Penti Haberleri

Penti haber, Penti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Penti - 28.7.2020
Geri sayım başladı! İzmir'li Fade Gıda yarın halka arz oluyor
ŞİRKETİN AKTİF BÜYÜKLÜĞÜ 225 MİLYON TL 1995 yılında 7 ton kurutulmuş domates üretimi ile faaliyetlerine başlayan Fade Gıda, zaman içinde üretim kapasitesini 2.964 tona çıkardı, 2019 yılı itibarıyla 1.457 ton kurutulmuş domates üretimi gerçekleştirdi. Başta AB ülkeleri ve ABD olmak üzere Kanada, İsrail, Brezilya ve Arjantin'e kurutulmuş domates ihracatı gerçekleştiren şirketin aynı zamanda yüzde 100 bağlı ortaklığı Hade Fidecilik ile fide üretim faaliyetleri bulunuyor. KUZEY EGE'NİN TEK AVM'SİNE SAHİP Fade Gıda bünyesinde ayrıca Novada Menemen AVM'de bulunuyor. Kuzey Ege'nin tek AVM'si konumunda olan Novada Menemen AVM bünyesinde başta LC Waikiki, US Polo, Koton, Mavi, Köfteci Yusuf, Tekzen, İpekyol, Altınyıldız Classics, ebebek, Flo, Penti, Ayyıldız, Süvari, Starbucks, Madame Coco, Gratis, Watsons, Özdilek, Yves Rocher, Taç Linens, English Home, Toyzz Shop, Karaca gibi mağazalar, sinema ve oyun salonları var.
Penti - 15.7.2020
"Gelecek Satın Alma Stratejileri ve Beklentileri" toplantısı online gerçekleştirildi
Hem ABD hem Avrupa pazarı için dijitalleşmenin ve kreatif olmanın önemli olduğunu belirten Karasu, şu bilgileri verdi: "Özellikle ABD için sertifikasyon sistemi çok güçlenmeli. Bu nedenle biz Ticaret Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve TSE ile görüştük. Bununla birlikte sektörün üç aylık kaybının finansmanı için bir yıl geri ödememiz en az üç yıllık KGF finansman desteği sağlanmasını istedik. Bizim de sosyal sorumluluk, çevre standartları ve sürdürülebilirlik üzerine hazırlanmamız gerekiyor. Hazır giyim sektörüne kulak verilir, öneri ve talepleri dinlenirse ve biz de sektör olarak stratejik eylem planımızı uygulamak sureti ile hazırlanırsak 2021 ve sonrasında tarihi başarı elde ederiz." Yeni normalde Türkiye ve rakip ülkelere bakış açıları konuşuldu Toplantı çerçevesinde H&M, Otto, Bestseller, s.Oliver, Spring Near East Manufacturing, Newtimes, Penti ve LC Waikiki'nin üst düzey yöneticileri yeni normalde Türkiye ve rakip ülkelere bakış açılarını paylaştı.
Penti - 27.4.2020
En iyi işverenler açıklandı
2.000-5.000 çalışan sayısında ilk sırayı Hilton aldı 2.000-5.000 çalışan sayısı kategorisinin lideri Hilton olurken, Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. ikinci, Penti üçüncü oldu.
Penti - 6.3.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunun bazı bölümleri ile Silivri Belediyesi, Koleksiyon Mobilya ve Penti Çorap'la protokol imzalandı.
Penti - 20.1.2020
Dünyaca ünlü buz sirki "Moscow Ice Circus" Metropol İstanbul'a geldi!
