Pandev, İtalyan Genoa'nın Teklifini Kabul Etti

Galatasaray'da istenilen performansı gösteremeyen Goran Pandev, İtalyan ekiplerinden Genoa'nın teklifini kabul etti. Kulüpler anlaşırsa Makedon golcü takımdan ayrılacak.

Büyük umutlarla geldiği Galatasaray'da beklentileri karşılayamayan isim, Türkiye'ye veda etmek üzere.

İtalya'nın saygın gazetelerinden La Repubblica'nın haberine göre Pandev, Genoa'nın teklifine "Evet" dedi. Makedon golcünün İtalya'ya geri dönmeye sıcak baktığı fakat transferin gerçekleşmesi için iki kulüp arasındaki pazarlıkların sonuçlanması gerektiği belirtiliyor. Gazetenin iddiasına göre Pandev, Galatasaray'dan alacaklarını da tahsil edemedi.

İKİ TARAF ANLAŞIRSA 1.5 YILLIK SÖZLEŞME

Genoa ile Galatasaray arasında bugün bir görüşme gerçekleştirilmesi bekleniyor. Eğer iki taraf anlaşma sağlarsa Pandev, Genoa ile 1.5 + 1 yıllık bir sözleşme imzalayacak. Bu transfer çalışmasını, Dubai'deki "Global Soccer Forum"da oyuncunun menajeri Giovanni Branchini yürütüyor.

LİSTEDE 2 GOLCÜ DAHA VAR

Pandev, Genoa'ya "Evet" dese de İtalyan ekibi alternatif isimler için de çalışmalarını sürdürüyor. Listede Rayo Vallecano'dan Leo Baptistao ve Newcastle United'da kiralık olaran oynayan Facundo Ferreyra da var.

Kaynak: Haberler.Com