HRANT DİNK DAVASINDA KÜRŞAT YILMAZ TANIK OLARAK DİNLENDİ
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 105'inci celseye, tutuklu sanıklar gazeteci Ercan Gün ve eski emniyet müdürü Ramazan Akyürek ve başka suçtan tutuklu Yavuz Karakaya, Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi(SEGBİS) ile duruşmaya katıldı.
Ramazan Akyürek - 20.02.2020
Hrant Dink cinayeti davasında Kürşat Yılmaz'ın tanıklığına başvuruldu
Ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, tutuklu sanıklar Ali Fuat Yılmazer, Ramazan Akyürek, Muharrem Demirkale ve Ercan Gün'ün, kuvvetli suç şüphesini gösteren olguların devam etmesi ve isnat edilen suçların ağırlığı nazara alınarak bu hallerinin devamına hükmetti.
Ramazan Akyürek - 20.02.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin 76 sanığın yargılanmasına devam ediliyor
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilim Sistemi (SEGBİS) aracığıyla eski emniyet müdürü Ramazan Akyürek ve gazeteci Ercan Gün ile eski Trabzon Jandarma Alay Komutanı Ali Öz'ün de aralarında bulunduğu 6 tutuksuz sanık katıldı.
Ramazan Akyürek - 19.02.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin 76 sanığın yargılanmasına devam ediliyor
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilim Sistemi (SEGBİS) aracığıyla eski emniyet müdürü Ramazan Akyürek ile eski Trabzon Jandarma Alay Komutanı Ali Öz'ün de aralarında bulunduğu 4 tutuksuz sanık katıldı.
Ramazan Akyürek - 18.02.2020
Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin yargılamaya devam edildi
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin davada FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in de aralarında bulunduğu 76 sanığın yargılanmasına devam edildi. İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada tutuksuz sanıklar eski Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay, eski Trabzon Jandarma Alay Komutanı Ali Öz'ün de aralarında bulunduğu 7 tutuksuz sanık ile Dink ailesinin avukatları hazır bulundu. Duruşmaya eski emniyet müdürü Ramazan Akyürek, tutuklu bulunduğu cezaevinden SEGBİS yoluyla katıldı.
Ramazan Akyürek - 18.02.2020
HRANT DİNK DAVASINDA TANIKLAR DİNLENDİ
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuklu sanık Ramazan Akyürek cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldı.
Ramazan Akyürek - 18.02.2020
Hrant Dink davasında tanıklar dinlendi
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuklu sanık Ramazan Akyürek cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldı.
Ramazan Akyürek - 18.02.2020
Dink cinayeti davasında dönemin TEM Daire Başkanı Akyıldız'ın tanıklığına başvuruldu
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, Dink cinayetiyle ilgili bildikleri sorulan Ahmet Selim Akyıldız, cinayet öncesine ilişkin herhangi bir bilgisinin olmadığını belirterek, cinayetin gerçekleştiği gün dönemin Adalet Bakanı Cemil Çiçek, İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Özel Harekat Daire Başkanı Behçet Oktay ve İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek ile İstanbul'a, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın makamına gittiklerini söyledi.
Ramazan Akyürek - 18.02.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin 76 sanığın yargılanmasına devam ediliyor
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilim Sistemi (SEGBİS) aracığıyla eski emniyet müdürü Ramazan Akyürek, tutuksuz sanıklar eski Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay ve eski Trabzon Jandarma Alay Komutanı Ali Öz'ün de aralarında bulunduğu 7 tutuksuz sanık katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ramazan Akyürek Haberleri | Ramazan Akyürek Kimdir - Haberler - Ramazan Akyürek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ramazan Akyürek kimdir, hayatı ve biyografisi. Hrant Dink cinayetine ilişkin 76 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.1.2021 21:12:29. #1.15#
title