Metropol İstanbul marka karması: Toplamdaki 250 mağazasını her yaş ve gelir grubundan zengin bir marka karmasıyla harmanlayan Metropol İstanbul'da yer alan markalar arasında;40 Milion Optik, Adidas&Reebok, Adore Oyuncak, Altınyıldız Classics, Altınbaş, Anadolu Eczanesi, Arifoğlu, Ariş Pırlanta, Aslı Cafe, Asyıldız Döviz, Atasay, Atasun Optik, Avva, Balonevi, Bee Vale, Benetton, Beylerbeyi Muhallebicisi, Beymen, Beymen Club, Big Chefs, Bize Fashion, Black Spade, Blue Diamond, Bodrum Mantı, Boyner, Bosch, Bottega, Bubble Waffle, Burger House, B-Fair, Cacharel, CarrefourSA, Cinematica, Coffee Chefs, Cold Stone, Columbia, Cookshop, Coral Travel, Çöps, Dagi, DasDas, Decathlon, Delta Optik, Docker's, Doyuyo, Dürümce, Ebebek, Engin Saat, ETS Tur, Evidea, Eve Shop, Fakir, FDR Oyun ve Espor Merkezi, Flormar, Gant, Giovane Gentile, Giya Mücevherat, Göz Grup, Gratis, Green Salads, Golden Rose, Gusto, Hazer Baba, HD İskender Stork's, Hello Sweetie, Hupalupa, İGS, Jolly Tur, Kahve Dünyası, Karafırın, Kar Spor, Kasap 1924, Komşu Fırın, Kiğılı, Kom, Korkmaz, Kronotrop, Krispy Kreme, Kütahya Porselen, Lacoste, La Luce, Levi's, Lizay Pırlanta, Lokmacho, Mado, Malatya Pazarı, Marin Tobacco, Marmara Lostra, Media Markt, Midpoint, Nautica, Network, Nezih, Nokta Kırtasiye, Nutshop, Oto Yıkama, Perspective, Paşabahçe Mağazaları, Perfume Point, Penti, Pet Shop, Pidem, Pierre Cardin, Pinkberry, Polo Garage, Pronail, Regina Ayakkabı, Rossmann, Saat&Saat, Salomon, Samsung, Sarar, Serander Cafe, Siemens, Silver&Stone, So Chic, Skechers, Sneaks Up, Suwen, Superstep, Starbucks, Swarovski, Tefal, The Ambar Goes Cafe, The Corner Tantuni, The Hamburger, The House Cafe, Toyzz Shop, Turkcell, Us Polo ASSN, W Gurme Burger, WMF, Yves Rocher, Vodafone, Zen Pırlanta ve Ziyafe Kayseri Mutfağı bulunuyor.
Penti - 10.12.2019
Perakendede İnovasyon Forumu ve Ödülleri
Ayakkabıda Flo Mağazacılık mağaza sayısına göre en büyük ödülünü alırken, diğer katogorilerde de şu şirket ödül almaya hak kazandı: "Giyimde LcWaikiki, lüks perakendede Vakko, mobilyada İstikbal, yapı markette tekzen, ev tekstilinde English Home, züccaciyede Karaca, teknoloji perakendede Teknosa, fast food perakende TAB Gıda, kişisel bakım ürünleri perakendede Gratis, kitap ve kültür ürünlerinde D&R, ev ve iç giyim perakendede Penti.
Penti - 10.12.2019
"Marka Zirvesi 2019" sektörün önde gelenlerini Yeditepe Üniversitesi'nde buluşturdu
Penti Dijital Dönüşüm İş Lideri Yiğit Kalafatoğlu da bugün en büyük sorunun dijitaldeki alışkanlığın fizikselde sağlanamaması olduğunu belirterek, "Bunu düzeltmek için tüketiciyi anlamaya çalışmalıyız.
Penti - 10.12.2019
Markalarının yöneticileri Yeditepe Üniversitesi'nde buluştu
Penti Dijital Dönüşüm İş Lideri Yiğit Kalafatoğlu da, bugün en büyük sorunun dijitaldeki alışkanlığın fizikselde sağlanamaması olduğunu belirterek, "Bunu düzeltmek için tüketiciyi anlamaya çalışmalıyız" diye konuştu.
Penti - 29.11.2019
Amazon.com.tr'den "Beklenen Cuma"ya özel fırsatlar
Amazon.com.tr 29 Kasım'da devam eden özel indirimlerinde Hasbro, JBL, GEOX, Rowenta, Samsung, Lego, Philips, Seagate, Lenovo, Puma, Canon, Kraft, Huawei, Braun, Tefal, Levi's, HP, Penti, Paşabahçe gibi birçok seçkin markanın yanı sıra daha birçok markada da avantajlı fiyatlar sunacak.
