Radyo Trafik, canlı yayınlarıyla Intertraffic İstanbul'da olacak

Radyo Trafik, canlı yayınlarıyla Intertraffic İstanbul'da olacak

Radyo Trafik, 24-26 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Intertraffic İstanbul 9. Uluslararası Altyapı, Trafik Yönetimi, Yol Güvenliği ve Park Sistemleri Fuarı'na canlı yayınlarıyla renk katacak.

Radyo Trafik, canlı yayınlarıyla Intertraffic İstanbul'da olacak

Fuar alanında otomotiv ve ulaşım sektöründen temsilcilerle röportaj yapacak olan Radyo Trafik, programlarıyla da 90'dan fazla ülkeden 6.000'den fazla kişinin katılacağı İntertraffic İstanbul'un heyecanını dinleyenlerine aktaracak.

Türkiye'nin ilk trafik radyosu Radyo Trafik, 30 ülkeden 200'ün üzerinde katılımcının yer alacağı Intertraffic İstanbul'a canlı yayın desteği sağlayacak.

İstanbul Fuar Merkezi'nde sektör markaları ve kuruluşlarından temsilcilerle röportaj yapacak olan Radyo Trafik, başarılı programcılarının gerçekleştireceği yayınlarla da dinleyenlerine fuar heyecanı yaşatacak.

Sektör profesyonelleri uluslararası bağlantılar sağlayacak

30 ülkeden 200'ün üzerinde katılımcı ve 90'dan fazla ülkeden 6.000'i aşkın ziyaretçinin katılması beklenen Intertraffic İstanbul; akıllı ulaşım sistemleri, trafik güvenliği, trafik yönetimi ve planlaması, park sistemleri, ulaşım altyapı sistemleri alanında faaliyet gösteren sektör profesyonellerinin 3 gün boyunca uluslararası bağlantılar kurmasına da olanak sağlayacak.

Ayrıca Intertraffic İstanbul Fuarı'nda ilk defa 'Intertraffic İstanbul İnovasyon Ödülleri' de düzenlenecek.

Intertraffic İstanbul'da ön plana çıkacak konular

'Kişisel Mobilite Hizmetleri', 'Özerk - Ortak Sürüş', ' Sürücü Yardım Sistemleri', 'Bağlı Araba Verileri - Hizmetleri' , 'Akıllı Şehirlerde Ulaşım Çözümleri', 'Entegre Biletlendirme ve Akıllı Ödeme Sistemleri' , 'Elektrikli ve Hibrid Araçlar', 'Ekolojik Sürüş', 'Şarj Sistemleri', 'Sürdürülebilir lojistik ve Kentsel Dağıtım' gibi mobilite çözümleri bu yıl fuarda ön plana çıkacak konular arasında yer alıyor.

Kaynak: Bültenler