Prestij Müzik Haberleri

Prestij Müzik haber, Prestij Müzik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Prestij Müzik - 14.09.2013
Haftanın Magazin Haberleri
#Sayfa# GENÇ SEVGİLİ FİLMİN PROMOSYONU MU? 41 yaşındaki Özcan Deniz, gönlünü henüz 20 yaşında olan Buse Narcı'ya kaptırdı. Model ve sunucu aşkını ailesiyle tanıştıran Deniz, Narcı'ya 'Barbie' diye sesleniyor! 20 yaşındaki Narcı, Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster?" bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenerek Türkiye gündemine oturmuştu. Bir arkadaş toplantısında tanıştıkları öğrenilen çiftin, 5 aydır birlikte olduğu ortaya çıktı. 5 aydır birlikte olmalarına rağmen neden hiç birlikte ortaya çıkmadılar? Özcan Deniz ilişkilerini saklama gereği duymazdı. Aralarındaki büyük yaş farkı nedeniyle çıkan haberlerin önüne geçmek için mi birlikteliğini gizli kapaklı yaşamayı seçti? Özcan yeni film çekiyor. Filmin promosyonu bile oldupu düşünülebilir ama kızın ismi, cismi belli... Özcan Deniz'in ilginç bir yapısı var. Fahriye Evcen'le bile uzun yıllar birlikte olmasına rağmen çok fazla görüntü vermek istemedi. Hatta en çok görüntü verdikleri yer de otomobillerinde olanlar. En çok otomobilde trafiğe takıldıklarında görüntüleniyorlardı. Özcan'la birlikte Mahsun Kırmızıgül ve Alişan'da da var sevgiliyle görüntü vermeme olayı. Prestij Müzik zamanında kalma bir durum zannedersem bu.
Prestij Müzik - 11.04.2013
Alişan Görücü Evliliğine Sıcak Bakıyor
11'inci albümünüz olgunluk çağınızı mı yansıtıyor? Tabii ki. Ben bugüne kadar şarkılarıma hiç kendim karar verememiştim. Prestij Müzik zamanında Hilmi ve Mahsun Abiler parçalara karar verir, ben de okurdum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Prestij Müzik Haberleri | Prestij Müzik Haber - Haberler - Prestij Müzik haberleri, son dakika prestij müzik haber ve gelişmeleri burada. Mehmet Ali Erbil Seda Sayan kavgası nedir? Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil evli miydi?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 09:42:21. #1.16#

title