PERİHAN SARI HABERLERİ

Perihan Sarı haber, Perihan Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Perihan Sarı

Perihan Sarı

Doğum Yeri Kahramanmaraş / Türkiye

Perihan Sarı Kimdir ?

Elbistan’da doğdu. Öğrenimini Sivas ve Ankara’da tamamladı. AÜ SBF BYYO’nu bitirdi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda 1979’da iş müfettişi yardımcısı; 1983-1993 tarihleri arasında iş müfettişi; 1992-1993 tarihleri arasında Bakan Danışmanı; 1993-1999 yılları arasında da Çalışma Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Perihan Sarı - 28.11.2017
Yenimahalle'de Enine Boyuna Türk Eğitim Sistemi
TESAV Vakfı Başkan Vekili Perihan Sarı moderatörlüğünde yapılan panelde; CNN Türk ekranlarının sevilen sunucusu ve "Dünyanın 1001 Hali" programının yapımcısı Emin Çapa, Eğitimci ve CHP eski Denizli Milletvekili Mustafa Gazalcı ile Hukukta Sol Tavır Derneği Başkanı Ali Rıza Aydın Türkiye'deki eğitim sistemini, yapılan yanlışları, eğitimcilerin sorunlarını, Türk eğitim sistemi ile diğer ülkelerde uygulanan sisteminin farklarını anlattı.
Perihan Sarı - 23.11.2017
Eğitim Sistemi Yenimahalle'de Konuşulacak
Yenimahalle Belediyesi ve Toplumsal Ekonomik Siyasal Araştırmalar Vakfı (TESAV) işbirliğinde Batıkent Meydan AVM Tiyatro Salonu'nda 25 Kasım Cumartesi günü saat 14.00'de düzenlenecek olan panelde eğitim hakkında tüm sorunlar ve öneriler masaya yatırılacak. Eğitimci, CHP 16'ıncı ve 22'inci dönem Denizli Milletvekili Mustafa Gazalcı ve Hukukta Sol Tavır Derneği Başkanı Ali Rıza Aydın'ın da konuşmacı olarak katılacağı panelin moderatörlüğünü ise TESAV Vakfı Başkan Vekili Perihan Sarı yapacak.
Perihan Sarı - 06.09.2014
CHP Kurultayında, Bazı Mevcut PM Üyeleri Yeniden Aday Olmadı
-CİHANER, KARAKAŞ, SAĞLAR YENİDEN ADAY- Mevcut PM'de olup yeniden üyelik başvurusunda bulunan isimler ise şöyle: "Tekin Bingöl, Haluk Koç, Bülent Tezcan, Sezgin Tanrıkulu, Veli Ağbaba, Yakup Akkaya, Erdoğan Toprak, Aytun Çıray, Faruk Loğoğlu, Şafak Pavey, Emrehan Halıcı, Gürsel Tekin, Onursal Adıgüzel, Umut Akdoğan, Kutsiye Benan Baykal, Dursun Bulut, Mehmet Volkan Canalioğlu, İlhan Cihaner, Gül Çiftçi, Faruk Demir, Berrin Gürçay Dilekçi, Levent Gök, Gökhan Günaydın, Seniye Nazik Işık, Sena Kaleli, Ercan Karakaş, Bülent Kuşoğlu, Nihat Mathap, Ekrem Kerem Oktay, Gülseren Onanç, Oğuz Oyan, Durdu Özbolat, İhsan Özkes, Gökçe Pişkin, Fikri Sağlar, Zuhal Samlı, Perihan Sarı, Hüseyin Saygılı, Halit Toraman, Candan Yüceer, Alaattin Yüksel, Sevnur Yıldırım, Hüseyin Yaşar, İbrahim Yener.
Perihan Sarı - 06.09.2014
CHP Kurultayında Başvurular Alındı, Seçime Geçildi
CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayı'nda PM üyeliği, YDK üyeliği ve BYKP üyeliği için başvuru yapan isimler açıklandı. Buna göre PM üyeliği için 474 aday içerisinde dikkat çeken isimler şöyle: "Turhan İçli, Ahsen İşbilen, Sena Kaleli, Ercan Karakaş, Atilla Kart, Yakup Kepenek, Haluk Koç, Ali İhsan Köktürk, Canan Kumbasar, Şevki Kulkuloğlu, Bülent Kuşoğlu, Sedef Küçük, Faruk Loğoğlu, Hakkı Süha Okay, Nihat Matkap, Ali Haydar Önel, Durdu Özpolat, Özer Özcan, Murat Özçelik, Özgür Özel, Tuncay Özkan, İhsan Özkes, Engin Özkoç, Faik Öztrak, Şafak Pavey, Gökçe Pişkin, Fikri Sağlar, Zuhal Şanlı, Perihan Sarı, Atilla Sav,Vural Savaş, Yaşar Seymen, Mehmet Ali Susam, Berhan Şimşek, Bülent Tanık, Sezgin Tanrıkulu, Gürsel Tekin, Zekariye Temizel, Bülent Tezcan, Erdoğan Toprak, Ali Yıldız, Candan Yüceer, Alaattin Yüksel,Gürkut Acar, Veli Ağbaba, Umut Akdoğan, Yakup Akkaya, Zeki Alçın, Zeynep Altıok, Mustafa Balbay, Süheyl Batum, Benan Baykal, Gazeteci K.
Perihan Sarı - 06.09.2014
CHP'nin Parti Meclisi İçin 474 Başvuru
Mevcut MYK üyelerinin tamamı PM için başvururken, Halen PM üyesi olan İlhan Cihaner, Candan Yüceer, Gülseren Onanç, Perihan Sarı, Fikri Sağlar, Zuhal Samlı, Umut Akdoğan, Gül Çiftçi, Sena Kaleli, Gökhan Günaydın, Nihat Matkap, Bülent Kuşoğlu, İhsan Özkes, Durdu Özbolat da adaylık başvurusu yaptı.
Perihan Sarı - 06.09.2014
CHP Kurultayında PM Listesi Matbaaya Gitti
CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayının ikinci gününde Parti Meclisi listesi matbaaya gönderildi.
Perihan Sarı - 26.03.2014
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, "Yasal süreçler gündeme girmeden, yasal bir düzenleme yapılmadan ve konu TBMM'nin gündeminde konuşulup, değerlendirilmeden bir barış döneminin yaşanması mümkün görülmüyor" dedi.
Perihan Sarı - 15.03.2014
CHP'li Şenatalar: Doğu İlleri CHP'ye Çok Yüksek Oy Oranı Vaat Etmiyor
Chp Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı ile parti meclisi üyesi Prof. Dr. Burhan Şenatalar, Diyarbakır ve bölgede yaptıkları seçim çalışmalarını açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Perihan Sarı Haberleri | Perihan Sarı Kimdir - Haberler - Perihan Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Perihan Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. Gençlerin El Emekleri Sergiledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.7.2021 16:29:10. #1.15#

title