Pril Yeni Formülünü, Marka Yüzü Açelya Akkoyun ile Tanıttı

Pril Yeni Formülünü, Marka Yüzü Açelya Akkoyun ile Tanıttı

Hamarat hanımların bulaşıkta değişmeyen tercihi Pril, yenilenen formülünü yeni marka yüzü Açelya Akkoyun ile birlikte gerçekleştirdiği bir lansman organizasyonu ile tanıttı.

Pril Yeni Formülünü, Marka Yüzü Açelya Akkoyun ile Tanıttı

Bulaşıkta temizliğin köklü ve yenilikçi ismi Pril, önümüzdeki dönem tüm tanıtım çalışmalarında rol alacak yeni marka yüzünü belirledi. Pril, sevilen oyuncu Açelya Akkoyun'u yeni marka yüzü olarak seçti. Markanın bu tercihinde Açelya Akkoyun'un sevgi dolu bir anne ve başarılı bir oyuncu olduğu kadar hamarat bir ev hanımı olması da etkili oldu. Hanımların bulaşıktaki en önemli yardımcısı olan Pril, yenilenen formülünü de Açelya Akkoyun'un katılımı ile gerçekleşen bir lansman ile tanıttı. 6 Şubat 2014 Perşembe günü, Shangri-La Bosphorus Hotel'de gerçekleşen lansmanda Pril'in, katılaşmış inatçı lekeleri, yanmış yemek ve kurumuş nişasta kalıntılarını ovalamaya gerek kalmadan söküp atan yeni formülü sunuldu. Organizasyona Henkel'den Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakımı Pazarlama Müdürü Işıl Nergiz, Pril Marka Müdürü Beçhan Sayıner ile Pril Marka Müdür Yardımcısı Miray Sarı da katıldı.

Pril Marka Müdürü Beçhan Sayıner yaptığı konuşmada; Açelya Akkoyun'un Pril markasının var olan imajı, hedef kitlesi ve hedefleri ile örtüşen bir isim olduğunu ifade ederken yeni formülün de bulaşıkta hanımların işini oldukça kolaylaştıracağını söyledi.