Rahmi Turan Haberleri

Rahmi Turan haber, Rahmi Turan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rahmi Turan 3.3.2020
"Kara Murat"ın çizeri Abdullah Turhan'ın cenazesi Datça'da toprağa verildi
Abdullah Turhan, 1933'te Trabzon'un Akçaabat ilçesinde dünyaya geldi. Çizerliğe 1954'te Yeni Sabah gazetesinin açtığı sınavı kazanarak başlayan Turhan, karikatürist ve çizer Ratip Tahir Burak'tan bu sanatın inceliklerini öğrendi. Turhan'ın çizdiği, hikayesi Rahmi Turan'a ait unutulmaz "Kara Murat" karakteri, ilk kez 1971'de Günaydın gazetesinde yayınlandı.
Rahmi Turan 2.3.2020
"Kara Murat"ın çizeri Abdullah Turhan Datça'da vefat etti
Turhan'ın çizdiği, hikayesi Rahmi Turan'a ait unutulmaz "Kara Murat" karakteri, ilk kez 1971'de Günaydın gazetesinde yayımlandı.
Rahmi Turan 28.2.2020
FLAŞ
Hatay Valisi Rahmi Turan, şehit sayısının 29'a yükseldiğini belirterek, "Ağır yaralılarımızdan 7 Mehmetçik şehit oldu" dedi.
Rahmi Turan 16.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan ATV-A Haber ortak yayınında soruları yanıtladı: (5)
"Külliyeye giden CHP'li" iddialarına ilişkin soru üzerine Erdoğan, şunları söyledi: "Sayın Kılıçdaroğlu, 'Ben bu saraya gitmem.' dedi ve bir kere Sayın Bahçeli, Kılıçdaroğlu grup olarak ikili, üçlü geldiler, bazı meseleleri orada görüşme fırsatımız olmuştu. Onun dışında kendisi sürekli zaten kimsenin saraya, külliye diyemiyor, 'Saraya gitmemesi gerekiyor.' diyor ve hiçbir CHP'li kalkıp da Külliyeye gelmiş değil. Sadece Sayın İnce partimizin genel merkezine cumhurbaşkanı adayı olduğu zaman geldi. Benim yanımda arkadaşlarım, onun yanında yine arkadaşları vardı. Bir nezaket ziyaretinde bulundu, görüşmemiz odur. Nezaket çerçevesinde bu görüşmemizi yaptık. O da saraya gelmiş değil. Onların diliyle konuşuyorum. Külliyeye gelmiş değil. Böyle bir durum söz konusu. Bunun zaten gizli, saklısı yok. Çünkü Külliyeye gelen bir CHP'li milletvekili olursa benim bunu gizlemekten kaçmak gibi derdim olmaz ki rahat rahat söylerim. Kaldı ki benim karakterimde Kılıçdaroğlu karakteri yok, cibiliyetim ona zaten müsaade etmez. Kendisinin hayatı bir defa tamamen yalan üzerine bina edildiği için işte Rahmi Turan'la ilgili söylenen ifadeler de kendini çok açık, net gösteriyor.
Rahmi Turan 15.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu tür yalan yanlış tarih açıklayanlar kendilerini buğday ambarında...
"Külliye'ye gelen bir milletvekili olursa bunu gizlemem rahat rahat söylerim" Beştepe'ye gelen CHP'li iddiasına yönelik konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sayın Kılıçdaroğlu, bu saraya gitmem dedi ve bir kere Sayın Bahçeli, Kılıçdaroğlu böyle bir grup olarak ikili üçlü olma durumu olmuştu, geldiler. Bazı meseleleri görüşme fırsatımız olmuştu. Tabi onun dışında kendisi sürekli zaten külliye diyemiyor. Saraya gitmesin diyor. Hiçbir CHP'li kalkıp da Külliye'ye gelmiş değil. Sadece Sayın İnce, partimizin genel merkezine Cumhurbaşkanı adayı olduğu zaman geldi. Benim yanımda arkadaşları, onun yanında arkadaşları vardı. Nezaket ziyaretinde bulundu, görüşmemiz odur. O da saraya gelmiş değil, onların diliyle konuşuyorum. Çünkü Külliye'ye gelen bir milletvekili olursa bunu gizlemekten kaçmak gibi derdimiz olmaz ki rahat rahat söylerim. Benim Kılıçdaroğlu karakteri yok, ama kendisinin hayatı tamamen yalan üzerine bina edildiği için Rahmi Turan'la ilgili iadelerde kendini gösteriyor.
Rahmi Turan 15.12.2019
Basın Konseyi Yüksek Kurulundan Turan ve Atilla'ya kınama
Basın Konseyi Yüksek Kurulu, gazeteciler Rahmi Turan ile Talat Atilla hakkında kınama kararı verdi.
Rahmi Turan 28.11.2019
27 Kasım 2019 Haberleri
27 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
Rahmi Turan 26.11.2019
TBMM Genel Kurulu
Akbaşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP'li bir siyasetçi ile Külliye'de görüştüğü iddialarına ilişkin de şunları söyledi: "Bir köşe yazarı üzerinden yapılmaya çalışılan ama tersine dönen kumpasa, algı operasyonuna hep beraber şahit olduk. İddianın sahibi Sözcü yazarı Rahmi Turan böyle bir yalanın parçası olduğu için bugün köşesinden özür yazısı yayınladı ve Sayın Cumhurbaşkanımızdan, Sayın İnce'den ve okurlarından özür diledi.
Rahmi Turan 26.11.2019
CHP'li İnce'den, Turan ve Atilla'ya 8 kuruluşluk tazminat davası
CHP eski Milletvekili Muharrem İnce, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü yönündeki iddiaları nedeniyle, gazeteci Rahmi Turan hakkında 5, Talat Atilla hakkında ise 3 kuruşluk manevi tazminat davası açtı.
Rahmi Turan 26.11.2019
CHP'li İnce'den, Turan ve Atilla'ya 8 kuruluşluk tazminat davası
CHP eski Milletvekili Muharrem İnce, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü yönündeki iddiaları nedeniyle, gazeteci Rahmi Turan hakkında 5, Talat Atilla hakkında ise 3 kuruşluk manevi tazminat davası açtı.
Rahmi Turan 26.11.2019
İnce'den "Külliye'ye gittiği" iddialarına ilişkin suç duyurusu ve dava
Eski CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gittiği" iddasıyla kişilik haklarına saldırıda bulunduğu gerekçesiyle Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan ile bir internet sitesinin sahibi Talat Atilla'ya manevi tazminat davası açtı.
Rahmi Turan 26.11.2019
Muharrem İnce'den Turan ve Atilla'ya manevi tazminat davası
Muharrem İnce, Sözcü yazarı Rahmi Turan için 5 kuruş, Talat Atilla için ise 3 kuruş manevi tazminat davası açtı.
Rahmi Turan 26.11.2019
Muharrem İnce, Sözcü yazarı Rahmi Turan için 5 kuruş, Talat Atilla için ise 3 kuruşluk manevi...
Muharrem İnce, Sözcü yazarı Rahmi Turan için 5 kuruş, Talat Atilla için ise 3 kuruşluk manevi tazminat davası açtı.
Şu an buradasınız: Rahmi Turan Haberleri | Rahmi Turan Kimdir - Haberler - Rahmi Turan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rahmi Turan kimdir, hayatı ve biyografisi. Melih Gökçek'ten Muharrem İnce'ye çağrı: Gel el ele verip birlikte mücadele edelim.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.7.2020 16:43:56. #1.14#
title