Penti - 11.10.2019
Peryön "insana değer ödülleri" ilk kez "kobi"lere verildi
Kategorinin diğer iki finalisti Denizbank ve bir eBay şirketi olan GittiGidiyor oldu. Yine 'Değer Yaratan Uygulamalar Kategorisi' 'nde olan, Gelişim ve Yetenek Yönetimi alanında, Koçtaş Yapı Marketleri, Jenerasyon ve Çeşitlilik Yönetimi alanında Yeşim Tekstil, İnsan Gücü Planlaması ve Verimlilik Yönetimi alanında TÜVTÜRK, Çalışan Sağlığı ve Güvenliği alanında Organik Kimya, İşveren Markası Yönetimi ve Bağlılık alanında ise Penti Giyim ödül kazandı.
Penti - 11.4.2018
Günlük Kurda Direten Avm'ler Markalara Yıllık 3 Milyar TL Yükledi"
Penti Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo ise döviz kurunun maliyetlere etkisini görmek için üretici ve tüketici enflasyonuna bakmanın yeterli olacağını vurguladı.
Penti - 11.4.2018
Bmd: Avm'lerde Günlük Kur ile Kira Markalara Büyük Yük
Kariyo: Ortada ciddi bir sorun var Önceki BMD Başkanı ve Penti Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo da, döviz kurunun maliyeliraere etkisini görmek için üretici ve tüketici enflasyonuna bakmanın yeterli olacağını söyledi.
Penti - 30.3.2018
Alışveriş Merkezleri ve Perakende Markaları İklim Değişikliği Yaşıyor"
Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ile Akademetre Research Company iş birliğiyle hazırlanan "AVM Endeksi"yle ilgili Penti Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo, "Sektörün ciddi bir iklim değişikliği ile karşı karşıya kaldığını ve herkesin bu değişime ayak uydurması...
Penti - 30.3.2018
Avm'lerin 2017 Cirosu 110 Milyar Lira
AYD ve Akadametre Research iş birliği ile hazırlanan "AVM Endeksi" AYD Başkanı Hulusi Belgü, Penti Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo, Watsons Türkiye Genel Müdürü Mete Yurddaş, Akademetre Research Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Zeytin'in katıldığı toplantıda açıklandı.
Penti - 30.3.2018
Alışveriş Merkezleri Ve Perakende Markaları İklim Değişikliği Yaşıyor
Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ile Akademetre Research Company iş birliğiyle hazırlanan, 8 yıllık karşılaştırmalı verileri içeren 'AVM Endeksi' Wyndham Hotel Levent'de düzenlenen basın toplantısı ile açıklandı. AYD Başkanı Hulusi Belgü'nün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, Akademetre Research Company Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Zeytin perakende ve AVM sektörüne ilişkin detaylı veriler paylaşırken; Penti Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo ve Watsons Türkiye Genel Müdürü Mete Yurddaş da kendi sektörlerine ile ilgili bilgiler verdi.
Penti - 20.3.2018
En Yakın Arkadaşımla Kız Kıza Pijama Partisi & Bff Tag
Bütün pijamalar: Penti Penti'nin instagram hesabı: https: //www.instagram.com/penti.
Penti - 10.1.2018
Türkiye'nin 1 Numaralı Markaları" Ödül Töreni
Anchor Mağaza kategorisinde Boyner ve Teknosa, En Beğenilen Marka Yüzü kategorisinde ise Penti-Aslı Enver ödül aldı.
Penti - 3.5.2017
Türkiye'nin En Etkin 50 Finans Yöneticisi Açıklandı
Türkiye’nin en büyük bin şirketi üzerinden gerçekleştirilen araştırmada sonucunda Türkiye’nin ’En Etkin 50 CFO’ listesinin açıklandı.
Penti - 6.3.2017
Penti, Cinsiyet Ayrımcılığına Gençlerle Birlikte "Dur" Diyor
Penti ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) üniversiteli gençlere cinsiyet ayrımcılığı farkındalık eğitimi veriyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Penti Haberleri | Penti Haber - Haberler - Penti haberleri, son dakika penti haber ve gelişmeleri burada. Ünlü iç giyim markası Penti'ye siber saldırı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 20:19:32. #1.15#
title